כרמל הכי טובים מכל הלב

המחלקה לטיפול נמרץ לב של המרכז הרפואי כרמל נבחרה כמחלקת האשפוז המצטיינת והטובה ביותר בתחום השירות לשנת 2021 בכל הכללית
את ההודעה על הבחירה והזכייה הודיעה מנכ"לית הכללית החדשה רות רלבג בכנס הצגת תוכניות העבודה השנתי של הנהלת הכללית מול עשרות אלפי מנהלי הכללית ועובדים בכל הארץ.

" כרמל מכל הלב זו אינה רק סיסמה, זוהי מציאות של מצוינות והצטיינות של כלל מערך הלב שלנו בכרמל וכולנו גאים בכם על הבחירה ", כך ברך מנהל המרכז הרפואי כרמל את רופאי וצוותי היחידה לטיפול נמרץ לב וצוותי המערך בקרדיולוגי של כרמל על בחירתם כמצטיינים. זו השנה השנייה ברציפות בה היחידה לטיפול נמרץ לב של מרכז רפואי כרמל מקבוצת כללית נבחרת מתוך עשרות ומאות מחלקות בכל בתי החולים בכללית כמחלקה המצטיינת בשירות.

 

במפגש הוקרה מול צוותי המחלקה  בו השתתפו מנהל ביה"ח דר גולדברג ונציגי ההנהלה פרופ' אבינעם שירן מנהל המערך הקרדיולוגי ורופאים בכירים מכל יחידות המערך הודה מנהל ביה"ח ד"ר גולדברג ואמר  – " אומנם היחידה לטיפול נמרץ לב נבחרה עם הציון הגבוה ביותר אבל גם שאר יחידות המערך יחידת הצנתורים מחלקת האשפוז ועוד יחידות נבחרו בציונים גבוהים ביותר וכולכם יחד כלב אחד מובילים את המערך להצלחות כבירות.

צוות המחלקה בביקור במחלקה המסכות הורדו לצורך הצילום בלבד !  צילום אלי דדון

עברתם שנה קשה של קורונה, מעבר מנהלים וכוח אדם, סגירת המחלקה ופתיחת מחלקה ולמרות כל השינויים הצלחתם לתת שירות איכותי ומוביל כי השירות נמצא בד.נ.א של המחלקה זה הכרטיס המנצח שלכם וכל הכבוד לכם ".

היחידה לטיפול נמרץ לב בכרמל הינה חלק אינטגרלי מהמערך הקרדיולוגי המוביל של ביה"ח הכולל את המחלקה הקרדיולוגית, יחידת הצנתורים, יחידת האקו ומבחני מאמץ, היחידה לאלקטרופיזיולוגיה והשרות האמבולטורי במרפאות החוץ.

ביחידה מטופלים חולים בכל מגוון מחלות הלב וחולים הזקוקים לטיפולים פולשניים כמו צנתור או התערבות אלקטרופיזיולוגית. הטיפול הרפואי סיעודי ביחידה מושתת על סטנדרטים של קרדיולוגיה בינלאומית המודרנית והעדכנית ביותר. אהובה טל מנהלת הסיעוד של כרמל ברכה את המחלקה והמשתתפים ואמרה,

" זה לא קל להגיע להשיג מצוין כזה, אבל יותר קשה לשמור על ההישג ולקבל אותו פעם שניה ברציפות, מגיע לכם שאפו ענק ובמיוחד לצוות הסיעוד המצוין של המחלקה בהובלתם של סוהיל כיאל וסגניתו סבטלנה גבאי, כולכם יחד מביאים גאווה גדולה לכולנו "

פרופ אבינעם שירן מנהל המערך הקרדיולוגי בכרמל קרדיט צילום – אלי דדון

מנהל המערך פרופ' אבינעם שירן הודה על הברכות ואמר "ההישג באמת מחמם את הלב , כמי שמקבל את מכתבי התודה ושומע את התודות מהמחולים השוכבים אצלנו אני יודע כי השירות ושביעות הרצון לא היו מלאים אילולי המצנתרים שלנו היו עושים את העבודה הכי טובה בצנתור והאלקטרופיזיולוגים היו עושים את העבודה המעולה שלהם וכלל הרופאים היו מקבלים את ההחלטות הנכונות וכמובן שצוות הסיעוד שלנו שותף מלא וקריטי בהצלחה. התגובות שאנו רואים ומקבלים מהחולים הם מה שדוחף את כולנו להמשיך ולהצליח בכל יום מחדש, ותודה לכם ".

צוות היחידה לטיפול נמרץ לב בכרמל כולל רופאים מומחים ומתמחים, אחים ואחיות מוסמכים בעלי הכשרה על בסיסית בטיפול נמרץ וכוחות עזר. במחלקה נמצא גם צוות רב מקצועי רחב מתחומים רבים כמו עבודה סוציאלית, היחידה לתזונה ודיאטה, צוות מכון פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק ורופאים מקצועיים בתחומי התמחות שונים.

מצטיינת בשירות CCU המסכות הורדו לצורך הצילום בלבד !  קרדיט צילום –  אלי דדון

סוהיל כיאל מנהל הסיעוד של המחלקה הזוכה הצטרף למברכים ואמר," הזכייה השניה ברציפות רק מוכיחה שהצטיינות והמובילות שלנו בשירות הם דרך חיים אצלנו וכל מי שמגיע לכאן מתחנך על פיה, גם הרופאים, האחיות, כוח עזר או סניטר כולם כולם מחונכים מהבסיס לשירות איכותי לטופלים. וזו דרך החיים המתווה את השביל לנכנסים לעבוד כאן ורק קח אנחנו יכולים להמשיך את ההצטיינות בשירות שכולנו גאים בה ".

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם בעקבות העלאת הריבית במשק תוותרו על רכישת דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בבריאות