הדיקור היפני שהביא להריון

צעירה מהקריות הרתה בזכות טיפולי דיקור יפני במרפאת כללית רפואה משלימה בקריון
 

מורן כהן המטפלת בדיקור יפני. "היא לא ויתרה והפיחה בי תקווה". צילום: יפעת אלל

מורן כהן המטפלת בדיקור יפני. "היא לא ויתרה והפיחה בי תקווה". צילום: יפעת אלל

לאחר טיפולי פוריות שלא צלחו, פנתה צעירה תושבת הקריות למרפאת כללית רפואה משלימה בקריון בקרית ביאליק ולאחר שעברה סדרת טיפולי דיקור יפני על ידי המטפלת מורן כהן, דיווחה בהתרגשות על כך שהצליחה להיכנס להריון ולאחרונה, ילדה את בנה השני.
ארבע שנים לאחר לידת בנה הבכור, ניסתה הצעירה, תושבת הקריות, להיכנס להריון נוסף ולהרחיב את המשפחה, אך לצערה כל ניסיונותיה כשלו, ואף נתגלתה ציסטה, שהרופא שטיפל בה, הביע חשש כי זו תקשה עליה להיכנס להריון.
"המטופלת הגיעה אליי לאחר שעברה ניתוח להסרת ציסטה וכשהיא סיפרה לי על מצבה התחלנו בסדרת טיפולים בדיקור היפני. במקביל, הנחתי את המטופלת מה רצוי לאכול בתקופה הזו, כדי לעזור להריון להיקלט בגופה ולשמחתי בתום סדרת הטיפולים, המטופלת דיווחה לנו בהתרגשות שהיא הצליחה להרות", מספרת מטפלת בדיקור היפני במרפאת כללית רפואה משלימה קריון, מורן כהן.
במכתב תודה ששלחה המטופלת למרפאת כללית רפואה משלימה בקריון, היא הרעיפה שבחים על הטיפול המסור, המקצועי והסבלני של המטפלת מורן כהן וציינה: "לאחר כמה טיפולים, התגשם לי חלום ונכנסתי להריון שבסופו ילדתי את בני השני. תודות למורן, על כך שהפיחה בי תקווה ולא וויתרה וכל טיפול אצלה עבר באופטימיות מרובה ובנחת".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות