פרופ' למשפטים דורש מהמאהבת להשיב לו מרצדס ספורט ויהלומים

פרופ' למשפטים ועורכת דין ידועה מאותו משרד, ניהלו קשר רומנטי במשך שנים. כעת הפרופסור חזר לאשתו ודורש לקבל בחזרה את כל המתנות
 

הוא רכש עבורה מרצדס ספורט, טבעת יהלומים בשווי עשרות אלפי שקלים והעביר לה מידי חודש עשרות אלפי שקלים למחייה.

הסיפור שלנו הפעם הוא מסוג הסיפורים שמתרחשים לעיתים קרובים, כשגבר נשוי מנהל רומן עם אישה נשואה והקשר מתפתח ובמהלכו מעניק המאהב למאהבת שלו מתנות יקרות ערך. אלא שהפעם מדובר במתנות ובכספים בשווי של כשני מיליון שקלים, שהועברו למאהבת במשך כשלוש שנים, עד שהפרופסור החליט לחזור לאשתו.


מדובר באדם אמיד מאד שבמסגרת עבודתו הוא משתכר למעלה מ-200 אלף שקלים לחודש ממקורות שונים בעולם המשפט לרבות מהתחום האקדמי. לפני כשלוש שנים נוצר קשר עם אחת העובדות הבכירות שלו במשרד, אף היא נשואה, והקשר הלך והתהדק.

 

הפרופ' רכש למאהבת מרצדס ספורט והעביר לה מידי חודש עשרות אלפי שקלים למחייה. צילום אילוסטרציה pexles

 

באמצעות עורכת הדין שרין סולן מגולל הפרופ' לפרטי פרטים, את רשימת המתנות שהעניק למאהבת ממשרדו. לדבריו, במשך שנים עבר סוג של סחיטה באיומים, השפלות ודרישות מופרזות לכספים.

עוד הוא טוען כי כשרכש עבורה את המרצדס רשם אותה על שמה, אבל היה ברור שזה בהשאלה. כך הוא טוען גם לגבי טבעת היהלומים המיוחדת, שלדבריו שייכת בכלל לאשתו.

הקרע ביחסים החל כשהפרופ' סירב לרכושלמאהבת בית וסירב להעמיד לרשותה הקצבה חודשית של 15 אלף שקלים כל חודש.

היא החליטה לנקום בו וחשפה לפרטי פרטים את הקשר שלו בפני אשתו. הפרופ' סירב כי לדבריו רצה לחזור לאשתו, שאפילו הסכימה לקבל אותו, לפני ששמעה על מעלליו עם המאהבת ועל סכומי הכסף והמתנות שהעביר לה.

המאהבת לעומת זה טוענת להגנתה כי היא לא נוקמת, אבל התגרשה מבעלה כדי למסד את הקשר עם הפרופ', שהיה אהבתה הגדולה ביותר. "הכסף לא היה מאיץ לשום דבר. הוא זה שדאג לדחוף לי כל שני וחמישי מתנות כדי שאסכים להיות איתו".

עו"ד סולן טוענת, כי כל מה שניתן למאהבת, ניתן לה בהשאלה לרבות הכסף כאשר היה ברור כי מדובר בהלוואה.

"היא משתכרת יפה מאד, היא עובדת במשרדי ואני יודע שהיא מסוגלת. היא צריכה להחזיר את כל מה שקיבלה ממני", אמר.

הפרופ' והמאהבת החלו בהליך של יישוב סכסוך. במידה וזה לא יעלה יפה, צפויה הדרמה הגדולה להתחדש בבית המשפט.
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם בעקבות העלאת הריבית במשק תוותרו על רכישת דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחוק ומשפט