הורוסקופ: תורו של הקשת

"ילידי חודש כסלו הינם בני מזל קשת. אלה אנשים שקשה להם לשבת בשקט, חוסר תנועה ושעמום מוציאים אותם לגמרי מדעתם, הם משתנים בקלות ולומדים משגיאותיהם." ליאור מרדכי על מזל קשת והתחזית השבועית שלכם.

 

טלה

ממליץ לכם  לברר את מהות יחסיכם עם הסובבים אתכם. שימו לב, אתם נוטים להיות בוטים, רואים את  פני הדברים ב "שחור-לבן" ופועלים  לפי העיקרון "הגעתי, ראיתי, ניצחתי"… אמנם, לעיתים אין בכך רע ולעיתים זה מוביל לתוצאות טובות, אך ברור כי אין לכם צורך באויבים מיותרים… השתדלו להימנע מסכסוכים, רק טוב יצא מכך.

שור

זמן טוב לשיפור היחסים במשפחה. אם היה סכסוך– ממליץ לסיימו. אם קיימת מתיחות או מריבה במשפחה המורחבת – תוכלו לתווך לטובה ולהביא שלום. זה גם זמן טוב להתקדם בשידוכים. שימו לב: יש לכם נטייה להתבלבל בין רצוי למצוי. היו מודעים. השתדלו לקבל הוכחות למה שחשבתם לפני שאתם מתחילים לפעול.

תאומים

זמן טוב לעבודה עצמית ולפיתוח הביטחון העצמי והערכה עצמית. אם אתם מרגישים שמישהו לא מבין אתכם ו/או לא אוהב אתכם, עצרו רגע וחשבו: ומה אתכם? את – מבינים את עצמכם? אתם– אוהבים את עצמכם?

סרטן

האינטואיציה שלכם במיטבה. אם תקשיבו לה ולא תתנו להגיון להשתיקה, תמנעו מטעויות ותהיו חביבים על אחרים. יחד עם זה, אל תקבלו החלטות אימפולסיביות. כל ההחלטות חייבות להיות שקולות. אם תחשבו קצת, תראו שאין בכך סתירה…

אריה

אתם חיוניים ואופטימיים מאד. לכן הכול יסתדר לכם ובקלות – הכל ייפתר ביעילות. הכל יתנהל  עבורכם על הצד הטוב ביותר. זה הזמן  לעשות רושם טוב על המעסיקים, על המין השני או על כל גורם אחר.

בתולה

מצב רוחכם טעון שיפור…  אתם נוטים  לעצבות, דכדוך ועצבנות. אין לחפש סיבה מסוימת ככה זה בתקופה זו. השתדלו להימצא בקרבת אנשים שאוהבים אתכם, שאתם סומכים עליהם, ו/או  אנשים חיוניים באופן כללי.

מאזניים

יש אנרגיה רבה, הלהבות והיצירתיות שלכם עדיין בשיאה, אך כעת יש לכם נטייה לחוסר ריכוז, זה פוגע  באיכות עבודתכם. ממליץ  להיעזר באנשים מתאימים.

עקרב

זמן טוב להיכרויות חדשות. לנישואים שביניכם– חשוב לשמור על התא המשפחתי. היצירתיות  והאינטואיציה שלכם בשיאן, נצלו אותן לעבודתכם, באשר היא.

 

בני מזל קשת. אם אתם במעמד ניהולי– שמרו מרחק מהכפופים לכם

בני מזל קשת. אם אתם במעמד ניהולי– שמרו מרחק מהכפופים לכם

 

 

קשת

אם תשקיעו בעבודתכם ותעשו את כל הנדרש מכם, אין חשש למקום עבודתכם ומעמדכם. אם אתם במעמד ניהולי– שמרו מרחק מהכפופים לכם, כדי לשמור על יכולת השליטה.

גדי

יש לכם נטייה להתנהגות אימפולסיבית ורגשנית מידי ביחסים עם המין השני. יש לכם נטייה להעביר את השליטה לבן/בת הזוג. שפטו אם זה אכן מתאים, כתלות באישיותם. אם אתם רואים שדברים מתנהלים באפן פחות רצוי– כנראה שעליכם לשנות את המדיניות…

דלי

התקופה עלולה להיות קשה עבור הזוגיות שלכם. השתדלו להשקיע בחיזוק ופיתוח יחסיכם. השתדלו להיות יותר יחד. פיזית. להסתכל אחד לשני בעיניים ולהחזיק ידיים….

