והזוכה היא…

טלי ליבמן זוכת פרס העיתונות ברדיו בקטגורית חברה לשנת 2015. ליבמן זוכה על פרויקט "שקופים" שערכה ב"רדיו חיפה"
 

טלי ליבמן. "שמנו לנו למטרה להניף את הדגל החברתי"

טלי ליבמן. "שמנו לנו למטרה להניף את הדגל החברתי"

טלי ליבמן, כתבת החדשות של רדיו חיפה, זכתה בפרס הרדיו לפרויקט חברתי בכנס אילת לעיתונות 2015. אגודת העיתונאים תל אביב, הכריזה לפני מספר ימים על הזוכים בפרסי הרדיו ובקטגוריית פרויקט חברתי. ועדת הרדיו, בראשות אמנון נדב, בחרה להעניק לרדיו חיפה ולליבמן את הפרס, מבין עשרות מועמדויות שהוגשו השנה, על פרויקט "השקופים".
"השקופים" זהו פרויקט שמקיים רדיו חיפה מזה כשנה אשר נותן במה לאזרחים שנותרו ללא מענה לבעיות הקיום שלהם – אין להם למי לפנות, אין להם ממי לבקש עזרה ואין מי שישמיע את קולם. טלי ליבמן מביאה את סיפוריהם לרדיו ומבקשת מהציבור או ממנהלי מוסדות לתת מענה מיידי. ליבמן תקבל את הפרס בערב הרדיו, שיתקיים במסגרת כנס העיתונות באילת.
ברדיו חיפה החליטו להרחיב את הפרויקט וליצור מאגר של בעלי מקצוע שיטפלו באופן קבוע באוכלוסיות חלשות ונזקקות. לצורך כך נרתמו גם בית הספר הריאלי סניף בית בירם ומנהלו, מנדי רבינוביץ', שיעזרו למצוא אנשי מקצוע בודדים ומוסדות ציבוריים לתת כתף, בהתנדבות לעזור לאזרחים במצוקה.
טלי ליבמן אמרה לאחר הזכיה, כי היא מלאת הערכה לרדיו לחיפה על הבמה שניתנה לה ליצור ולרקום פרויקט חשוב, משמעותי ומלא עוצמה כמו ״השקופים״. היא הוסיפה: "רדיו חיפה שם לו למטרה להניף את הדגל החברתי ולהיות במה, כלי עזר וצינור לחלשים. אני מודה לכל מי שמסייע לי להביא את מצוקתם של האזרחים לשידור".
דני נישליס, מנכ"ל רדיו חיפה, אמר: "זו הפעם השנייה בעשור האחרון שרדיו חיפה זוכה בפרס בנושא חברה. ראשונה הייתה ענבר דותן עם הפרויקט "אמא עצבנית" והיום טלי ליבמן עם 'שקפים'. אנחנו מברכים את טלי ונמשיך לעשות את המוטל עלינו שלא על מנת לקבל פרס".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחברה