הזוכה הגדול מבשל לחיפאים.

מסימליאנו די מטאו, או בקיצור מסי, זוכה העונה האחרונה במאסטרשף הגיע לערוך ארוחה מיוחדת במסעדה איטלקית בקסטרא והפגין את מומחיותו האיטלקית בפני ברי המזל שהצליחו להזמין מקום לאירוע.
נהנים באיטלקית. שמש ומסימליאנו. אלבום פרטי.

נהנים באיטלקית. שמש ומסימליאנו. אלבום פרטי.

מי שהגיע ביום ראשון לקסטרא והיה מחסידי תכנית הריאליטי 'מאסטרשף' יכול היה לשפשף את העיניים טוב טוב ולראות את הזוכה של העונה האחרונה שהסתיימה ממש לא מזמן, מסימליאנו די מטאו, מחייך אליו חיוך גדול כשהוא לבוש בבגדי עבודה… מסימליאנו בן ה 39, עולה חדש שנולד בשוויץ, גדל באיטליה וחי בארצות הברית 17 שנה הוא מומחה למטבח האיטלקי כאשר למד מאמו שהייתה בעלים של מסעדה איטלקית קטנה. אוכל איטלקי הוא גם הנושא שהביא אותו לקסטרא- על מנת לערוך ערב מיוחד במסעדה האיטלקית הממוקמת במקום. מסתבר שהגעתו של המאסטר פורסמה לא מזמן והמקומות לאירוע נתפסו מיד. אחד השולחנות היה מלא בגלית ודוד שמש והילדים שהיו מהראשונים לסגור לעצמם מקום באיבנט המיוחד. את הציון לארוחה המצוינת נתנה שמש כשהצטלמה עם מסימליאנו בחיוך גדול.

שמש, אוכלים בחוץ?

כן, מסימליאנו הכין היום את האוכל ….עשו ערב מיוחד אז באתי עם דויד בעלי והילדים והיה מעולה!

חגגתם משהו?

לא, לא חגגנו כלום, יצאנו לארוחת ערב משפחתית. זה היה ערב ספיישל שבו מסימליאנו בישל את כל האוכל והזמנו מקום מראש כבר לפני שבועיים, תוך חצי שעה מהרגע שהם פרסמו את זה המקום התמלא. היה מפוצץ ועוד המשיכו לבוא אחרי שהלכנו.

היו עוד מפורסמים בארוחה?

אני לא ראיתי אף אחד מוכר, אולי הם הגיעו יותר מאוחר, אחרי שיצאנו…

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם