שינויים בהסדרי החנייה בחיפה: האם הרחוב בו אתם מתגוררים מיועד לזכות בתו חניה?

עיריית חיפה פנתה לתושבי העיר לקבל את שיתוף הפעולה שלהם בשינויים המתוכננים בהסדרי החנייה בעיר

 

במסגרת התכניות להסדרת החניה שמתוכננות בעיר, הודיעה ראש העירייה עינת קליש רותם, כי היא מזמינה את תושבי העיר להיכנס לקישור (בסוף הכתבה) ולבדוק על גבי המפה וברשימת הרחובות שבקובץ, האם הרחוב בו הם מתגוררים נמצא באזור המיועד לקבל תווי חניה.

 

חלוקת אזורי החנייה בחיפה. איור: עיריית חיפה

חלוקה מחודשת של אזורי החנייה בחיפה. איור: עיריית חיפה

 

"אתם, שחיים את השטח, שנמאס לכם לחפש חניה בלילה, בוודאי יש לכם מה להגיד האם יש עוד רחובות שכדאי להוסיף להם תווי חניה? או אולי להיפך, וישנם רחובות בהם ממש אין צורך?", אמרה ראש העירייה.

מהעירייה נמסר כי החלוקה המחודשת של תווי החניה בעיר, היא חלק מתכנית רחבה להסדיר את מצוקת החניה, כפתרון זמני עד לחיזוק מערכת התחבורה הציבורית והפיכתה ליעילה ואיכותית יותר. עד שזה יקרה, הודיעה העירייה, השאיפה היא להקל על מצוקות החניה הקיימות באזורים רבים בעיר.

על פי תכנית האב לחנייה, יתווספו מקומות חניה ברחבי העיר בהיקפים משמעותיים, תוקם חברת חניונים שתתופעל על ידי חברת יפה נוף, וכבר אושרה במועצת העיר, יאותרו מגרשים להקמת חניונים, שילוב של בעיר מתקני חניה "קרוסלות" וחמשת המתקנים הראשונים בדרכם לחיפה.

תוכנית האב אמורה להסדיר מדיניות אכיפה תוך מתן עדיפות להולכי רגל עם אפס סובלנות לחסימת מדרכות ושינוי גאומטרייה של רחובות צפופים.

בידקו כעת האם הרחוב בו אתם מתגוררים נמצא באזור המיועד לקבל תווי חניה.

https://bit.ly/parking-haifa

את ההערות של התושבים יש לכתוב באתר "תובנות" בלבד ולא בפייסבוק  https://haifa.insights.us/19611
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם לדעתכם יש לאסור על קשישים לנהוג ברכב?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות