מבית המרקחת לקהילה

צוות הרוקחים של "מכבי פארם" בחיפה החליטו להכיר מקרוב את הקהילה אותם הם משאתים – לכן פעם בחודש הם יוצאים ומתנדבים במקומות שונים. הפעם, הם הגיעו למעון הוד לילדים בעלי צרכים מיוחדים
צוות "מכבי פארם" במעון הוד. "רצינו להכיר את האנשים להם אנו מעניקים שירות על בסיס קבוע". צילומים: מכבי

צוות "מכבי פארם" במעון הוד. "רצינו להכיר את האנשים להם אנו מעניקים שירות על בסיס קבוע". צילומים: מכבי

צוות מכבי פארם בחיפה החליט להפוך את העניין למסורת- אחת לחודש הם בוחרים מקום איתו הם עובדים ביום יום ומגיעים להתנדב שם מכל הלב. ביום שישי שעבר, מחוץ לשעות העבודה ועל חשבון זמנם הפנוי, הגיע הצוות למעון הוד בחיפה כדי לשמח ולשחק עם הילדים.
מעון הוד מטפל בדיירים בעלי צרכים מיוחדים בדרגות שונות החל מגיל חצי שנה ועד גילאי ההתבגרות המאוחרים.
"לפני כחודש התחלנו את המסורת המבורכת הזאת כאשר הלכנו להתנדב במעון הלב הקדוש. גם הפעם בביקורינו בהוד הופתענו לגלות עד כמה החוויה הזאת עוצמתית, מרגשת ומעצימה. הצוות הגיע ביום שישי על חשבון הזמן הפנוי של כל אחד מהם וזה רק מדגיש עד כמה זה חשוב להם", סיפרה רנין פרח סבאח, אחראית משמרת במכבי פארם חיפה.
במהלך ההתנדבות במעון הוד הצוות שר ורקד עם הילדים, שיחק איתם עם מצנח צבעוני וכדור, מרח לק לבנות וסייע למדריכים להעביר את הפעילות.
צוות מכבי פארם בפעולה-1מדובר בפעילות ההתנדבות השנייה שיוזם צוות מכבי פארם, במטרה להמשיך את המסורת ולחזק את הקשר עם הקהילה והמוסדות איתם הם נמצאים בקשר יומיומי במסגרת עבודתם כרוקחים. בחודש הבא מתוכננת פעילות התנדבות נוספת באזור חיפה, ככל הנראה בקרב הקהילה המבוגרת.
"חפשנו פעילות עם ערך מוסף, רצינו להכיר את האנשים להם אנו מעניקים שירות על בסיס קבוע ושהם יכירו אותנו, חפשנו לתת מעצמנו ולהתנדב מכל הלב. לא תארנו עד כמה זה ישפיע עלינו ויחזק אותנו. אני מקווה שזוהי רק תחילתו של פרויקט מופלא שנצליח להתמיד בו לעוד הרבה זמן", הוסיפה רנין.

קוראים המעוניינים להתנדב במעון, מוזמנים לתאם הגעה עם אפרת- 0548089477


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות