עיריית חיפה תחלק כ- 800 אלף ערכות אנטיגן לתלמידים

ראש העירייה: ״נפעל מסביב לשעון כדי לספק את הערכות בזמן לכלל מוסדות החינוך ומסגרות הרווחה״

בהתאם למתווה החדש עליו החליטה הממשלה, יחל מחר מבצע עירוני שבמסגרתו יופצו  מאות אלפי ערכות אנטיגן לבתי הספר היסודיים, לגנים ולמסגרות הרווחה ברחבי העיר

על פי החלטת הממשלה, תכנית ״בודקים ולומדים״ שתחל השבוע במערכת החינוך, תחליף את מדיניות הבידודים הקיימת כיום, ובמסגרתה הרשות העירונית תחל במבצע חלוקה של כ-800 אלף בדיקות אנטיגן עבור התלמידים והצוותים החינוכיים בבתי הספר היסודיים, הגנים ומסגרות הרווחה בעיר.

 

בדיקת אנטיגן. צילום אילוסטרציה: פיקסאביי

עיריית חיפה תחלק השבוע 800 בדיקות אנטיגן. צילום אילוסטרציה: פיקסאביי

 

לפי המדיניות החדשה, שנועדה לשמור ככל הניתן על רצף לימודי במצב של תחלואה, כל תלמיד/ה ואיש צוות חינוכי יקבלו ערכה של 20 בדיקות אנטיגן ביתיות ויידרשו לבצע שתי בדיקות כל שבוע, לפני ההגעה ליום הלימודים.

תלמיד שתוצאת הבדיקה שלו שלילית – יגיע למוסד החינוכי לשגרת לימודים. תלמיד שתוצאת הבדיקה שלו חיובית – לא יגיע ללימודים וייגש להיבדק בתחנת בדיקה מפוקחת. תלמידים שנחשפו לתלמיד מאומת לא יידרשו עוד להכנס לבידוד.

כמו כן, כ- 134 אלף ערכות יחולקו  על ידי מינהל הרווחה בעיריית חיפה למטופלי רווחה במסגרות השונות בעיר. ראש עיריית חיפה, עינת קליש רותם: ״החלוקה תתבצע במסגרת מבצע לוגיסטי מורכב, שבו ייקחו חלק כלל אגפי העירייה כדי לאפשר חזרה ללימודים במסגרת החדשה. אנו נפעל סביב השעון על מנת לספק את כל הערכות בזמן לכלל מוסדות החינוך ולמסגרות הרווחה בעיר, מתוך תקווה שגל זה ידעך במהרה״.
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם בעקבות העלאת הריבית במשק תוותרו על רכישת דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחיפה