פרופ' דורית אלט תעמוד בראש הפקולטה לחינוך והוראה של המכללה האקדמית תל-חי

פרופ' דורית אלט, מומחית בתחום החינוך, נבחרה לתפקיד דיקנית הפקולטה לחינוך והוראה של המכללה האקדמית תל-חי
לפרופ' אלט ניסיון עשיר בתחום הפיתוח, היישום וההערכה של סביבות למידה טכנולוגיות מוטות עתיד, ומחקריה עוסקים בהערכת סביבות למידה אלה בעידן החדש.

פרופ' אלט תפעל לקדם את תחום המצוינות בלמידה והמצוינות בהוראה בפקולטה לחינוך. להשקפתה, על הפקולטה לחינוך והוראה של תל-חי שמוקמת בעידן הפוסט-קורונה, להתכתב עם המציאות החדשה המחייבת מעבר לשיטות הוראה המקדמות מיומנויות הנדרשות לבוגר במאה הנוכחית, כך שארגז הכישורים עימם יצא לעולם ההוראה יהיה כזה שיוכל להתעדכן ולהגיב בזריזות לשינויים וכמובן כזה שיהיה מותאם לדרישות שוק העבודה ולצרכיה החברתיים של החברה בישראל.

לצד המצוינות בהוראה תפעל פרופ' אלט לקדם את תחום המצוינות במחקר: קידום אנשי הסגל בתחומי המחקר השונים, יצירת קהילות מחקר בשיתוף עם רשות המחקר של המכללה, יצירת שיתופי פעולה מחקריים עם חוקרים מתל-חי וממוסדות אקדמיים בארץ ובחו"ל,  עריכת סדנאות מחקר בהובלת מומחים, אשר יתמקדו בנושאים הרלוונטיים לפקולטה לחינוך והוראה.

היבט נוסף החיוני לדעת פרופ' אלט הוא הדגשת נושא החינוך לערכים. בוגרי הפקולטה לחינוך בתל-חי, עתידים להוביל את תחום החינוך, ולהוות דוגמה למנהיגות חינוכית. לכן, לצד פיתוח ידע וכישורים, תפעל הפקולטה להנחיל ערכים שישמשו את בוגרי הפקולטה בדרכם העתידית. לצורך כך תמשך ותורחב השותפות של הפקולטה עם הקהילות המצויות במרחב הגולן והגליל, גם על בסיס  התנדבותי וגם בדמות פרויקטים קהילתיים במסגרת תוכנית הלימודים. התרבות הארגונית בפקולטה תמשיך לפעול מתוך רגישות והקשבה לצרכים התרבותיים של הסטודנטים, הן בכיתות הלימוד באמצעות בניית אקלים תומך, והן באמצעות קידום שיטת הוראה והערכה הלוקחות בחשבון את השוני הבין-תרבותי.

כמו כן תפעל הפקולטה החדשה בראשותה של פרופ' דורית אלט לפיתוח תכניות אקדמיות בינלאומיות בתוכניות ייחודיות כגון  יזמות וחדשנות בהוראה.

 

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם בעקבות העלאת הריבית במשק תוותרו על רכישת דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחינוך