5 כוכבי יופי בתחום איכות החיים והסביבה לקריית אתא

קריית אתא זכתה בשבוע שעבר בחמישה כוכבי יופי, בתחרות "קריה יפה ומקיימת בישראל יפה"- התחרות השנתית לאיכות חיים וסביבה מקיימת של המועצה לישראל יפה, הנערכת בשיתוף משרד הפנים, המרכז לשלטון מקומי בישראל ומרכז המועצות האזוריות. את התעודה העניקה לרשויות שרת הפנים-  הגב' איילת שקד .

תחרות "קריה יפה ומקיימת בישראל יפה" הינה אחת מהבולטות שבתחרויות המועצה לישראל יפה. מידי שנה מגיעים שופטי התחרות לרשויות המתמודדות על התארים השונים, מסיירים בעיר ובוחנים את תוכניות הפיתוח של העיר.  התחרות מתקיימת על מנת להטמיע את ההכרה בחשיבות טיפוח הסביבה העירונית והתרומה לאיכות החיים של התושבים. בתחרות זו נבחנים מספר פרמטרים ובהם: המרחב היישובי, אמצעים לשירות הציבור, שטחים ציבוריים, מוקדי שירות ציבוריים בעלי רגישות סביבתית ועוד.

צילום עיריית קריית אתא

במהלך השנה האחרונה ביצעה העירייה ועודנה מבצעת , שורה של פעולות לשיפור חזות העיר ולתיגבור מערך הניקיון, האכיפה והשירות לתושבים. הפעילות כוללת  חלוקת העיר ל- 5 איזורים\רובעים במטרה לתת מענה ממוקד ומיידי לצרכים בשטח, תוספת של כוח אדם וציוד, טיפול בשטחים הציבוריים, טיפול באיזור התעשייה, אכיפה של השלכת פסולת , גזם ואי איסוף צרכי כלבים, תגבור הניקיון בכל העיר כולל שטיפה יסודית של הרחובות, תוספת של מכולות אשפה, פחים וספסלים, התקנת מצלמות אכיפה ומערכות כריזה בגני המשחקים, הקמת מרכזי מיחזור ועוד.

ראש העיר יעקב פרץ:" העירייה מקצה משאבים רבים לנושא איכות הסביבה, טיפול במפגעים סביבתיים וטיפוח המרחב הציבורי על מנת להבטיח איכות חיים גבוהה לתושבי העיר. יישר כוח לצוותי העירייה הפועלים ללא לאות לפיתוח המרחב הציבורי."

 

 

 

 

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם בעקבות העלאת הריבית במשק תוותרו על רכישת דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בקרית אתא