קואליציית השינוי בחיפה רוצה לשנות את הרכבי הוועדות והתאגידים

חברי קואליציית השינוי מבקשים לקיים ישיבת מועצת עיר שלא מן המניין בכדי להשלים את המהלך לשנות את הרכבי הוועדות והתאגידים העירוניים

ביום שלישי הקרוב אמורה להתקיים ישיבת מועצת עיריית חיפה אולם חברי קואליציית השינוי מבקשים לקיים גם ישיבת מועצת עיר שלא מן המניין. זאת, על מנת להמשיך את המהלך של השתלטות על גופים עירוניים ובכך להרחיב את שליטת חברי מועצת השינוי על מהלכים עירוניים עתידיים.

ישיבת מועצת העיר. צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה

בבקשתם לישיבת מועצת עיר שלא מן המניין נכללים שינויים בהרכב נציגי מליאת המועצה בתאגידים שבבעלות העירייה, באיגודי הערים וגם בחברות שבהן יש נציגות לעירייה. מהלך שכזה, אם אכן יושלם על ידי חברי קואליציית השינוי, עלול לצמצם את יכולתה של ראש העירייה, עינת קליש רותם, לבצע מהלכים בגופים האלו.

בקשת חברי קואליציית השינוי כוללת שינויים פרסונאליים בהרכבי קהילת הדר, בחברה הכלכלית,  עמותה לקליטת עלייה, מי כרמל, בית הגפן, תיאטרון חיפה, החברה הכלכלית, החברה לפיתוח תיירות ועוד. חברי מועצת השינוי מבקשים להקים ועדת רשות עירונית לקביעת מדיניות, פיקוח ובקרה על התאגידים העירוניים והפיכתם לגופים מניבים וכלכליים לעיר.

אחד המהלכים המרכזיים שמבקשים חברי קואליציית השינוי, כינוס מליאת הוועדה המקומית למינויו של אביהו האן כיו"ר ועדת המשנה לתכנון ובניה. חברי קואליציית השינוי מבקשים גם לשדר את ישיבות מועצת העיר בשידור חי באמצעות הפייסבוק, כמו ברשויות אחרות כגון קריית מוצקין וקריית ביאליק.
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם לדעתכם יש לאסור על קשישים לנהוג ברכב?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות