בעל נבגד לאשתו, עורכת דין במקצועה: "אני אהרוס לך את הקריירה"

הבעל טוען שתפס את אשתו, עורכת דין בכירה לענייני משפחה, בוגדת בו: "היא לא יכולה להתנהל בבתי משפט ובתי דין רבניים ולהטיף לזוגות מתגרשים"
 

עורכת דין בכירה לענייני משפחה, התייצבה במשרדה של עו"ד שרין סולן וגוללה בפניה סיפור מעניין. לדבריה, יש לה לקוחה שבמשך 20 שנים חיה בהרמוניה מוחלטת עם בעלה, עד שהגיעו לבית המשפט לענייני משפחה, שם ניהל הבעל מאבק עיקש ובלתי מתפשר על חלקו בהון שנצבר, כשהוא יורד עד לפרטים הקטנים ביותר.

"בשלב מסוים באחד הדיונים איבדתי סבלנות ואמרתי לבעל: "עוד מעט תתחשבן עם אשתך על 'הכבל מאריך'", סיפרה עורכת הדין לעו"ד סולן.


מסתבר, סיפרה עורכת הדין, שהמחלוקת העיקרית הייתה מיליוני השקלים בחשבונות הבנק. האישה טענה כי מדובר בכספי ירושה מהוריה. הבעל טען כי מדובר בכספים שנכנסו מעבודתו כאומן מוערך וממכירת יצירותיו, בעיקר פסלים, שחלקם מוצגים במוזיאונים ובתערוכות בארץ ובעולם.

"גיליתי אמפטיה לאישה אל מול ההתחשבנות הנוקבת והקשה של הבעל", סיפרה עורכת הדין ואז הטיח הבעל לעבר פרקליטו: "אם אתם הייתם תופסים את האישה שלכם במיטה עם גבר זר, לא הייתם נוקמים?"

בעקבות האמירה הזו, פנתה עורכת הדין לעמיתה שלה, עו"ד שרין סולן וחשפה בפניה את החשש הגדול ביותר שלה: "גם אני מנהלת קשר רומנטי עם גבר אחר ובעלי חושד בי ומאיים עלי שיפרסם את הסיפור ברבים".

 

הבעל מאיים: "אהרוס לך את הקריירה". צילום אילוסטרציה

 

עו"ד סולן הבהירה ללקוחה החדשה שלה: "הודאה בבגידה אולי תמנע ממך קבלת כתובה, אבל היא לא יכולה למנוע ממך את שאר הזכויות המגיעות לך, כמו חלוקת כל הרכוש שצברתם".

עורכת הדין סיפרה כי הקשר שהיא מנהלת נמשך כבר למעלה משנה. "בעלי מאיים להפוך את הסיפור שלי לנחלת הכלל ואמר לי במפורש: "אני אהרוס לך את הקריירה". הבעל אמר בתגובה כי "היא לא יכולה להתנהל בבתי משפט ובתי דין רבניים ולהטיף לזוגות מתגרשים".

עו"ד סולן ביקשה מהאישה לתעד את בעלה מאיים עליה ומנסה לסחוט אותה. עורכת הדין הצטיידה בהקלטות אבל היא מסרבת ללכת ליישוב סיכסוך כפי שדורש החוק. "אני רוצה שתגמרי לי את הסיפור הזה בשקט", ביקשה – ועו"ד סולן הבהירה כי ההליך הפורמלי הוא בלתי נמנע אבל ניתן למנוע "מהומה" אם יגיעו להסכם לפני תחילת ההליך. "מדובר בזוג שאני מכירה ואפשר שיגיעו לשלום בית".
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם לדעתכם יש להתיר לנשים לבצע הפלות?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחוק ומשפט