משרדי חקירות פרטיים

משרדי חקירות פרטיים הם מרכיב מרכזי באכיפת החוק והאבטחה, והם עשויים להישכר על ידי אנשים פרטיים, עסקים וסוכנויות ממשלתיות

בשל המספר ההולך וגובר של פשעים הכוללים מעקב אחר סייבר, פריצות ופריצות מידע, חברות רבות פונות לחוקרים פרטיים לעזרה בפתרון בעיותיהן. חקירות פרטיות נעשות לרוב באמצעות ראיונות ומעקבים.

משרדי חקירות פרטיים

משרדי חקירות פרטיים הם מרכיב מרכזי באכיפת החוק והאבטחה, והם עשויים להישכר על ידי אנשים פרטיים, עסקים וסוכנויות ממשלתיות. חקירות יכולות לכלול מעקבים, מעקב אחר אנשים, ראיונות אנשים, איסוף תמונות וקטעי וידאו. ניתן גם לשכור אותם כדי למצוא נעדרים או למצוא את הגורם האשם בתאונת דרכים.

 

לאחד מהמשרדים הללו יהיו דרישות משפטיות מסוימות שיש לעמוד בהן לפני שהוא מורשה לפעול. למשל, עליו להיות בעל רישיון שהונפק על ידי המדינה בה הוא פועל. ייתכן שהוא גם צריך אישור ממועצת העיר כדי לפעול בגבולות העיר. הוא נדרש לקיים כיסוי ביטוחי נאות לעובדיהם וכן לכל רכוש ציבורי או נכס אחר הנחקר במהלך חקירה.

משרד חקירות פרטיות הוא עסק השוכר אנשים לחקור אחרים על מנת לברר עליהם מידע. זה עשוי לכלול חקירת פעילותו של האדם על מנת לגלות מה הוא עושה והיכן הוא עושה זאת, על מנת לקבל כמה ראיות.

החקירה עשויה להיעשות על ידי חקירה של אנשים אחרים המכירים את אדם היעד, על ידי הסתכלות דרך האשפה שלהם או באמצעות מעקב פיזי. לאחר מכן, החוקר ידווח ללקוח על ממצאיו. ישנם שימושים רבים למשרד חקירות פרטיות, כגון בירור אם למישהו שאתה יוצא איתו יש בן זוג, בדיקת הרקע של מישהו למטרות תעסוקה, או אפילו בדיקה של העובדים שלך.

מה העלות של חוקר פרטי למשרד חקירות?

ניתן לפנות לחוקר פרטי מסיבות שונות. הם יכולים לעזור בתביעת ביטוח, לתפוס בן זוג בוגד או לקבל מידע על אדם שמבוקש על פי החוק. אנשים מסוימים עשויים לרצות לשכור בלש פרטי למשך פחות משעה ואחרים עשויים להזדקק למעקב אחר מקרה.

התעריף השעתי של חוקר פרטי תלוי בסוג השירות שהוא מציע ובניסיונו בתחום. העלות לשעה יכולה לנוע בין $30 ל-$150 או יותר. מחיר לשעת מעקב של חוקר פרטי תלוי במצב. המחיר יכול לנוע בין 10 ל-500 דולר, תלוי במקרה. זה תלוי גם בניסיון ובמומחיות של החוקר הפרטי.

חוקרים פרטיים צריכים לעשות הרבה מחקר רקע כדי למצוא את פיסת המידע הנכונה. הם צריכים ליצור קשר עם אנשים, לאסוף רשומות ומסמכים ולפקח על חשודים באופן אישי. מכיוון שחוקרים פרטיים צריכים לעבוד עם לקוח על בסיס שעה, הם בדרך כלל גובים תשלום שעתי עבור השירותים שלהם. המחיר הממוצע לשעה למעקב הוא כ-100$.

להיות חוקר פרטי זה לא זול. זה יכול להיות מאוד יקר לגרום למישהו לחקור את בן הזוג שלך, כדי לגלות אם הוא בוגד בך. והמחיר משתנה בהתאם לכמות העבודה שיש לבצע, פרק הזמן המכוסה וגורמים נוספים. אבל העלות של חקירה של מישהו היא לא רק המחיר שאתה משלם כדי לעשות את זה, זה כולל גם לחץ המופעל עליך על ידי אותו אדם או בני משפחתו.

מחירו של חוקר פרטי משתנה ממספר גורמים לרבות סוג השירות, מיקום, גודל השטח לחיפוש והאם המקרה הוא פלילי או אזרחי. תלוי מה אתה צריך מחוקר פרטי, ישנם כמה שירותים שניתן לעשות בעלות נמוכה יותר. לדוגמה, סירוק ברישומים ציבוריים וברישומים מרשויות אכיפת החוק עשוי להיות זול יותר בהשוואה לשירותי מעקב.

בהתאם לתקני התעשייה, העלות של חוקר פרטי משתנה בהתאם לתכונותיו, חובותיו ואחריותו. התשלום המקצועי עבור חקירות נע בין 10 ל-100 דולר לשעה.

אבל, האם אתה יודע כמה עולה לשכור חוקר פרטי? הכל תלוי במה הם נשכרים לעשות. לדוגמה, העמלה יכולה להגיע עד $3,000 אם הם יועסקו לבדיקת רקע מקיפה של מטפלת פוטנציאלית. מצד שני, זה לא יעלה על 200 $ אם הם רק נדרשים לבצע מעקבים או לספק קטעי וידאו מעקב לצורך הליכי גירושין.

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם בעקבות העלאת הריבית במשק תוותרו על רכישת דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בעסקים