הורוסקופה: מתחילים בסימן גדי

ליאור מרדכי בטור כפול ומיוחד על חלומות. מריבות בחלום, חלום שווא, חלום נבואי, חלומות על גלגולים קודמים ועוד. בנוסף, ליאור מספר לנו בתחזית השבועית על הקשר בין המזל לחלום שלו בשבוע הקרוב.

טלה

השבוע ייכנסו לחייכם הרוגע והשלווה. עתה הוא הזמן להירגע מריבוי ההתרחשויות של השבועות האחרונים, שבוע זה מיועד  להחזיר את האיזון לחייכם. תוכלו לשלב בהצלחה יתרה פעילויות בתחומים שונים בחייכם.

שור

השבוע מזמן לכם הצלחה חברתית וכבוד מצד הבריות. עתה הוא הזמן הטוב להיכרויות וליצירת קשרים עסקיים. יתכן שתחושו תשוקה רבה לחברה- ארחו או התארחו או צאו לבילויים. מפגשים אלה עשויים להיות תועלתיים. הזוגיות במיטבה , שימרו עליה.

תאומים

מצב רוחכם טוב ואופטימי, אנשים אוהבים אתכם ונהנים להיות בקרבכם. הגיעה העת לשיפור מצבכם הכלכלי. בעלי העסקים יראו רווחים נאים. זמן טוב לפעילות חברתית, ניהול, התנדבות, ארגון דברים חדשים, היכרויות חדשות.

סרטן

השבוע אתם עלולים להיתקל  במכשולים. זמן פחות  טוב להתחלות חדשות. הימנעו מסיכונים. היו זהירים והתרחקו מבעיות. אל תאמינו לשמועות.

 

מזל גדי. לחלומות שלכם מסר חשוב, התייחסו אליהם בכובד ראש

מזל גדי. לחלומות שלכם מסר חשוב, התייחסו אליהם בכובד ראש

 

אריה

הדברים מתחילים להסתדר והבעיות מתחילות להיפתר- גם המורכבות שבהן. ביכולתכם לאבחן מקור הבעיה ולפתור אותה בדרככם היצירתית. אין מקום לייאוש! גייסו את מרצכם ותצליחו בגדול. בזוגיות –נהגו בזהירות.

בתולה

השבוע תמצאו את עצמכם בהרמוניה ובאהבה עם הסביבה, יחסיכם טובים במשפחה והזוגיות במיטבה. זמן טוב לקבל החלטות נבונות ולבנות תכניות ארוכות טווח. היו גלויים עם עצמכם והחליטו מה אתם רוצים באמת. השבוע תצליחו ובגדול- החלומות יתגשמו, אם תרצו בכך ומכל הלב. הקפידו על טריות מזונכם והיזהרו מאלכוהול.

מאזניים

השבוע שינויים מזדמנים לחייכם. הזכות להחליט, אם לקבלם או לדחותם היא בידכם בלבד. אל תתעלמו  הזדמנויות חדשות, כדאי לנצלן. שמרו על הזוגיות שלכם.

עקרב

השבוע עשיר בהיכרויות חדשות ובמפגשים. אתם גם נוטים לגלות פתיחות יתר. לקראת סוף השבוע ייתכנו שינויים לטובה. בעבודה– חשוב להתאים את עצמכם לאנשים אחרים.

קשת

השבוע תרגישו טוב יותר, הכוחות יחזרו  אליכם ותוכלו לעבוד במלוא המרץ. סוף השבוע מזמן לכם סיכוי לבצע פעולה שמזמן רציתם בה.

גדי

לחלומות שלכם מסר חשוב, התייחסו אליהם בכובד ראש. השבוע תלמדו להעריך את המשפחה, לרווקים – התקדמו לכוון בנייתה. לאלו מכם המצויים במסגרת  יחסים שאינה מתאימה- השבוע תגיעו לתובנה זו  ותדעו לשים להם קץ. כל מה שיתרחש השבוע הוא לטובה!!!

דלי

השבוע תקצרו פירות על עמלכם. ההתבוננות על המתרחש, תהיה בהירה ולקיחת ההחלטות תהיה נכונה.  השבוע פחות טוב להתחלות חדשות, אך בהחלט מתאים לסיום דברים, אבחון, הסקת מסקנות ותכנון העתיד. זכרו  את המשפחה.

דגים

השבוע רגוע, טוב ומטיב. נצלו את יכולתכם לחוש את האנשים בכלל ואת מצב רוחם בפרט. יכולתכם להתאים עצמכם למצב רוחם של אחרים היא המפתח להצלחתכם השבוע בכל תחום מתחומי החיים.

 

 

פשר החלומות. מרדכי. אלבום פרטי

פשר החלומות. מרדכי. אלבום פרטי

חלומות/ ליאור מרדכי

מהו בעצם חלום?                                                             

חלום הינו מסר שאנו מקבלים על העבר או ההווה או העתיד. למעשה, זהו אמצעי תקשור יעיל ביותר. במוח האדם נוצר מאגר זיכרון, מרשמים חושיים ורגשיים מחיים אלו ומחיים קודמים. בזמן השינה, המוח מפרק מהמאגר "הודעות" היכולות להיות אזהרות, או תשובות לשאלות, או מידע רב ערך בקשר לעבר ואף הודעות המנבאות את העתיד. בזמן החלום, המוח אינו כלוא במגבלות ההיגיון היומיומי. תת המודע משחרר דברים שהדחקנו, מעברנו בחיים אלו ומחיים קודמים. למעשה, חלום הינו המציאות של עולם הרוח, העולם שמעבר  לחמשת החושים. לכל אחד מאתנו ישנה נשמה קטנה ונשמה גדולה. בגוף הפיזי שלנו שוכנת הנשמה הקטנה ויש הטוענים שמקומה בלב. הנשמה הגדולה שלנו נמצאת בשמיים. ברגע שאנו ישנים שינה עמוקה הנשמה הקטנה יוצאת מתוך הגוף ומתאחדת עם הנשמה הגדולה. כאשר הנשמה מתנתקת מהגוף אנחנו עוברים תהליך הנקרא ניקוי. התוצאה של הניקוי היא חלומות. כאשר הנשמה מתנתקת בזמן השינה, ישנו חוט בצבע כסף, או זהב, המקשר בינה לבינה.

מדוע אנו חולמים?

המדע הוכיח, שכל האנשים חולמים, גם אלו שנשבעים שמעולם לא חלמו. ככל שהאדם פתוח יותר, רגיש יותר, הוא יזכור את החלומות. רוב החלומות נשארים בתודעתנו במשך 10-20 שניות בלבד ונמשכים בין 3 דקות לחצי שעה, לכן חשוב להחזיק מחברת ועט ליד המיטה ומיד לרשום את החלום. בזמן השינה והחלימה אנו עורכים מסעות רוחניים. רבים מכם ודאי מכירים את תחושת הניתור, הלא רצוני, שאנו חשים לעיתים בזמן השינה. ניתור זה, מהווה חזרה פתאומית של הנשמה לגוף הפיזי. בזמן מסענו אל הנשמה הגבוהה אנו מעבירים לה אינפורמציה על מעשינו באותו יום ובמקביל עוברת הנשמה גם תהליכי ניקוי אנרגטיים. אנו נטענים במשך המסע באנרגיה קוסמית, כדי שנוכל להתאזן מחדש ומקבלים מידע חדש מהנשמה הגבוהה.

סוגי חלומות

החלומות מגיעים אלינו כמסר משמיים, אך לרוב הם מופיעים בצורת משל ועלינו להבין את הנמשל ולהתייחס אל כל חלום כאל מסר.

חלום נבואי

יש אנשים אשר חולמים חלומות נבואיים על העתיד ,דברים אישיים או אוניברסליים. חלום זה בא להכין אותנו נפשית למה שעומד לקרות. הדוגמא הטובה ביותר הינה חלום יוסף במצרים, בו ניבא על שבע שנות הבצורת דרך החיזיון של שבע הפרות הרזות. כאשר אנו חולמים חלום נבואי  קמים עם ידיעה ברורה ואין מקום לספקות. גם אם באותו הרגע לא הבנו את פשר החלום, צריך להבין שהנשמה נותנת לנו הכנה לבאות.

