התאגדות משגיחי הבחינות במוסד האקדמי טכניון

משגיחי בחינות בטכניון התאגדו להסתדרות העובדים החדשה במרחב חיפה

משגיחי הבחינות אשר הועסקו שנים רבות ע"י הטכניון בהעסקה ישירה נדהמו לקבל ביום בהיר מכתבי הזמנה לשימוע לפני פיטורין, בעקבות החלטה חד צדדית של הנהלת הטכניון לפטרם ולהעסיק חברה נותנת שרות במקום המשגיחים.

קרדיט: הסתדרות מרחב חיפה

העובדים ההמומים, רובם ככולם לאחר גיל הפרישה, פנו לייצוג משפטי לעצירת רוע הגזירה. לאחר דין ודברים עם הנהלת הטכניון הוחלט כי המשגיחים לא יפוטרו, אך הסכם העסקתם מסתיים בחודש ספטמבר 2022.
העובדים המסורים, אשר לחלקם זוהי פרנסתם היחידה, פנו להסתדרות במרחב חיפה על מנת להתאגד, ולפעול לשימור תנאי העסקתם ושכרם.
לדבריהם, במשך שנים רבות הם עבדו ונתנו את מלוא מרצם למערך השגחת הבחינות, שמרו על טוהר המידות ונתנו שירות יעיל, מקצועי ואדיב לסטודנטים הנבחנים, זאת על מנת לשמור על יוקרת המוסד וכעת הם נזרקים כלאחר יד.
ההסתדרות במרחב חיפה חיבקה את משגיחי הבחינות, הקימה ועד פעולה ופנתה להנהלת הטכניון על מנת להניע מו"מ מתקדם לצורך חתימה על הסכם קיבוצי להסדרת תנאי העסקם.
עד מועד כתיבת שורות אלו הנהלת המוסד מסרבת לשתף פעולה ולקיים מו"מ מול ההתאגדות החוקית ומתבצרת בעמדה לפטר את העובדים המסורים.




משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם לדעתכם יש להתיר לנשים לבצע הפלות?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד במספרים ש...