מה עשה בעל שסולק מחדר השינה של אשתו בצו של בית משפט?

האישה לבית המשפט: "תעצרו את בעלי מלעשות דברים שיישארו כצלקת בנפשם של ילדינו"
 

המאבק בין בני זוג בשנות ה-40 לחייהם, המתגוררים באחד הישובים היוקרתיים, אמור היה להסתיים בגירושין כמעט שגרתיים, לאחר שבני הזוג הסכימו על חלוקת הרכוש, השווה כמה עשרות מיליונים, שכולם אגב נצברו יחדיו אחרי שנישאו. אבל הדרמה שהתפתחה במהלך הדרך, על כזו טרם שמעתם.

 


הבעל סולק מחדר השינה. צילום אילוסטרציה

 

מדובר בזוג בתחילת שנות ה-40 לחייהם, נשואים כבר 18 שנים ולהם שלושה ילדים, כולם קטינים. הבכור בן 14. האישה גילתה לאחרונה כי בעלה בוגד בה באופן סידרתי וביקשה להתגרש. הבעל הסכים, אבל הכחיש את הבגידות.

השניים התדיינו בבית משפט למשפחה והסכימו כמעט על הכל. בשלב מסוים האישה החליטה לבקש צו שיחייב את בעלה לעזוב את הבית. באמצעות עו"ד שרין סולן היא טענה בין היתר כי היא לא מוכנה לקבל את בעלה בחדר השינה שלה, אחרי שהוא נעדר לילות מהבית.

במהלך הדיון הכחיש הבעל כי הוא נעדר בגלל שהוא עם אישה אחרת וטען כי הוא עושה זאת בגלל אילוצים של העבודה. "אתה לא רופא ולא נהג מונית וגם לא שומר בחניון שיש לך משמרות לילה ולכן אתה לא צריך להעדר מהבית…", הטיחה בפניו במהלך הדיון.

השופטת קבעה בדיון, כי הבעל לא יורחק מהבית מאחר ובני הזוג לפני גירושים ועד כה הם הסתדרו, אבל אסרה עליו בצו להיכנס לחדר השינה. האישה נאותה לפשרה הזו. עו"ד סולן הדגישה כי למרות הבגידות של הבעל, האישה מוכנה לשלום בית, בתנאי שבעלה יוכיח נאמנות ויחדל לצאת בלילות לבילויים מפוקפקים.

הבעל כעס מאד על הצו וכמחאה הניח כל לילה מזרן במרכז המטבח ושם בילה את הלילות.

הדרמה הזו בנוכחות הילדים הכעיסה מאד את האישה שדרשה בפניה נרגשת מבית המשפט: "תעצרו את בעלי מלעשות דברים שיישארו כצלקת בנפשם של ילדנו". בני משפחתו של הבעל הטיחו בפני האישה כי היא עושה הכל לנשל אותו מרכושו וכי לכןגם המציאה את נושא הבגידות.

כאמור בית המשפט לא התערב והשאיר את הצו בעינו, צו האוסר על הבעל להיכנס לחדר השינה של בני הזוג. עו"ד סולן סיפרה כי הבעל הסכים להעביר את המזרן מהמטבח לחצר ביתם, וכי שם הוא מעביר מאז את הלילות כבר כמה שבועות.
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם בעקבות העלאת הריבית במשק תוותרו על רכישת דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחוק ומשפט