לפני הפגישות, המוזיקה, היצירה והכבוד להופיע עם אומן בינלאומי, נמצא תינוק חדש…

דיג'יי פלג בר חזר לארץ מחופשה ארוכה של מוזיקה, בילויים ובעיקר ניקוי ראש, היישר להופעה עם דייב טיל ויצירת מוזיקה, אבל לפני הכל צריך לתת חיבוק, נשיקה וסלפי לאחיין החדש שהצטרף למשפחה.
חזר היישר לבמה. בר. צילום: אלבום פרטי

חזר היישר לפגישות עם זוגות. בר. צילום: Y MUSIC DJ'S

על במה אחת. בר וטיל. צילום: שוקו ואיתן הפקות / דוריס בר

על במה אחת. בר וטיל. צילום: שוקו ואיתן הפקות / דוריס בר

יוצרים ביחד. פלג ושניר. צילום: עצמי

יוצרים ביחד. פלג ושניר. צילום: עצמי

פלג בר, המכונה דיג'יי פפה, מהדיג'ייז המובילים בצפון, החליט לקחת פסק זמן של התרעננות מהעבודה המרובה במועדונים בכל הצפון ומעונת החתונות העמוסה שעבר בחברת וואי מיוזיק אותה הוא מייצג ופינק את עצמו בחופשה בת חודש בארצות הברית ובאירופה. השבוע חזר פלג ארצה כשהוא יפה ורזה יותר ועמוס בחוויות מאירועים בהם בילה ואפילו קצת ניגן. פלג שמחזיק בסטאטוס חדש של רווק טרי ומבוקש נחת היישר למסיבה במועדון הדוריס בו הוא מנגן כשהטריף את הקהל במקום יחד עם האומן הבינלאומי, דיג'יי דייב טיל השייך ללייבל היוקרתי של היוצרים דימיטרי וגאס ולייק מייק. למחרת ישב לפגישת עבודה מוזיקאלית עם שניר מרכוס, יוצר מוזיקה ותיק שעשה רמיקסים לאומנים רבים בישראל ולאחר כל הטירוף התעורר פלג לגלות שנולד לו אחיין חדש, אז הוא עשה איתו סלפי, אלא מה?

פלג, מזל טוב! חזרת מחו"ל בכוחות מחודשים?

לגמרי! נהניתי והיה שם  ליגה אבל חזרתי ועם הרבה כוח לעבודה ועם כמה כיוונים מעניינים וטובים לשיתופי פעולה עם דיג'ייז בחו"ל ובארץ.

כבוד להופיע לצד אומן כמו דייב, התחברתם?

כן, מאוד, נתתי לו את הדיסקים עם הרמיקסים שלי והוא גם אהב את שיתוף הפעולה בינינו עם התופים שלי וכל הבלגן. הוא רוצה שאני אעשה לו רמיקס לקטע שלו שהוא עובד עליו.

מה אתה הולך לעשות עכשיו?

מלבד המוזיקה אני חוזר להיפגש עם זוגות שמחכים לי לפגישה לקראת עונת החתונות שמגיעה בקרוב.

כרווק מבוקש יש לך מישהי עכשיו?

לא. יש לי יותר מידי דברים בראש היום…

כמו לכולנו….

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה