עלייה במספר החולים הפעילים במטרופולין חיפה: קריית ביאליק עם ציון 10 במדד הרמזור

זן האומיקרון ממשיך להתפשט וביממה האחרונה נוספו באיזור עוד מאות חולים פעילים. מבקר המדינה, מתניהו אנגלמן, ביקר היום בבית החולים בנהריה והודיע שיבדוק את ניהול משבר הקורונה ברמה הלאומית

 

קריית ביאליק הצטרפה היום (שני) לרשימת היישובים האדומים, שמסומנים בציון 10 במדד הרמזור הלאומי. בכך היא מצטרפת לקריית חיים וקריית שמואל שמסומנות גם הן בצבע אדום ובציון 10 במדד הרמזור של משרד הבריאות.

כל הרשויות המקומיות במטרופולין חיפה צבועות בצבע אדום.


מבקר המדינה, מתניהו אנגלמן, סייר הבוקר במרכז הרפואי לגליל בנהריה ואמר בהתייחסותו לגל האומיקרון, למערך בדיקות האנטיגן וה PCR, ולנושא החיסונים:

"אני מודיע כאן שבכוונתנו לערוך ביקורת על ניהול המשבר ברמה הלאומית והליכי קבלת ההחלטות בממשלה בגל הרביעי ובגל החמישי. בגלים הקודמים בדקנו, בין היתר, את ניהול המשבר ברמה הלאומית, את התנהלות משרד הבריאות, לרבות בעניין מערך הבדיקות, את התוכניות הכלכליות ואת פעולות משרד החינוך ובכוונתנו לבדוק חלק מנושאים אלו גם בגל הנוכחי והאם הופקו הלקחים מהגלים הקודמים".

 

מתניהו אנגלמן ופרופוסר מסעוד ברהום. צילום: דוברות המרכז הרפואי לגליל

האם הופקו הלקחים מהגלים הקודמים? בתמונה, מבקר המדינה, מתניהו אנגלמן, עם מנהל המרכז הרפואי לגליל, פרופ' מסעוד ברהום, הבוקר בבית החולים. צילום: דוברות המרכז הרפואי לגליל

 

על פי נתוני משרד הבריאות, ישנם היום (שני) בחיפה, עיר אדומה, 3,187 חולים פעילים, לעומת 2,687 חולים פעילים ביממה הקודמת.

כאמור, קריית חיים וקריית שמואל קיבלו אף הן את הציון 10 במדד הרמזור.

חבל נווה שאנן עם ציון 9.6 במדד הרמזור, חבל כרמל עם ציון 9.3, חבל רמות כרמל עם 9.2, מערב חיפה עם 9.1, הדר דרום עם ציון 9 וחבל הדר צפון עם ציון 8.3 במדד הרמזור.

קריית אתא, עיר אדומה עם ציון 9.9 במדד הרמזור ו-811 חולים פעילים לעומת 727 חולים פעילים ביממה הקודמת.

קריית ביאליק, עיר אדומה עם ציון 10 במדד הרמזור עם 712 חולים פעילים לעומת 617 חולים פעילים אתמול.

קריית ים, עיר אדמה עם ציון 9.9 במדד הרמזור עם 411 חולים פעילים היום לעומת 340 חולים פעילים אתמול.

קריית מוצקין, עיר אדומה בציון 9.4 במדד הרמזור עם 594 חולים פעילים לעומת 454 חולים פעילים אתמול.

נשר עיר אדומה עם ציון 9.8 במדד הרמזור עם 226 חולים פעילים היום לעומת 188 חולים פעילים ביממה שעברה.

טירת כרמל עיר אדומה עם ציון 9.9 במדד הרמזור ו-374 חולים פעילים היום לעומת 298 חולים פעילים ביממה שעברה.

מבקר המדינה, מתניהו אנגלמן, הודיע היום במהלך ביקורו בצפון, כי משרדו יערוך ביקורת על התנהלות הממשלה ומערכת הבריאות בנושא מערך הבדיקות, דרך קבלת ההחלטות, יעילות מתחמי הבדיקות ועניינים נוספים:

"במשך שנתיים העולם מתמודד עם הקורונה על זניה השונים. המדיניות שהתוויתי עם כניסתי לתפקיד היא קיום ביקורות בראי האזרח. לכן בכוונתנו להמשיך ולערוך ביקורות על דרך ההתנהלות של הממשלה וכלל המשרדים והגופים הציבוריים הרלוונטיים, הנוגעים להתמודדות עם המשבר העולמי הקשה ביותר של העשורים האחרונים".
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם בעקבות העלאת הריבית במשק תוותרו על רכישת דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחדשות