שנת לימודים חדשה באקדמית גורדון לחינוך

הסטודנטים אשר לומדים באקדמית גורדון לחינוך החלו שנת לימודים חדשה, הפעם בקמפוס
לאחר קרוב לשנתיים של למידה מרחוק, הם חזרו לכיתות, לקפיטריה, לספריה ולמרחבי הלמידה החדישים. היום הראשון נפתח בהפנינג שמח וחגיגי ברחבת הדשא המחודשת. אגודת הסטודנטים קיימה הפנינג נוסף ביום שלישי.

כחלק מהרחבת הפעילות של המכללה, נוספו השנה תוכניות לימוד חדשות. החוג לתואר ראשון בחינוך יסודי מכשיר מחנכים בעלי זהות ערכית וכישורים מנהיגותיים לקידום החינוך בבית הספר. ההכשרה כוללת פיתוח יכולות למידה עצמית, יזום פרויקטים בבית הספר היסודי, הוראה במרחבים פדגוגיים משתנים, פיתוח מיומנויות בין-אישיות ועוד. חוג חדש נוסף הוא התואר השני להוראת המתמטיקה בבית הספר היסודי והעל יסודי. במסגרת לימודיהם, המורים ירחיבו את אופקיהם לגבי מתמטיקה כתחום ידע וכמקצוע הוראה, יעמיקו בהבנותיהם על אודות השיטות והכלים החדשניים, ובהתאם יובילו תהליכי שינוי בסגנון למידת המקצוע בבית הספר.

פרט לנושא תוכניות הלימוד, גם הקמפוס התחדש. במהלך תקופת הקורונה שופצה המכללה, חזית הבניין הראשי קבלה מראה חדשני, הוקם פארק עם מקומות ישיבה וגינה, נוספה מעלית וכן נבנתה קומה שלמה של מרחבים טכנולוגיים אשר מתווספים לאלו שכבר קיימים.

ומה בנוגע לחניה? הנהלת המכללה חידשה את ההסכם עם הנהלת רכבל חיפה המיתולוגי, לפיו כל הסטודנטים וחברי הסגל יוכלו לנסוע חינם ברכבל מתחנת בת גלים לסטלה מאריס ולהפך הן בסמסטר א' והן בסמסטר ב'. לרשותם יעמדו כ 500 מקומות חניה ללא תשלום ליד התחנה התחתונה. הם ייהנו מנסיעה בת 3 דקות ומנוף מרהיב ומשם יגיעו למכללה. הסדר זה הושק ב 2016 ובכך הפך את רכבל חיפה לאמצע תחבורה עבור הלומדים. השירות הופסק עם פרוץ הקורונה והמעבר ללמידה מרחוק וכעת חודש.

צילום: יח"צ האקדמית גורדון

פרופ' יחזקאל טלר, נשיא האקדמית גורדון: אנו מקבלים בברכה את הסטודנטים היקרים בקמפוס המחודש. האקדמית גורדון משקיעה משאבים רבים בפיתוח שיטות הוראה חדשניות, בשיפור פני הקמפוס, בהקמת מרחבי למידה טכנולוגיים ובחידוש תוכניות הלימוד. אנו גאים בכך שהסטודנטים בחרו בנו גם בשנת 2021, שנה שנייה ברציפות, כמכללה לחינוך המובילה בישראל, זאת על פי תוצאות סקר שביעות הרצון של התאחדות הסטודנטים הארצית ומכון המחקר "מאגר מוחות". אני מאחל לכל הסטודנטים ולחברי הסגל שנה מוצלחת.

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • איך אתם ממתיקים את הקפה/ תה שלכם?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך
Ads

Zone not found or deactivated.Zone id : 236209