שמעון נחמני מגשים חלום ילדות ופוגש את הגדול מכולם.

שמעון נחמני, המנטליסט החיפאי המצליח, יצא לטור בסין ובארצות הברית לצידו של האומן הבינלאומי שלנו, ליאור סושרד, ושם פגשו בגדולי העולם בתחומם כשישבו בחדרו הפרטי של מי שהביא את עולם הקוסמים לפסגה.
עם קופרפילד. נחמני וסושרד. אלבום פרטי

עם קופרפילד. נחמני וסושרד. אלבום פרטי

עם עליסה בארץ הפלאות. שמעון ויוליה. אלבום פרטי

עם אליס בארץ הפלאות. שמעון ויוליה. אלבום פרטי

בוגאס עם גולדנברג, מנטליסט מקנדה וליאור סושרד. נחמני. אלבום פרטי

בוגאס עם גולדנברג, מנטליסט מקנדה וליאור סושרד. נחמני. אלבום פרטי

המנטליסט החיפאי המצליח, שמעון נחמני,לקח פסק זמן קצר מההופעות  בארץ ובזמן שהאישה שאיתו, יוליה, הייתה בבלארוס והשתתפה במופעי הקרקס של בלארוס, יצא שמעון לסיבוב הופעות של ליאור סושרד בסין ולטור פרטי שלו בוגאס, ניו יורק ופילדלפיה. שם פגש בגדולי האומנים בתחום וכשחזר ארצה השתתף יחד עם קבוצה מצומצמת במסיבת יום ההולדת של ליאור סושרד אותה ארגנה טל, אשתו של ליאור בצקום הבנוי כחדר מצבים, כששמעון ויוליה נמצאו בחדר של אליס בארץ הפלאות, שם הכל הפוך והיה עליהם להסתדר בעבודת צוות, מה שהיה הכי קל להם מאחר ובשנתיים האחרונות הרים הזוג יחד הפקת קרקס בשם אקרומג'יק שזה שילוב של אקרובטיקה וקסמים, וההופעה המושקעת רצה בארץ ובחו"ל, אז מה זה חדר קטן בשבילם…

נחמני, אמריקה?

אמריקה אמריקה. נהניתי שם ומאוד ןהייתה לי שם הצלחה מצוינת. שם הבנתי שאנחנו הישראלים חזקים מאוד בארצות הברית ומנצנצים שם, פשוט לא רואים את השאר שם, מבחינת איכות מופע. לא פלא שאורי גלר הצליח שם.

איך היה לפגוש בגדולים של עולם הקוסמים?

הופעתי שם בכמה כנסים מקצועיים ושם באמת פגשתי את הכי גדול! את דייויד קופרפילד. הוא איש מדהים, יישמתי חלום ילדות. ישבנו, סושרד אני וכמה חברים עם פן וטלר, שני הקוסמים הכי מפורסמים בעולם ועם דייויד קופרפילד בחדר שלו אחרי המופע במשך חצי שעה. זה היה פשוט מדהים. חלום.

איך הנחיתה בעיר?

אין כמו חיפה וכמו ישראל. נכון כיף שם ומגניב והכל גדול,  אבל פה זה מרגיש בבית. פה אתה מישהו שם אתה אף אחד. חיפה זה הבית.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם