"נעורים" זוכים בפרס החינוך המחוזי

בית ספר "נעורים" זכה בפרס החינוך המחוזי היוקרתי לשנת הלימודים תשע"ו. קרנו של בית הספר עלה בשנים האחרונות עם כניסתה לתפקיד של מנהלת בית הספר, מירי בן שושן

 

הזכייה בפרס הינה הודות לעבודת צוות מסורה ונפלאה של צוות בית הספר. צילום: עיריית ק. ביאליק

הזכייה בפרס הינה הודות לעבודת צוות מסורה ונפלאה של צוות בית הספר. צילום: עיריית ק. ביאליק

לפני ארבע שנים החל משרד החינוך במסורת מבורכת של הענקת פרסי הצטיינות למוסדות חינוך ולרשויות מובילות במחוז חיפה. השנה נבחר בית ספר "נעורים" לקבל את הפרס.
קרנו של בית הספר עלה בשנים האחרונות עם כניסתה לתפקיד של מנהלת בית הספר, מירי בן שושן. היא החלה בייזומן של פעילויות רבות ומגוונות אשר תרמו לגיבוש ואיחוד הצוות והשבת אמון ההורים בבית הספר. מנהלת בית הספר הצליחה לייחד את צוות ההוראה, להעלות את המוטיבציה ולהשיב את חדוות העשייה, כאשר הצוות שותף מלא בקבלת החלטות וחלוקת משימות.
בן שושן, יחד עם הצוות המוביל, יצרו בפעולותיהם היצירתיות והמגוונות מהפכה של ממש, כאשר בטווח של ארבע שנים בית הספר הפך להיות מהמובילים והמבוקשים בקריה ומגמת גידול התלמידים בו ניכרת לעיני כל.
בית הספר מהווה דוגמא ומופת לבית ספר ערכי אשר משכיל לשלב מעורבות פעילה של הורים, מורים ותלמידים אשר תורמים רבות לאקלים הבית ספרי וחווית הלמידה בבית הספר. נושא התקשוב הוא בין נושאי המפתח בבית הספר, וכל תחומי הדעת מתפתחים סביב נושא זה.
חדשנות ויוזמות חינוכיות מגוונות, מהוות את המפתח לשיפור מתמיד בהישגי התלמידים וקידום מצוינות בבית הספר, בצד קידום תלמידים חלשים וצמצום פערים.
בביקורה בבית הספר התרשמה ועדת הפרס מפעילויות ייחודיות המתנהלות בו והחליטה לבחור בו כבית הספר המצטיין במחוז לשנת תשע"ו.
ראש העיר, אלי דוקורסקי, בירך את צוות המורים של בית הספר ומנהלת המוסד מירי בן שושן ואמר: ״אני גאה בדרך החינוכית של בית הספר המדגישה מעורבות, קהילתיות ועזרה הדדית במקביל להישגים לימודיים. הזכייה בפרס הינה הודות לעבודת צוות מסורה ונפלאה של צוות בית הספר הנעשית תוך שיתוף פעולה פורה עם הנהגת ההורים, העירייה ומשרד החינוך. יחד נמשיך גם בעתיד ליזום ולקדם את בית הספר להצלחות נוספות. זכייה זו מצטרפת לשורת ההישגים הנוספים במערכת החינוך בקריית ביאליק, כגון פרס החינוך היישובי היוקרתי, פרס רשת אורט ופרס הצטיינות מחוזית לבית הספר ביאליק".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ביאליק