עיריית חיפה מציגה: עידוד בבידוד

המחלקה לחינוך קדם-יסודי, בית ״הורים במרכז״ ושותפות חיפה בוסטון השיקו מארז משחק ויצירה עבור ילדי הגנים שחלו בקורונה ונמצאים בבית בבידוד.

בימים האחרונים הכינה המחלקה לחינוך קדם-יסודי בעיריית חיפה, בשותפות עם חיפה בוסטון ובית ״הורים במרכז״ כ- 1,500 ערכות ״עידוד בבידוד״

מארזי משחק ויצירה להעלאת מצב הרוח של ילדי הגנים בעיר שחלו בקורונה ונמצאים בבידוד.

כל מארז כולל צבעי פסטל, בלוק ציור, צבעי מים, כלי כתיבה וכן בצק, חומרים נלווים והנחיות לפעילות חינוכית להכנת דמויות מפלסטלינה, בשילוב פעילות מוטוריקה עדינה ופעילות קוגניטיבית, בהתאמה לתוכנית הלימודים בגן.

המארזים מחולקים לכ-300 גנים ברחבי העיר והם יועברו לפי הצורך דרך הגננות לילדים המבודדים.

על מנת שכולם יוכלו להנות מהערכה ומזמן איכות עם ילדיהם, לדפי ההנחייה לשימוש ביצירות צורף ברקוד שבאמצעותו ניתן לקרוא את ההנחיות גם בשפות רוסית וערבית.

קרדיט: דוברות עיריית חיפה

המהלך העירוני התאפשר הודות לתרומה כספית נאה של שותפות חיפה בוסטון, הנאמדת בעשרות אלפי שקלים.

מנהלת המחלקה לחינוך קדם-יסודי בעיריית חיפה, אוה לוי*: ״בשיחות שקיימנו עם הורים, הם שיתפו אותנו בקושי להעסיק את הילדים בבית בזמן הבידוד. המארז עד הבית היא הדרך שלנו לתת תשומת לב לילדים החולים מצד אחד, ולאפשר להורים זמן איכות ופעילות חינוכית עם הילדים מצד שני״.
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם בעקבות העלאת הריבית במשק תוותרו על רכישת דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחיפה