ההסתדרות הבטיחה בהסכם קיבוצי את זכויות עובדי דגון במעבר לגדות

בממגורות דגון נחתם היום הסכם קיבוצי המבטיח את זכויות העובדים בעת המעבר אל חברת 'גדות ממגורות בע"מ

בממגורות דגון נחתם היום הסכם קיבוצי המבטיח את זכויות העובדים בעת המעבר אל חברת 'גדות ממגורות בע"מ', החברה שזכתה במכרז להפעלת הממגורות שפירסמה חברת נמלי ישראל חנ״י. על ההסכם הקיבוצי חתמו מר אבי אדרי יו״ר איגוד התחבורה ומר עופר לינצ׳בסקי מנכ״ל גדות.

קרדיט: הסתדרות מרחב חיפה

את המו״מ הובילו מר אלון וויס מנהל חטיבה ארצי באיגוד התחבורה ומר דוד לוי יו"ר האגף לאיגוד מקצועי במרחב חיפה. מטעם הנהלת גדות מר עופר רז סמנכ״ל תפעול גדות והגב׳ הילה בן דוד סמנכ״לית משאבי אנוש גדות.
כמו כן מר יובל מושקוביץ, מזכיר איגוד מקצועי במרחב חיפה וחברי ועד העובדים – יו״ר הועד זאב פרויק וחברי הועד יצחק ורוגלו, רמי דנה, טל ז׳נו ומקסים זורוביצקי.
ההסכם מעגן את הסכמי ומנהגי העבר שנחתמו לאורך השנים, הקובעים את זכויות העובדים.  ההסכם קובע כי זכויותיהם ישמרו ולא ייפגעו. בנוסף הצדדים יתכנסו למו"מ לשיפור תנאי ההעסקה וחתימה על הסכם קיבוצי חדש בהקדם.
מר אלון וויס שיבח את התנהלות וועד העובדים, על ששמרו על תנאי ההעסקה של ציבור העובדים.  מר דוד לוי איחל הצלחה לוועד העובדים ואמר כי ההסתדרות במרחב חיפה תעמוד לרשותם בכל עת.
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • לאור תחרות הדגלים הלאומנית - האם תשקלו לתלות דגל ברכב/דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד במספרים ש...