X

מה מאחלים יקירי מדור ״ציפור לילה״ לראש השנה?

מה מאחלים הידוענים המקומיים שלנו לעם ישראל לכבוד ראש השנה? מדור ציפור לילה יצא לברר ולאחל חג שמח
נשה חדשה בפתח – וזו תמיד הזדמנות טובה לפתוח את הלב, ולאחל לאהובים שלנו ולכל עם ישראל שנה טובה וחג שמח.

יצאנו לברר מה הידוענים המקומיים שלנו, אלו שכל השנה אנו קוראים על פועלם, מאחלים לעם ישראל ולחיפה בפרט לכבוד השנה החדשה.

עדנה דויד, יו״ר הסתדרות המורים בחיפה:


מה את מאחלת לעם ישראל ולחיפאים בפרט לכבוד ראש השנה?

״אני מאחלת לכל אזרחי מדינת ישראל בריאות איתנה וערבות הדדית שבעיני בעידן הקורונה קשורות אחת לשניה באופן הדוק. לעירנו היפה חיפה ולתושביה הנפלאים אני מאחלת קיום משותף המבוסס על הכלה וקבלת כל אדם באשר הוא אדם ללא הבדל דת ואמונה, גזע ומין. כאשת חינוך אני רואה את כלל הערכים המעצבים את פני החברה כבסיס החינוך וכעוגנים החשובים ביותר שהתהליך החינוכי מנחיל ומעניק לילדים״.

עדנה דויד
אלבום פרטי

״אני רואה באנשי החינוך הישראליים בכלל ובאלו החיפאיים בפרט מקור לגאווה לאומית ועירונית. החוסן המקצועי ,הרגשי והאישי שגילו צוותי החינוך בשנה וחצי האחרונות, תוך שהם ממש המציאו עצמם מחדש, הסתגלו לטכנולוגיות חדשות ומגוונות ולא ויתרו על אף ילד וילדה הם בעיני מקור להשראה ולגאווה ענקית. הבעיה שלנו מורכבת ובבסיסה עומדים חוסר בתכנון ארוך טווח בחינוך בצד מחסור בתקציבים לשטח עצמו – עבור בינוי כיתות וגנים נוספים שיפחיתו את מספר הילדים הלומדים בהן, עבור תוספות שכר לגננות למורים למנהלים , עבור פעולות למען חיזוק מעמד מחנכי ישראל והעלאת כבודם המקצועי״, מסכמת דויד.
אור שחף, מנכ"ל החברה הכלכלית לחיפה:

מה אתה מאחל לעם ישראל ולחיפאים בפרט לכבוד ראש השנה?

״כפטריוט חיפאי מאז ומתמיד, אני מאמין שהמדינה שלנו בכלל והחיפאים בפרט יודעים לשרוד היטב ויצלחו את כל הקשיים שהעמידה בפנינו השנה המורכבת הזו, ואף יצאו מחוזקים ממנה! אני מאחל לעיר חיפה להמשיך להיות מקור לגאווה עולמית ביצירת האקו סיסטם הייחודי  הכולל בתי חולים מובילים, מוסדות אקדמיה מהשורה הראשונה, חברות מכשור רפואי מהגדולות בעולם, יוזמות סטארטאפ ייחודיות, תעשיית הייטק הכוללות את מיטב החברות העולמיות בתנופת  פיתוח והתרחבות חסרת תקדים״.
אור שחף, מנכ"ל החברה הכלכלית בחיפה. תמונה: יחסי ציבור

אור שחף, מנכ"ל החברה הכלכלית בחיפה. תמונה: יחסי ציבור

״אחרי שקיפלנו את הזנב השנה, עם שנה לא קלה לעסקים בעיר – עכשיו  זה הזמן להתקדם ולהרים את הראש לשנה טובה יותר, חזקה יותר, פורייה, שופעת ומשגשגת לכל העסקים ולתושבי העיר! אני מאחל לכולם שנה טובה, מלאה בבשורות טובות כרימון…מי ייתן והשנה הבאה עלינו לטובה תהיה מלאה בעשייה ובהרבה עסקים ופעילות״.
עו״ד שרין סולן, בעלת משרד עורכי דין המתמחה בדיני משפחה וירושה:

מה את מאחלת לעם ישראל ולחיפאים בפרט לכבוד ראש השנה?

״אני מאחלת לכולנו שנה טובה, שנה של שלום ובטחון יציב בריאות, פרנסה ומיגור הקורונה – הגאווה שלנו צה״ל הזנב -הקורונה״.
עו"ד שרין סולן. תמונה: יחסי ציבור

עו"ד שרין סולן. תמונה: יחסי ציבור

יובל רוסמן, יו״ר מועדון הפועל חיפה בכדורסל:

מה אתה מאחל לעם ישראל ולחיפאים בפרט לכבוד ראש השנה?

״ראשית כל אני מאחל לכולם שנה טובה ומוצלחת. אני מאחל לחיפה, העיר הכי יפה בארץ שתחזור לאי של שפיות, שנמצא את הדרך ושנחזור למסלול. מאחל לחיילי ישראל שלום ובטחון כי כולנו בני אדם וכל אחד צריך להנמיך קצת אגו. כולנו ילדים של אלוהים ורק אהבה תביא אהבה״.

יובל רוסמן. צילום פרטי

 

עו״ד דוד עציוני, יו״ר דירקטוריון החברה הכלכלית לחיפה:

מה אתה מאחל לעם ישראל ולחיפאים בפרט לכבוד ראש השנה?

״אני מאחל שנה טובה ומוצלחת לכל עם ישראל. לעיר חיפה שהצעירים ישארו והעסקים יפרחו.הראש שלנו זה החדשנות והיזמות והחוצפה היזראלית. הבעיה הפילוג בתוכנו. שנה טובה״.

סגן ראש העיר דוד עציוני. צילום פייסבוק

 

 

יוסי סיאני סמנכ״ל כפר גלים חבר התאחדות בעלי מלאכה של חיפה והצפון לשעבר, חבר בית הגפן ופעיל חברתי פוליטי:

מה אתה מאחל לעם ישראל ולחיפאים בפרט לכבוד ראש השנה?

״לרגל ראש השנה מאחל למדינת ישראל בריאות שקט וסולידריות חברתית, צמצום פערים ואהבת חינם לעירנו – מנהיגות ראויה שתקדם את העיר לטובת תושבי העיר. הגאוה שלנו, היכולת שלנו לעמוד בכל האתגרים שעומדים לפתחנו, ולהשיגים הענקים שהשגנו בשנות קיומנו. הבעיה הלאומית היא חוסר יכולת המנהיגות לקבל החלטות חד משמעיות״.

יוסי סיאני
אלבום פרטי

 

הדס בן ארצי, מפיקה ושחקנית:

מה את מאחלת לעם ישראל ולחיפאים בפרט לכבוד ראש השנה?

״לעם שלנו אני מאחלת שנה טובה ומתוקה, מוצלחת ומבורכת. כמו שההורים חינכו אותי, אאחל לזו שאני כל-כך אוהבת, עירי היפה, את שאאחל לעצמי לשנה החדשה – עשייה, צמיחה, שינוי לטובה, לחזק חוזקות ולהבין את החולשות ולטפל בהן, להמשיך לטפח את כל היופי ולהתעשר תרבותית. יש לנו ככ הרבה במה להתגאות בעיר – היופי שלה, הקסם, האנשים, היא אטרקטיבית לכל אדם באשר הוא, יש לה היסטוריה מפוארת ועתיד נפלא. יחד בטוחה שהעתיד יצא לפועל״.

הדס בן ארצי. צילום: אריק רובינשטיין
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

האם התחסנתם לשפעת השנה?

צפה בתוצאות

Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם