משתלם להיות סטודנט

העירייה מצ'פרת את הסטודנטים: הנחות משמעותיות בתשלומי הארנונה, תווי חנייה חינם וכרטיס הטבות בבתי עסק בעיר

 

בנוסף לארנונה מעניקה הרשות תווי חנייה חינם לסטודנטים בעלי רכב המתגוררים בקרית ביאליק. צילום עיריית קרית ביאליק

בנוסף לארנונה מעניקה הרשות תווי חנייה חינם לסטודנטים בעלי רכב המתגוררים בקרית ביאליק. צילום עיריית קרית ביאליק

עיריית קרית ביאליק פועלת באופן מתמיד לשיפור ושדרוג זכויות הסטודנטים בעיר. לא בכדי קרית ביאליק מדורגת במקום הראשון בין כל הקריות בהטבות הניתנות לסטודנטים המתגוררים בעיר.
ההטבות שהעירייה מעמידה לטובת הסטודנטים מכסות תחומים רבים, החל מארנונה וכלה בקורסי העשרה.
עיריית קרית ביאליק מעניקה הנחה בארנונה בשיעור של 80 אחוז לסטודנטים הגרים בקריית ביאליק שמשכורתם הממוצעת בחודשי השנה אינה עולה 2,616 ש"ח ליחיד. הנחה של 60 אחוז ניתנת לבעלי משכורת של 3,009 והנחה של 40 אחוז ניתנת לבעלי משכורת של 3,401-3,010. כל סטודנט תושב העיר רשאי להגיש את הבקשה להנחה בארנונה לאורך כל השנה בגזברות העירייה.
בנוסף לארנונה מעניקה הרשות תווי חנייה חינם לסטודנטים בעלי רכב המתגוררים בקרית ביאליק.
מדי שנה מקצה הרשות עשרות אלפי שקלים לטובת מתן המלגות ללומדים לתואר ראשון במוסדות להשכלה גבוהה. מרכז צעירים של קרית ביאליק מנפיק לסטודנטים וצעירי העיר כרטיס הטבות VIP המאפשר קבלת הנחות בבתי עסק ברחבי העיר והסביבה הקרובה. כמו כן, מקיים המרכז פעילויות העשרה והשמה כולל ייעוץ תעסוקתי והכנה לראיונות עבודה, סדנאות וקורסים כגון: כלכלה נבונה, הכנה לעולם העבודה, אורח חיים בריא וכדומה.
ראש העירייה אלי דוקורסקי פרסם בעמוד הפייסבוק את רשימת ההטבות לסטודנטים לידיעתם ושמושם: "קריית ביאליק נמצאת במקום הראשון בין הקריות במספר האקדמאים. אנו נמשיך לקדם ולתמוך בצעירי העיר הרוצים להמשיך את לימודיהם במוסדות להשכלה גבוהה".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ביאליק