X

לביאה בעסקים – טובה סספורטס

בהיותה מנהלת משרד עורכי דין ידוע כמומחית בהוצאה לפועל נחשפה טובה סספורטס לעולם הנטוורקינג ומאז השמיים הם הגבול של קבוצת ה-״לביאות בעסקים״ שהקימה, שבה היא מלווה ומקדמת נשות עסקים בפן האישי והעסקי כאחד

הכל התחיל באיפור ותוך כדי הברשת המכחול הבינה טובה סספורטס שנועדה להעצים נשים ולא רק בליפות אותן.

טובה ספרי קצת על עצמך.


״נולדתי בשנת 1972 בקרית ים ילדה שניה בין ארבעה אחים לאמא עקרת בית ואבא שעבד בחברת "צים".


מאחר והמצב הסוציו אקונומי לא היה מהגבוהים במיוחד עוד במהלך השירות הצבאי עברתי לגור עם בן זוגי, מני, שאליו אני נשואה עד עצם היום הזה, ובדיוק החודש חגגנו 28 שנות נישואין.

במהלך השנים נולדו לנו 3 ילדים , אופיר בת 24 סטודנטית לעיצוב תעשיתי, שקד בת 19 חיילת בחיל הים, ויהב בן 14 תלמיד בבית ספר״.

טובה סספורטס. אלבום פרטי

 

״מעל 20 שנה אני תושבת גאה של העיר קריית מוצקין .גם אני וגם בעלי היינו חייבים לדאוג לפרנסה שלנו כבר מתחילת דרכנו ולכן עוד בחופשת השיחרור שלי מהצבא התחלתי לעבוד . יצא ככה שהגעתי למשרד שמתמחה בגביה והוצאה לפועל ועברתי את כל ההכשרות בתחום ומהר מאוד הפכתי למנהלת ביד רמה של משרד עורכי דין בתחום״.

״אמנם הייתי טובה ומוערכת בתחום הזה, אולם משהו בנפש שלי לא היה שלם והיה חשוב לי לעשות משהו שאני אהיה שלמה איתו. לפני 5 שנים נרשמתי ללימודי איפור אצל יוסי ביטון ושם הכל התחבר לי. הרגשתי במהלך האיפור שאני מצליחה להתחבר לנשים ולהעצים אותן מתהליך עצמו של האיפור ועד לרגע שהן היו מביטות במראה ומתמלאות ביטחון ואושר עילאי. מיד לאחר סיום הלימודים החלטתי שאני רוצה להעביר את הידע שלי לכמה שיותר נשים והתחלתי לארגן סדנאות איפור ואם כבר אני מלמדת אותן אז היה חשוב לי גם לספק להן את הכלים ואז התחלתי גם למכור מוצרי איפור ומהר מהר הפכתי לבעל עסק ובעצם עצמאית״.

״מהר מאוד הבנתי שמלבד האיפור אני חייבת לדעת עוד מלא דברים כמו מכירות, שיווק, קמפיינים, פרסום, יצירת קשרים, תמחור ועוד מליון דברים שלא לקחתי בכלל בחשבון״.

טובה סספורטס
אלבום פרטי

 

איך הגעת ליסד את ״לביאות בעסקים ״?

״יום אחד הזמינו אותי להתארח בקבוצה של אנשי עסקים וזה תפס אותי בדיוק בזמן שאני בשיא הבילבול והלחץ והחלטתי ללכת. שם הבנתי שיש עולם שלם בחוץ שמתנהל לו בלי שאדע עליו – "קבוצות הנטוורקינג". אחרי ההלם הראשוני וביקור בכמה קבוצות שונות הבנתי שאם אני רוצה משהו שלא קיים אני יכולה לייצר משהו כזה, ומשם הכל היסטוריה. לפני שנתיים וחצי הקמתי את "לביאות בעסקים", קבוצה המלווה ומקדמת נשות עסקים בפן האישי והעסקי כאחד.״

״מה שעומד לנגד עייני זה לראות כל אחת ואחת כיהלום שאותו אני רק צריכה ללטש, לדייק, לבדל ולקדם אותה באופן שמדויק לה מאותה נקודה שבה היא בחרה להצטרף אלינו לנקודה הבאה שלה״.

משפחת סספורטס
יקיר ברבי

 

כיצד את מצליחה לשלהב נשים להצטרף ל״לביאות בעסקים״?

״הכוח שלנו כקבוצה בביחד שלנו בפירגון בתמיכה ובמעטפת שאנו מספקות האחת לשניה זאת הגדולה שלנו. המפגשים שלנו מאוד מיוחדים הם לא רק מפגשי נטוורקינג הם מפגשי ההעשרה וידע ,למידה אחת מהשניה. כל אחת תורמת מהידע שלה והכלים שיש לה לתת לקבוצה – מגיעים אלינו מרצים ואנשי מקצוע מכל הארץ ולאחרונה אני מעבירה ללביאות גם הרצאות וסדנאות מכל הידע שאני צוברת במהלך השנים. לאחרונה פיתחתי מודל ייחודי שנותן מעטפת של כלים ושירותים במגוון רחב של אפשריות שהקבוצה הפכה בעצם לאחד מהשירותים״.

לביאות בעסקים יקיר ברבי

מהן התוכניות לעתיד?

״הדבר שאני הכי רוצה הוא להקים שלוחה של לביאות בעסקים בכל עיר בארץ. אני מאמינה כל כך במיזם שלי ורואה כל יום את ההתקדמות של הנשים שאותן אני מלווה וזה ממלא אותי בגאווה וברצון להמשיך ולקלוט עוד ועוד נשים שרוצות לפרוץ את תקרת הזכוכית שלהן. אני זוכה להכיר כל כך הרבה נשים מדהימות ונהנית מכל רגע בעבודה שלי״.

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד במגזין

<