X

לחייך כל הדרך אל הכושר – הילה מיימון גן אור

הילה מיימון גם אור מקריית חיים מספרת על השינוי שעברה לקראת גיל 40: ״בתור נערה לא היו לי בעיות דימוי גוף. פתאום בגיל 40 לא אהבתי את המראה שלי – הייתי שפופה וכפופה. הבנתי שזה הזמן לעשות כושר, ובהתחלה הרגשתי כמו במדינה זרה. את לא מכירה את החוקים, את השפה, את מה שנכון לעשות״, היום היא מלווה אנשים בשינוי שלהם

הילה מימון, ספרי לנו על עצמך.

״אני בת 47, תושבת קריית חיים, מאמנת אישית ומלווה אנשים בתהליכים משני חיים. אני עובדת עם מתאמנים שרוצים לעבור תהליך במובן הפיזי וגם המנטלי. יש לי מתאמנים שכבר הולכים איתי שנים ואני לא מוותרת על אף אחד, אני נמצאת בקשר אישי עם כל אחד מהמתאמנים על מנת לבדוק שהם אכן מתמידים ולא נופלים בדרך״.


״בילדותי הייתה לי ילדות מפונקת, מאז שאני זוכרת את עצמי, ילדה ממש קטנה בת 3, אחות בכורה לשתי אחיות בקריית חיים כבר התעניינתי ביופי , באסתטיקה ונעלתי עקבים של אמא מול המראה. מגרות האיפור ותכשירי הקוסמטיקה של אמא היו העיסוק העיקרי שלי. נמשכתי לעולם היופי מאז ומעולם ולעומת זאת, מעולם לא אהבתי ספורט או כל דבר שקשור לתנועה. בתחילת דרכי עבדתי בחברת הייטק הכרתי את בעלי, כיום הגרוש שלי, ונולדה לנו ילדה שהתגייסה לפני שבועיים. משם התחלתי ללמוד איפור ואיפרתי המון דרך נאוה קולאז׳ בכל הארץ״.


 

הילה מיימון גן אור
אלבום פרטי

 

היו לך בעיות של דימוי גוף בתור נערה?

"אף פעם לא התייחסתי לגוף שלי בצורה חריגה, לא סבלתי מעודף משקל, ותזונה וכושר לא היו חלק מחיי. לקראת גיל 40 הגעתי לתקופה שהרגשתי שאני רוצה שינוי עם עצמי. זה משהו שלא שמתי לב אליו עד אותו הרגע בו הבנתי שיש הבדל בין טיפוח הגוף שהוא הנכס הכי יקר שלנו לטיפוח היופי החיצוני. ואז ביתי צילמה אותי ולא אהבתי את המראה שלי – הייתי שפופפה וכפופה. הדרכתי בכל הארץ כמאפרת מובילה וחזרתי הביתה ללא תרבות פנאי לעצמי. בביקורי באילת קניתי נעלי ספורט ששכבו בארון עד שבעלה של חברה אמר לנו :״אתן לקראת גיל 40 זה הזמן לטפח את הגוף״, ואז נרשמנו למכון כושר והיתר הוא הסטוריה״.

הילה מיימון גן אור
אלבום פרטי

 

״בהתחלה הרגשתי כמו במדינה זרה. את לא מכירה את החוקים, את השפה, את מה שנכון לעשות. עם הזמן רציתי רק להעצים את הידע. לא הפסקתי לשאול, לקרוא, לברר ולדייק. לאט לאט התחלתי להתמיד יותר , חברה שלי פרשה בדרך ואני הרגשתי שמשהו טוב קורה לי בנפש ולא רק בגוף. עצם העובדה שאני באה ומתמידה במשהו עשה לי טוב, זה הפך לתחביב הכי גדול שלי".

הילה מיימון גן אור
אלבום פרטי

 

״ואז לאחר שהשתעשעתי במחשבה להרשם למכללת וינגייט וללמוד עם צעירים ממני, מצאתי את עצמי לומדת, חוקרת ולא הפסקתי לשאוף למקסימום ידע, נהנתי מתהליך הלמידה וגם מכל העולם של גוף האדם והמחקר. החלטתי לעשות את הצעד הזה מתוך המקום של הצורך להשפיע על אנשים בצורה חיובית ונכונה, לשנות לאנשים את אורח החיים לטווח הארוך. אנשים שראו את התהליך שעברתי עם עצמי, קיבלו מכך השראה ובאמת התעניינו בכל הדרך. קיבלתי המון עוצמה וכוח בעצמי. הבנתי שרק בזכות הדרך שבחרתי בה, שהייתה לא מובנת בכלל בחיי, צברתי המון ביטחון. זה מה שעזר לי להעביר את הכוח וההשפעה לאנשים נוספים״.

מה החלום שלך?

״החלום שלי הוא לעבוד במערכת החינוך יחד עם נוער ושואפת להשפיע כמה שיותר במקומות הגבוהים. החזון שלי הוא לעזור לכמה שיותר אנשים לשפר את איכות חייהם והמסוגלות הפיזית והמנטלית על ידי תנועה״.

 

 

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד במגזין

<
<