סניף חדש לבלוברי

רשת בלוברי, הגלידרייה המצליחה מאזור הצפון משיקה סניף חדש בעין שמר

 

סניף חדש לבלוברי

בלוברי קרמבו צילום: בלוברי

 צילום: בלוברי

רשת בלוברי, הגלידרייה המצליחה מאזור הצפון משיקה סניף חדש בעין שמר
רשת הגלידריות בלוברי פותחת סניף חדש בעין שמר, מרכז אלונית בפרדס חנה כרכור, הסניף החדש מתפרס על כ-40 מ"ר בתוספת רחבה חיצונית נעימה בה ניתן לשבת וליהנות מתפריט הרשת אשר מציע מגוון רחב של גלידות ויוגורט בייצור עצמי מחומרי גלם המיובאים מאיטליה לצד מיצים טבעיים ,שייקים של פירות ואייס וניל וקפה איכותיים. לצד הגלידות והיוגורטים מציעים בבלוברי קרפים וופל בלגי מצויינים, שיספקו את החשקים של כל אוהבי המתוקים.
בלוברי נולדה כיוגורטיה איכותית ובחלוף זמן קצר התחילה להתמקצע לצד היוגורטים הממכרים גם בגלידות טריות בייצור עצמי תוך הקפדה על חומרי גלם מעולים המיובאים

צילום: בלוברי

צילום: בלוברי

מאיטליה, פירות עונתיים טריים ותוספות שונות אשר מפתחים במקום בלי הפסקה: רטבים וריבות, סלטי פירות, עוגיות קראנצ'יות ועוד.
סניף הדגל בנהריה, הפך לנקודת מפגש ומוסד לכל אזור הצפון בזכות האווירה הייחודית ושימת דגש על כל פרט מצד בעלי הבית, טל ודנה הרשמן. השירות המזמין והנעים של בעלי הבית וצוות העובדים המיומן לצד מוצרי הבוטיק הנהדרים של בלוברי אשר יתרונותיהם בולטים בטריות, יצירתיות וחופש יצירה ללא מגבלות בזכות הייצור העצמי הופכים את המקום למושלם לכל מי שאוהב יוגורטים, גלידות ומתוקים אחרים.
הסניף בעין שמר ממוקם באזור מסחרי נוח אך עדיין מצליח לשמור על אווירה משפחתית ובלתי אמצעית.
לרשת בלוברי שישה סניפים: שלושה סניפים בנהריה, חיפה, טבריה ובמרכז החדש בצומת עין שמר ועתידה לפתוח סניפים נוספים ברחבי הארץ.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד באוכל