"זה ייתן לשנים שעוד נותרו לי לחיות טעם ואולי גם סוף סוף יתגשם לי חלום אחרי שנים של אכזבות." מרים פיגל מגשימה חלום ונפגשת עם יהורם גאון. הכי מרגש. 

ההצגה 'אדוני שר האוצר' של היכל התיאטרון במוצקין החלה את דרכה בשמחה ואושר. קודם הפתיעו את גילת אנקורי לכבוד יום הולדתה ואז הגשימו לגב' פיגל את חלומה כשהפגישו אותה עם יהורם גאון…
מגשימה חלום. צורי, גאון ומרים. צילום: נחום סגל

מגשימה חלום. צורי, גאון ומרים. צילום: נחום סגל

מפתיעים ליומולדת. צורי, גאון ואנקורי. צילום: נחום סגל

מפתיעים ליומולדת. צורי, גאון ואנקורי. צילום: נחום סגל

הגברת מרים בלומנרייך פיגל בת ה 84 מקריית ביאליק, סיפרה ברבים כי חלומה הוא לפגוש את יהורם גאון. וכך היא כתבה "המשפחה שלי מצומצמת מאוד ואני כמעט תמיד לבד בערבי חג ובחגים. החלום שלי הוא לפגוש את הזמר והשחקן יהורם גאון. קראתי הרבה עליו, הוא מסקרן אותי והייתי שמחה ליצור איתו שיחה נעימה. זה ייתן לשנים שעוד נותרו לי לחיות טעם. ואולי גם סוף סוף יתגשם לי חלום אחרי שנים של אכזבות" . אז החברים וההנהלה בהיכל התיאטרון במוצקין קראו על זה בעיתון והחליטו שזה הזמן לעשות מעשה טוב. הם איתרו את הגברת פיגל והפגישו בין השניים. גם יהורם גאון שמשתתף כיום בהצגה 'אדוני שר האוצר' של ההיכל במוצקין התרגש מאוד וכל שנותר לנו לומר לחברים העושים במלאכה "הללויה". עשיתם מצווה.

ואם כבר עסקנו ב 'אדוני שר האוצר'  אז את חגיגות ה – 60 של השחקנית גילת אנקורי חגגו בגדול בהיכל התיאטרון בקריית מוצקין השבוע כשהיא נכנסה לחדר ההלבשה בהיכל והופתעה לגלות בו מלא בלונים ואז, בתום ההצגה "אדוני שר האוצר" בכיכובה ובכיכוב יהורם גאון, קיבלה אנקורי עוגה ופרחים על הבמה. גאון לקח את המיקרופון ולפני הקהל המופתע שר לה "הפי בירסדיי". גילת ניגבה דמעה. מרגש.

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בתרבות