צפו: מחאת האחים והאחיות ברמב"ם, לאחר הכאת האחות בסוף השבוע. "מסרבים להיות שק האגרוף"

בלילה שבין חמישי לשישי הותקפה אחות במיון רמב"ם על ידי גבר שלא היה מרוצה מאופן הטיפול שמוענק לקרוב משפחתו. אותו גבר כבן 40, תושב הכפר חוואלד, הכה את האחות בחוזקה באוזנה. האחות השתחררה לביתה וקיבלה מנוחה, כשהיום נבדקה על ידי רופא אף אוזן וגרון. התוקף נעצר על ידי המשטרה והובא להארכת מעצר.     היום […]
בלילה שבין חמישי לשישי הותקפה אחות במיון רמב"ם על ידי גבר שלא היה מרוצה מאופן הטיפול שמוענק לקרוב משפחתו. אותו גבר כבן 40, תושב הכפר חוואלד, הכה את האחות בחוזקה באוזנה. האחות השתחררה לביתה וקיבלה מנוחה, כשהיום נבדקה על ידי רופא אף אוזן וגרון.

התוקף נעצר על ידי המשטרה והובא להארכת מעצר.

 

 

היום האחים והאחריות בבית החולים רמב"ם החליטו לצאת במחאה ולדרוש הצמדת מאבטח לאח או אחות שמאויינים פיזית, או מילולית. כמו כן הם קראו לכל הגורמים לצאת ולגנות את האלימות שלעיתים חולים ובני משפחותיהם מפעילים כנגד הצוות הרפואי.

האחים והאחיות התייצבו בפתח המיון עם שלטים: "אפס סובלנות לאלימות", ו"אנחנו לא שקי אגרוף".

אחד האחים עמד עם מגפון וקרא: "נגלה אפס סובלנות לאלימות. האחים והאחיות במיון רמב"ם נותנים שירות מיטבי לכל אזרחים ועומדים בעומסים רבים. נמשיך לעשות זאת בתנאי שישמר בטחונו הפיזי והנפשי של כל אח ואחות שעובדים בכל מחלקה ובמיוחד בחדר המיון, שם כל אזרח שנזקק לטיפול מקבל שם ערה. אנחנו קוראים לכל גורם לגנות את האלימות כלפי אנשים שנותנים מעצמם 365 יום בשנה, כולל שבתות וחגים ולא מגיע להם להפוך להיות שק אגרוף וקורבן להתנהגות אלימה. מי שינהג באלימות נטפל בו רק בנוכחות איש ביטחון. לא נסכים לתת טיפול לאנשים אלימים ללא אבטחה צמודה לצוות שלנו".

 

צילום: נתנאל אייזיק ופיוטר פליטר

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות