הורוסקופ: חותם וחותמת החיים

יש מי שהשבוע מזמן לו הפתעות גדולות, יש מי שצריך להיזהר בהשקעות, יש מי שלא משנה מה יעשה המזל איתו ויש מי שהשבוע לא מבשר לו טובות. ליאור מרדכי בתחזית שבועית ומאמר קצר על חותמי המלך שלמה וכוחם.

 

טלה

בשבועות הקרובים מורגשת השפעתו החזקה של מאדים. עובדה הגורמת לנחישות, אמיצות, תוקפנות, חוסר סבלנות ועצבנות… אלו יכולים למנוע את הצלחתכם ולסבך את יחסיכם עם אנשים אחרים, אך יחד עם זאת עשויים לקדם את ענייניכם בהתנהלות נכונה. אם תצטרכו לדאוג לאינטרסים שלכם, להגן על הזכויות שלכם או של אחרים– תוכלו לעשות את זה בצורה מוצלחת ביותר. לכל חמי המזג מומלץ מאד להיזהר, כולל במשפחה. כמו כן, יש לשמור ביתר הקפדה על כללי הבטיחות בעבודה ובדרכים.

שור

השמירה על בריאותכם חשובה מאוד. הקפידו על פעילות גופנית. אל תיקחו דברים ללב. תרגלו נשימות, יוגה, טאי-צ'י או כל פעילות אחר שתאזן ותרגיע אתכם. אל תזלזלו באף תסמין והתייחסו לכל ביטוי של מחלה אפשרית. אל תבצעו ניסויים על גופכם ואל תחפשו פתרונות באינטרנט. פנו למומחה. כל הבעיות בהן תתקלו במהלך החודש תהיינה קטנות, אתם נמצאים בתקופה טובה ומוצלחת.

תאומים

מצבכם האנרגטי גבוה. אתם פעילים, יוזמים, מצליחים ובעיקר משיגים את מטרותיכם. הכסף ימצא ויגיע אליכם, החודש יהיה לכם מעניין. זמן טוב לנסיעות, טיולים, בילויים, מפגשים, היכרויות… בקיצור, תהיו מרוצים. כמו כן, ניכרת נטייה לאנוכיות ונטייה לחיות את היום מבלי לחשוב על המחר שמגיע מיד אחרי החג.

סרטן

כעת אתם נוטים לעשות מעשה ורק אחר לחשוב על כך. ממליץ כי תקדימו מחשבה לעשייה וגם היא מתונה ואיטית. נכנסתם לתקופה בה הצלחתכם או אי- הצלחתכם תלויים בנסיבות יותר מאשר בכם. השתדלו, להיות בזמן הנכון ובמקום הנכון, להכיר את האנשים הנכונים ולדבר אתם בעת הנכונה. אם המצב יהיה פחות טוב, יתכן ויעבור זמן רב, בו תשגו רבות ותזיקו לעצמכם. יחלוף עד שתבינו שמשהו לא בסדר.

אריה

הקפידו על צמצום הוצאות, כדי להימנע ממצב בו תגלו שאין לכם כבר מה לבזבז, ח"ו… אין זה הזמן לנסיעות וטיולים ובמיוחד ארוכים. זה הזמן לשינויים מבורכים בחייכם, לעשייה שקודם חסר לכם האומץ לעשות .כל מה שצריך– זה להפסיק לחשוב ולהתחיל לעשות. השמיים אתכם. בידכם מפתח נוסף, גם הוא יעזור להצלחתכם: המוניטין הטוב שלכם. הוא זה שיעזור לכם ויעמוד לצדכם בכל מה שתעשו מבלי שאפילו תדעו על כך. בהצלחה!

 

חותם שלמה לאם ולתינוק. כח אלוקי

חותם שלמה לאם ולתינוק. כח אלוקי

 

בתולה

כוכב צדק עובר דרך מזלכם ומביא איתו רווחה כלכלית, הצלחה, יציבות ובטחון ליום שלמחרת. המפתח להצלחתכם- הקשבה לקול הפנימי שלכם. הוא יהיה לכם ליועץ הטוב ביותר.

מאזניים

כל הקשור למימוש עצמי, להצלחה מקצועית– כעת בשיא. נכון במיוחד לאלה מכם שפעילותם קשורה ליצירה, יוזמה, אמנות וכיו"ב. אתם מתגברים בהצלחה על נסיבות פחות טובות. אנשים  טובים, מצליחים להסיר את כל מה שמפריע להצלחתכם. אתם גם מחזקים את המוניטין ואת הביטחון העצמי שלכם והאמונה בכוחותיכם. זה זמן טוב לפתרון הבעיות הכספיות. שימו לב: יש לכם נטייה לפציעות וטראומות. היזהרו…. קל להיפגע וקשה להבריא…

