אושר וקנין מונה לסגן ראש המועצה האזורית חוף כרמל

בישיבת מליאת המועצה אוּשר מינויו של חבר המליאה, תושב עתלית, לסגן ראש המועצה בחצי משרה. וקנין יחליף את הסגן היוצא, קובי ציטר, כמחזיק תיק עתלית


 

מליאת המועצה האזורית חוף הכרמל אישרה את מינויו של אושר וקנין, חבר המליאה תושב עתלית, לתפקיד סגן ראש המועצה – במקום הסגן היוצא קובי ציטר. ציטר, חבר מליאת המועצה גם הוא, ימשיך לכהן כ "סגן בתואר" (ללא שכר), ולהוביל את עבודת המועצה בתחומי התכנון ואיכות הסביבה.

וקנין ימלא את מקומו בחצי משרה, ויהיה מחזיק תיק עתלית ואחראי על המינהלות ביישוב. במהלך השבוע יוכלו תושבות ותושבי עתלית לפגוש את הסגן הטרי הן במשרדי המועצה שבעין כרמל, והן ביישוב עצמו.


 

אושר וקנין. סגן ראש המועצה האזורית וף הכרמל. צילום: דוברות המועצה

אושר וקנין. סגן ראש המועצה האזורית חוף כרמל. צילום: דוברות המועצה

 

וקנין, 33, נשוי לאושרה ואב לאביחי, אפרת ונויה ציפורה. נולד בעתלית וגדל בה, ובה הקים את ביתו ומשפחתו. שירת כלוחם בחטיבת גולני. לאחר השחרור למד משפטים ועוסק גם כיום בעריכת דין.

"נולדתי וגדלתי בעתלית, כאן בניתי את ביתי ויחד עם אשתי היקרה הקמנו כאן את המשפחה שלנו. המשפחה שלי כאן כבר משנות ה 60' המוקדמות. אבי ז"ל היה פעיל ציבורי ביישוב במשך שנים רבות – חבר וועד מקומי וגם חבר מליאת המועצה בחוף הכרמל. במשך שנים ארוכות הוא דאג לקדם את צרכי היישוב ופעל אישית כדי לסייע לבעיות של תושבי ותושבות עתלית, כך שאת הדחף לעשייה ציבורית וקהילתית קיבלתי מהבית, ממש מילדוּת. את סיעת 'צעירי עתלית' הקמתי עם חבריי על מנת לקדם את היישוב ואת צרכיו", מספר וקנין.

"בפני עתלית עומדים בשנים הקרובות מספר אתגרים", אמר וקנין והוסיף, "בראשם הליך ההיפרדות ממועצה אזורית חוף הכרמל, שהדיון בו החל ממש בימים אלה. ישנם חששות של התושבים, אשר שואלים איך בדיוק ייראה ההליך, מתי צפוי לצאת לפועל ואיך ייראו פני היישוב בשנים הקרובות מבחינה כלכלית, חברתית וכמובן מבחינת שירות לתושב. תפקידנו כהנהגת המועצה לספק מענה הולם לכל השאלות הללו, כולל השגת תקציבי ממשלה ראויים ליישוב לצורך המשך נתינת השירות כפי שניתן מהמועצה עד היום, וקידום ארנונה מניבה ליישוב, אשר בעזרתה נוכל להמשיך ולתת את המענה הראוי לתושבים גם בעתיד."

חבר המליאה מעתלית וחבר הנהלת המועצה, צביקה שפירא, אמר במהלך הישיבה "אני מאחל בהצלחה לאושר וקנין. אושר מוכר בעתלית ומקובל על כל מגוון התושבים, תמיד מוכן לעזור, צנוע, בן למשפחה של מתנדבים שעסקו ועוסקים בתחום הקהילה. אני בטוח שיצליח בתפקיד, וכמחזיק תיק עתלית יעזור לקדם את היישוב."

ראש וועד היישוב עתלית, ישראל שורק, אמר "מאחל לאושר בהצלחה רבה בתפקידו, אין לי ספק שכוועד נדע לעבוד במשותף. אושר הינו אדם ראוי. אני מסתכל עליו מהצד, וכמי שצפה גם באביו ז"ל – שהיה אדם גדול – אין לי ספק שאושר יילך בעקבותיו".

וקנין סיכם ואמר "אני מודה לראש המועצה אסיף איזק וכמובן לחברות וחברי המליאה על האמון. אין לי ספק שיחד נמשיך לפעול לטובת תושבות ותושבי עתלית כולם."

ראש המועצה, אסיף איזק: "אני מברך על אישור מינויו של אושר וקנין – בן היישוב עתלית, איש עשייה צנוע וערכי. אין לי ספק שאושר יביא את כישוריו, יכולותיו ובעיקר את החיבור השורשי והעמוק ליישוב עתלית, אל תוך העשייה המוניציפלית, כדי להשמיע באופן ברור את קולם של תושבות ותושבי עתלית. מדובר בחיזוק משמעותי מאוד להנהגת המועצה".
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם בעקבות העלאת הריבית במשק תוותרו על רכישת דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בלוקאל פוליטי