X

ֿבית מרקחת לקנאביס רפואי בישראל זמין לכולם אונליין

השם קנאביס רפואי כבר מזמן הפך לביטוי שגור וחקוק בשפה הטיפולית אצל עשרות אלפי חולים אשר טוענים בתוקף כי השימוש בצמח שינה את חייהם לטובה בצורה קיצונית כמו שאף תרופה רגילה לא הצליחה לעשות קודם

 

הקנאביס עבר בשנים האחרונות תהליך נירמול אדיר בכל העולם והמהפכה לא פסחה גם על ישראל אשר בה הצמח השנוי במחלוקת החל לקבל מעמד של תרופה לכל דבר ומושקעים מאמצים רבים מצד המחוקק להסדיר את אופן השימוש ולאפשר לאנשים הזקוקים לו לעשות בו שימוש למטרות רפואיות.

השם קנאביס רפואי כבר מזמן הפך לביטוי שגור וחקוק בשפה הטיפולית אצל עשרות אלפי חולים אשר טוענים בתוקף כי השימוש בצמח שינה את חייהם לטובה בצורה קיצונית כמו שאף תרופה רגילה לא הצליחה לעשות קודם.רישיון לקנאביס רפואי זמין היום עבור חולים רבים. מאז החלה הרפורמה בתחום קנאביס רפואי לפיה חולים ואנשים המוכיחים צורך אמיתי בצמח יכולים לפנות לקבלת רישיון מיוחד מטעם משרד הבריאות ומרשם רופא לרכישת הצמח חל גידול מתמיד בכמות הרשיונות המונפקים מידי שנה וגם חל גידול רוחבי איטי יותר בתחומים המוכרים לשם קבלת הרישיון.

התוצאה בפועל היא שכיום יש בישראל יותר ממאה אלף בעלי רישיון לקנאביס רפואי הזכאים לקבלו ולרוכשו בצורות שונות של תפרחת או שמן ולשימושים שונים החל מטיפול בטראומות ומצבים נפשיים שונים ועד למחלות כרוניות שונות וכל הסוגים של סרטן. לשם השוואה, בשנת 2012 החזיקו בישראל רק כ-6000 איש ברישיון זה.

 

בית מרקחת לקנאביס רפואי בישראל זמין לכולם אונליין. תמונה: freepik

 

בשוק קיימות גם חברות רבות המציעות לתווך בין אדם המבקש את המרשם והרשיון לבין משרד הבריאות ומקלות עוד יותר על הוצאת הרישיון.

רכישת קנאביס רפואי הפכה נוחה, פשוטה וזמינה

כאשר בתחילת התהליך רכישת הקנאביס היתה דרך חברות הגידול עצמן אשר קיבלו היתר מיוחד לפתוח מרכזי הפצה מאובטחים הפזורים בנק' שונות בארץ ואליהם היו מגיעים בעלי רישיון, הרי שהיום המצב שונה בתכלית.   מאז בוצעה רפורמה נוספת אשר לפי הוחלט על פיצול בין חברות הגידול לחברות ההפצה והמכירה ומאז ניתן לרכוש קנאביס רפואי ממגוון גדול של בתי מרקחת קנאביס שהוכשרו במיוחד לצורך הנושא.  מנדובר בבית מרקחת רגילים לכל דבר אשר פזורים בכל רחבי הארץ ואשר קיבלו היתר מיוחד למכירה.  בנוסף ויכולים לקוחות לפנות לבתי מרקחת אלו ולאחר הצגת הרישיון לקבל את תוצרי הצמח ישירות לביתם באמצעות שליח עד הדלת.

מעבר לכך, הקידמה והאהבה של הצרכן הישראלי להזמנות האונליין באים לידי ביטוי גם בתחום הזה ובית המרקחת אגם רעות למשל מאפשר למטופליו להזמין תוצרי קנאביס רפואי אונליין בקלות ובפשטות דרך אתר בית המרקחת ובכמה לחיצות פשוטות המוצר נשלח אלינו הביתה באמצעות שליח עד פתח הדלת ובמהירות של יום יומיים.

לחצים גדולים מופעלים גם על מנת להוריד מחירי הקנאביס הרפואי

תחום בו ממשיכים נוגעים בדבר המכירים בסגולותיו וערכו הגדול של הצמח לציבור החולים והמטופלים בו הוא עניין המחיר. מאז בוצעה הרפורמה השנייה, קפץ מחיר הקאנביס מאוד ואם מקודם היתה לחולה השתתפות עצמית קבועה ללא קשר לכמות אשר רכש הרי שהיום בעלי הרישיון משלמים לפי יחידות מנה ומכאן אלו שמקבלים נרשמים לכמות גדולה יותר מ 50 גרם משלמים הרבה יותר.  גורמים רבים המעוניינים לסייע לחולים מפעילים לחצים גדולים בכנסת להעברת חוק שיסדיר את נושא הקנאביס הרפואי ויעניק לו מעמד  רשמי של תרופה אותה המדינה מסבסדת עבור המטופלים.  לדעת כולם זה עניין של זמן לא רב עד שהחוק שכבר הוגש מספר פעמים ולא עבר עקב התנגדויות יעבור בסוף ויוביל להורדת המחירים.

 

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

מה עוזר לך להרגיש טוב עם עצמך?

צפה בתוצאות

Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בעסקים<