X

המכללה האקדמית גליל מערבי – המובילה באיכות ההוראה המקוונת

סקר ענק של התאחדות הסטודנטים דירג את המכללה כאחת משלוש הטובות מסוגה באיכות ההוראה. ההישגים הלימודיים והמחקריים כבר באים לידי ביטוי: עלייה של כ-15% בשיעור הנרשמים השנה. הגידול המשמעותי – בביה"ס לניהול ובחוג לחשבונאות. נשיא המכללה: "משפיעים על הסביבה הקרובה והרחוקה"
המכללה האקדמית גליל מערבי היא אחת משלוש המכללות הטובות באיכות ההוראה בדירוג המכללות המתוקצבות בסקר התאחדות הסטודנטים לקראת פתיחת שנת הלימודים האקדמית תשפ"ב. המכללה נמצאת בתנופת צמיחה וצופה לגדילה משמעותית בהיקף הסטודנטים ובפעילות המכללה בשנים הקרובות. היקף הצמיחה הצפוי יהפוך את המכללה למקוטלגת כמכללה גדולה וכמוסד פוטנציאלי רלוונטי לשינוי סטטוס- ממכללה לאוניברסיטה.

בית הספר לניהול במכללה האקדמית גליל מערבי צילום – ליאור אביטן

ההישגים הלימודיים והמחקריים מהווים מוקד משיכה למכללה, ולראייה שיעור הנרשמים השנה עלה בכ-15% ביחס לאשתקד. הגידול המשמעותי נרשם בבית הספר לניהול ובחוג לחשבונאות. כמו כן, זכתה המכללה במקום הראשון באיכות ההוראה המקוונת מבין המכללות המתוקצבות בישראל, זאת על פי סקר של התאחדות הסטודנטים בקרב סטודנטים בישראל שפורסם החודש.המכללה האקדמית גליל מערבי הוקמה בשנת 1994 וממוקמת באזור הירוק של העיר עכו. לומדים בה כיום כ-4,000 סטודנטים וסטודנטיות בלימודי תואר ראשון, תואר שני ובמכינות הקדם אקדמיות. במכללה לומדים לתואר B.A במגוון חוגי לימוד ובהם לימודי ניהול, כלכלה, חשבונאות וראיית חשבון, לוגיסטיקה, חינוך, קרימינולוגיה ותיאטרון. בנוסף מוצעים מסלולים לתואר שני כגון:.M.A בניהול וכלכלה, תכנית ייחודית בצפון המשותפת למכללה האקדמית גליל מערבי ומכללת תל-חי. תכנית לתואר שני בניהול במערכות חינוך, M.A. באוריינות וחדשנות בחינוך ותואר שני בקרימינולוגיה המציע גם תכנית ייחודית בהתמחות של ילדים ונוער בסיכון.

נשיא האקדמית גליל מערבי פרופ׳ ניסים בן דוד. צילום: המכללה האקדמית גליל מערבי

המכללה שמה לה למטרה להיות מובילה באיכות ההוראה, בשירותי הלמידה ובהקניית כלים יישומיים שיסייעו לסטודנטים להשתלב באופן יעיל ומהיר בתפקידים מקצועיים וניהוליים.  דוגמה מצוינת לכך היא 'תואר תואר', תכנית לימודים ייחודית וחדשנית המציעה לשלב לימודים אקדמיים לתואר ראשון איכותי יחד עם לימודי מקצוע ותעודת הסמכה. התוכנית מאפשרת למעשה לסטודנטים לצאת לשוק העבודה כשיש בידם גם תואר אקדמי איכותי וגם תעודת מקצוע רלוונטית הפותחת אפשרויות תעסוקה ממוקדות.

נשיא המכללה האקדמית גליל מערבי, פרופ' לכלכלה נסים בן דוד: "המכללה צומחת בקצב מהיר הן במספרי הסטודנטים והן במספרם של חברי הסגל הבכירים והזוטרים, כך בשנה וחצי האחרונות התקדמו שבעה חברי סגל לדרגת פרופסור, וכיום יש בה עשרים פרופסורים מהם שישה בדרגת פרופסור מן המניין. חברי הסגל מפרסמים מחקרים אקדמיים בהיקף משמעותי, חברים בעשרה מכוני מחקר הפעילים במכללה, מציגים מאמרי דעה בעיתונים ובאתרי חדשות, מתראיינים ברדיו ובטלוויזיה ומשפיעים על הסביבה הקרובה והרחוקה. המכללה תמשיך לתמוך בפעילות מחקרית רחבה של חברי הסגל לצד פעילות למען החברה והסביבה, זאת יחד עם הוראה ברמה איכותית ביותר של המרצים".

מנכ"ל המכללה חנן יגר. צילום: המכללה האקדמית גליל מערבי

מנכ"ל המכללה האקדמית גליל מערבי, חנן יגר: "במהלך השנה האחרונה השקיעה המכללה רבות במטרה לייצר התאמה מרבית לצורכי התקופה. נבנו כיתות היברידיות המאפשרות למידה מגוונת ובוצעו הדרכות שונות לכלל הסגלים כדי לשפר את רמת השירות ואת איכות ההוראה. על אף ההשקעה הרבה כולנו שואפים ומצפים כי השגרה המבורכת תחזור והסטודנטים יחזרו לקמפוס המזמין והנדיר ביופיו. המכללה ממשיכה לצמוח בקצב מרשים. הצמיחה לא תפגע ברגישות החברתית, בסבלנות וברמה המקצועית המוקפדת המלוות את המכללה מיום הקמתה. גם בשנה הקרובה נמשיך לספק את המעטפת הכוללת תמיכה לימודית רחבה, תמיכה רגשית, מענה לאוכלוסיות נזקקות וחלוקה של מלגות מסוגים שונים. אני מאחל לסטודנטים, לסגל המרצים ולעובדי המכללה שנת לימודים מוצלחת, מהנה ונטולת קורונה".
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

האם קיימת בך היכולת לקבל את הקהילה הלהט"בית?

צפה בתוצאות

Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחינוך

<<