עקרב

אם חשבתם על שינויים דרמטיים בחייכם, כמו שינוי מקום מגורים, מקום עבודה, שינוי עיסוק בכלל, שינוי מצב משפחתי…. זה הזמן לכל שינוי למעט אחד בלבד: גירושין. אם אינכם מרוצים מבן/בת זוג שלכם– אל תמהרו. שקלו היטב, חפשו מה עוד ניתן לעשות. העיקר– אל תמהרו. אתם מצויים בתקופה טובה, שתביא לכם הרבה שמחה והצלחה וגם אם יהיו לכם קשיים– אז רק כתבלין טוב לארוחה טעימה…

קשת

כוכב שבתאי עוזר לכם כעת. בהשפעתו הטובה, תוכלו להפריד בין עיקר לטפל, בין דברים דחופים לאלה שאמורים ויכולים לחכות, תוכלו להתרכז במשהו אחד– אותו אחד שהכי חשוב לכם כעת, אותו אחד שיביא אתכם לעושר, סיפוק ומימוש עצמי- ולהיות הכי יעילים שאתם רק מסוגלים. החודש יהיה פחות קל, קשיים ובעיות קטנות באופק, אך תתגברו על הכול, בזכות העבודה וההתמדה– זה יסלול לכם דרך להצלחה.

גדי

היזהרו מסכסוכים וחשבו לפני שאתם אומרים משהו. נכנסתם לתקופה, בה מילים סתמיות יכולות להצמיח לכם אויבים. דברו בכנות, אך היזהרו מביקורת כלשהי או שיפוט. שימו לב: אתם גם נוטים לא להעריך מספיק או, להעריך יתר על המידה את הכוחות שלכם. השתדלו כל הזמן ובכל דבר לשמור על שביל הזהב: כל קיצוניות, בכל כוון, יכולה לפגוע בכם קשות גם מבחינה בריאותית, גם מבחינת יחסי אנוש, גם מבחינת העבודה והפרנסה.

דלי

זהו זמן לשינויים גדולים בחייכם ולהצלחות גדולות. שינויים יכולים לחול בכל תחום מתחומי החיים. זהו גם זמן להעשיר את הידע שלכם בתחום המקצועי שלכם. אתם גם מגלים אומץ, אופטימיות וכושר הישרדות מדהימים– תכונות אלה הופכות לכוחות המונעים את הצלתכם. שימו לב: בעבודה תצליחו יותר בצוות מאשר לבד.

דגים

השבוע, וכן בשבועות הקרובים אתם נמשכים להרפתקאות. השתדלו להימנע מכך. לנטייה זו אין ברכה. שלטו ברגשותיכם, התרחקו מספורט אתגרי, סעו במהירות המותרת בלבד ובטח תוך הימנעות משתיה. שימו לב: יש לכם נטייה ליפול קורבן לטראומות ולהסתבך בסכסוכים. חוץ מזה, מדובר בתקופה טובה, אופטימית מאד, מלאת אנרגיה, כמו כן אנשים מחבבים ומכבדים אתכם ומוכנים לעזור לכם ולתמוך בכך אם צריך. בעבודה– מעריכים אתכם ומרוצים מכם. רמת האנרגיה שלכם, חוש ההומור והאופטימיות שלכם בשיא.

 

תחזית וחותמות. מרדכי. אלבום פרטי

תחזית וחותמות. מרדכי. אלבום פרטי

חותמי שלמה המלך ידועים עוד מימי קדם, כל אנשי העם היהודי הגיעו לשלמה המלך לקבל עזרה, ייעץ והכוונה בנושא זוגיות, פרנסה, הגנה ושמירה מכל רע. שלמה המלך שהיה ידוע בחוכמתו ובתקשורת עם הבורא היה נותן קמעות מיוחדים (חותמים) בהתאם לקושי ולבעיה, כהוכחה גם ניתן למצוא בכנסיות ומסגדים ברחבי העולם את חותמי שלמה כמקור אנרגטי אלוקי בעל כוח רב. החותמים נתגלו בתוך כתובים יהודים עתיקים בספרים סודיים, כל חותם מכיל בתוכו צירופים מיוחדים וקודים רוחניים העוזרים למגוון רחב של בעיות שיוצגו בהמשך. החותמים בכוחם להגן לשמור לאזן ולרפא את האם והתינוק מעין הרע, מעיכובים, מפגע רע, בדוק ומנוסה. הקמע עשוי מקרמיקה עבודת יד, כתוב על גבי קלף ובצירוף אותיות סודיות מן הקבלה. מומלץ לתלות בחדר השינה של התינוק ושל האם. (בתמונות המצורפות, ניתן לראות את חותמי שלמה המלך לזיווג ,להגנה ושמירה על האם והתינוק- מיועד לתליה בחדר שינה או בסלון. ניתן להזמין חותמים לפרנסה לפריון לשמירה לחלומות טובים ולשינה טובה ועוד עשוי על חרס יפיפייה ולקוח מספרי המשנה והקבלה.)

 

מרכז ליאור מרדכי-

טלפון לקבלת מידע ותאום פגישות אישיות- 050-6825465

אתר הבית- http://www.liorm.co.il/
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • מה דעתכם על מחירי המנות לחתונות באולמות אירועים?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד במגזין