דגים

יש לכם נטייה לקחת סיכונים כלכליים. זה לא חד-משמעי: באותה מידה אתם יכולים גם להצליח וגם להפסיד. הכול תלוי ביכולתכם להעריך את המצב ולא לחשוב על הרצוי שהוא המצוי… לרווקים שביניכם  סיכוי גדול לפגוש את בן/בת זוג אם תעשו מאמצים מתאימים. זה נכון במיוחד לנשים שביניכם.

 

תחזית שבועית בנטייה. מרדכי

תחזית שבועית בנטייה. מרדכי

חודש כסלו ומזל קשת

חודש כסלו נברא על ידי האות ס' ונשלט על ידי הכוכב צדק (שנברא על ידי האות ג'). כוכב צדק שולט על החודשים אדר וכסלו, חודשים בהם זכינו למאורעות פורים וחנוכה, שהם שני החגים היחידים שיישארו אחרי ביאת המשיח!!! ואלה הם שני החגים היחידים שלא הוזכרו בתורה בצורה ישירה. אלה הם שני החגים המציינים את הצלת עם ישראל משמד, כאשר בשני המקרים הגאולה הגיעה על ידי נשים. אלה גם חודשים שכל הימים בהם, ללא יוצא מן הכלל, חיוביים! לכן גם רבים מתחתנים בחודשים אלה, והם טובים לכל ההתחלות, גם בחיים הפרטיים וגם בעסקים… מזל קשת וחודש כסלו קשורים לשבט נפתלי. האבן שלו היא שבו (אגת), שמביאה כבוד, עושר ומעמד חברתי. ילידי חודש כסלו הינם בני מזל קשת. אלה אנשים שקשה להם לשבת בשקט, חוסר תנועה ושעמום מוציאים אותם לגמרי מדעתם, הם משתנים בקלות ולומדים משגיאותיהם. אלה אנשים שזקוקים לחופש פעולה, לא אוהבים עבודה משרדית ומסגרות והם שונים מהסביבה בצורת דיבורם ובלבושם, בחוש ההומור שלהם וכמובן, בצחוק המיוחד שלהם. קשתים ידועים ביכולת האינטואיטיבית שלהם לפתור כל בעיה ובמזל המדהים שלהם- אפילו טעויותיהם הופכות להצלחות! בגלגול הקודם שלהם בני מזל קשת גרמו לבן אדם נזק על ידי מילה. התיקון שלהם בחיים האלה– לשמור על הפה טוב טוב.  הדברים שאנשים אחרים מחפשים בנישואין – שלווה, יציבות, קביעות… אלה הם בדיוק הדברים שיהרסו נישואים עם בני מזל זה אם לא יבינו את החופש שלהם. אם יש בסביבתכם בני מזל קשת- אל תעלבו מהם! הם אף פעם לא רוצים לפגוע באף אחד, כוונותיהם תמיד טהורות ביותר, הם רק רוצים לעזור. פשוט הם לא יודעים איך עושים את זה והם גם לא סובלים כשמדברים עליהם מאחורי גבם.

בני מזל קשת תמיד רואים את שורש הבעיה, אבל לא תמיד יש להם מספיק טאקט כשהם מדברים על זה. אין אדם טוב יותר מאשר בן מזל קשת אם אתם זקוקים לעזרה מעשית, אך אל תלכו אליו אם אתם רוצים רק לבכות על החיים שלכם. הוא לא יזדהה אתכם. הוא יגיד: "תפסיק, דמעות לא יעזרו. די להתבכיין". לא יהיו לו זמן וסבלנות לתמיכה רגשית. אל תשכחו שבחודש כסלו כולנו מושפעים מכוכב צדק: כולנו רואים יותר, כולנו מבינים יותר, כולנו אינטואיטיביים יותר, כולנו רוחניים יותר, כולנו יותר ברי מזל, אך כולנו גם פחות רגישים כלפי הזולת.

 

 

מרכז ליאור מרדכי-

טלפון לקבלת מידע ותאום פגישות אישיות- 050-6825465

אתר הבית- http://www.liorm.co.il/

 

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • מה דעתכם על מחירי המנות לחתונות באולמות אירועים?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד במגזין