סקר הפייסבוק של דוקורסקי

אלי דוקורסקי משתף את תושבי העיר: ראש העירייה פנה לתושבי העיר דרך דף הפייסבוק שלו עם ההזמנה להביע את דעתם לגבי שיטת שיווק הדירות בשכונה החדשה נאות אפק

 

דוקורסקי. מתייעץ עם תושבי העיר. צילום: עיריית קרית ביאליק

דוקורסקי. מתייעץ עם תושבי העיר. צילום: עיריית קרית ביאליק

ראש העירייה אלי דוקורסקי הזמין את תושבי העיר באמצעות דף הפייסבוק שלו להביע את עמדתם בנוגע לשיטת שיווק הדירות בשכונת החדשה בעיר "נאות אפק".
בעקבות "הסכם הגג" שנחתם לפני כשנה וחצי בקרית ביאליק, במסגרתו ייבנו כ-7,500 יחידות דיור חדשות, הוחלט על בנייתן של 20 אחוז מכלל הדירות כדירות ברות השגה (דירות קטנות). עד כה שווקו 450 יחידות דיור ב"נאות אפק", השכונה הראשונה שמוקמת בימים אלו במסגרת "הסכם הגג".
בפגישה שערך ראש העירייה אלי דוקורסקי עם ראש מטה הדיור הלאומי אביגדור יצחקי ומנכ״ל רשות מקרקעי ישראל עדיאל שומרון בקשר לסוגיית שיווק הדירות בשכונה החדשה, הובהר שהמדינה מעוניינת לשווק את השלב הבא של הדירות במתכונת ״מחיר למשתכן״ למחוסרי דיור. כיוון שהנושא טרם סוכם, החליט דוקורסקי לפתוח אותו לדיון חופשי ולשתף את התושבים בהחלטה. דוקורסקי ביקש מהתושבים להביע את עמדתם בנושא דרך דף הפייסבוק ולבחור בשיטת השיווק הרצויה. "מה אתם הייתם עושים", כתב ראש העירייה לתושבים, "שיווק חופשי לכולם עם 20 אחוז דיור בר השגה (דירות קטנות) או מכרזי 'מחיר למשתכן' למחוסרי דיור משולבים ביחידות דיור בשיווק לשוק החופשי? דעתכם חשובה לי".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ביאליק