בקשת מסר בחלום

כאשר אנו נמצאים בבעיה מסוימת, התלבטות, או כל שאלה שלא נמצא לה פתרון ביומיום, ברוב המקרים, אם מבקשים מסר בחלום מקבלים. לפני השינה, שחררו את ראשכם מכל דאגה ומחשבה ובקשו לקבל מסר על אותה בעיה המטרידה אתכם. חשוב מאוד שבאמת תתכווננו עם שאלות חשובות, תקבלו תשובות ענייניות. חשוב לדעת, שכל אדם נולד עם הדרכה צמודה אשר מלווה אותו במשך כל חייו. בזמן השינה, כאשר אנו מנוטרלים מהרציו, באים מדריכנו הרוחניים ומעבירים לנו מסרים חשובים.

חלומות שווא

חלומות אלו מגיעים אלינו בגלל דאגה. לדוגמא, אם הבן חולה ואנחנו דואגים לו, אנחנו יכולים לחלום שקורה לו משהו מפחיד או לא נעים. זהו חלום שווא. אך ברגע שחלמנו שברנו את הדאגה וסביר להניח שחלום כזה לא יתגשם. לפעמים אנו מביאים את בעיות/ דאגות היומיום אלינו לפני השינה. דבר זה משפיע באופן ישיר על החלומות. לעיתים חלומות אלו יגיעו בצורה מאוד מוגזמת אך ורק כדי להכניס אותנו לפרופורציה.

חלומות שחוזרים על עצמם

חלומות אלה מצריכים תשומת לב מיוחדת. חלומות אלו מראים לנו שיש משהו לא פתור בחיים. מומלץ לבדוק מדוע החלום חוזר, מה המסר שלו ולנסות לפתור את הבעיה עד שהחלום ייפסק.

חלומות על גלגולים קודמים

זמן החלימה הוא גם הגשר שלנו לחיים קודמים. מקובל לחשוב שחלומות עשויים לספק לנו מידע יעיל בנוגע להווה או העתיד, אך החלומות מספקים לנו גם מידע רב ערך בקשר לעבר. חלומות על גלגולים קודמים נראים אמיתיים יותר מחלומות רגילים, ולעיתים קרובות אלו הם חלומות שחוזרים על עצמם שוב ושוב.

מריבות בחלום

כאשר בחלום אנו רבים עם אנשים מסוימים מחיינו בהווה או מהעבר, סימן ש"חשבונות" עדיין לא נסגרו או שכעסים מודחקים צפים. מומלץ לדבר עם אותו אדם ולסגור את הדברים הפתוחים ביניכם. אם לא ניתן, מומלץ להזמין את הנשמה שלו, גם אם האדם חי, לדבר איתו ולהסביר מדוע כועסים ולנסות "לסגור חשבונות".

כיצד לזכור חלום?

ערוץ החלומות שייך ליסוד המים (לרגשות), לכן מומלץ להניח כוס מים ליד ולבקש מהמים שיעזרו לכם לפתוח את ערוץ החלומות. תפקיד המים הוא לספוג את כל האנרגיות השליליות שמונעות מכם לחלום. אסור לשתות מים אלו!  בבוקר שפכו אותם לכיור.

אם ישנה מראה מול העיניים, רצוי לכסות אותה בלילה. המראה גורמת להפרעות ולא נותנת לנשמה להתנתק בזמן השינה מהגוף.

מומלץ להחזיק מחברת ועט ליד המיטה ולרשום את החלומות. על ידי החזקת המחברת אנו מראים ליקום שהכוונה שלנו רצינית ואנו מוכנים לקבל מסר.

מומלץ להחזיק אבנים המחזקות את יכולת החלימה: גארנט, אזורית, לברדורייט, לאפיס ואמטיסט.

נסו להירגע ככל האפשר לפני השינה. ככל שתהיו רגועים יותר, כך למסרים יהיה קל יותר.

 

מרכז ליאור מרדכי-

טלפון לקבלת מידע ותאום פגישות אישיות- 050-6825465

אתר הבית- http://www.liorm.co.il/
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • מה דעתכם על מחירי המנות לחתונות באולמות אירועים?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד במגזין