דרישה מעיריית חיפה: להגביר את האבטחה בעיר

בעקבות מעשי הטרור דורש חבר המועצה גרי קורן לעבות ולהגביר את מערך האבטחה בעיר מחשש לזליגת הפיגועים לכיוון חיפה. ראש מינהל התפעול מזהיר מפגיעה ביכולת התגובה של העירייה למקרי חירום


חבר מועצת העיר חיפה, גרי קורן (חיפה ביתנו), שלח  הערב (שלישי) שאילתה דחופה לראש העירייה שבה הוא דורש להגביר מיידית את מערך האבטחה של העירייה בריכוזי אוכלוסייה ומרכזים עירוניים.

קורן מפרט: "ישראל נמצאת בעיצומו של גל טרור איסלמיסטי מזעזע שמכה בערי ישראל. 22.03 פיגוע רצחני בבאר שבע. 27.03 פיגוע רצחני בחדרה.  29.03 פיגוע רצחני בבני ברק. מתוך ניסיון עבר, כאשר יש גלי טרור ופרעות כלל ארציות, זה מגיע גם לחיפה".

"העיר חיפה חייבת להיות מוכנה וערוכה ביתר שאת לקראת כל תרחיש, בין היתר, התפשטות הטרור לתחומי העיר. אי לכך ובהתאם לזאת, דרישתי הינה באופן מיידי להגביר את האבטחה שמספקת עיריית חיפה, באמצעות אנשי הביטחון שלה, לכל ריכוזי האוכלוסיה והמרכזים העירוניים. העניין אינו סובל דיחוי, ולכן אודה על פעולה מיידית ודיווח ביצוע".

השאילתה של קורן הגיעה על רקע דבריו של ראש מינהלת התפעול של העירייה אוהד דורפמן, שדיבר הערב בפני חברי מועצת העיר שדנה בשינויי התקציב. דורפמן אמר כי הקיצוצים שמבקשים חברי המועצה הלעומתית בתקציב מינהל התפעול, יובילו לפגיעה משמעותית ביכולת התגובה של העירייה למקרי חירום, פגיעה בשמירה על הסדר העירוני ופגיעה בהיקף שיתוף הפעולה עם המשטרה.
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם לדעתכם יש להתיר לנשים לבצע הפלות?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בלוקאל פוליטי