הורוסקופה: מתחילים בסימן גדי

ליאור מרדכי בטור כפול ומיוחד על חלומות. מריבות בחלום, חלום שווא, חלום נבואי, חלומות על גלגולים קודמים ועוד. בנוסף, ליאור מספר לנו בתחזית השבועית על הקשר בין המזל לחלום שלו בשבוע הקרוב.

טלה

השבוע ייכנסו לחייכם הרוגע והשלווה. עתה הוא הזמן להירגע מריבוי ההתרחשויות של השבועות האחרונים, שבוע זה מיועד  להחזיר את האיזון לחייכם. תוכלו לשלב בהצלחה יתרה פעילויות בתחומים שונים בחייכם.

שור

השבוע מזמן לכם הצלחה חברתית וכבוד מצד הבריות. עתה הוא הזמן הטוב להיכרויות וליצירת קשרים עסקיים. יתכן שתחושו תשוקה רבה לחברה- ארחו או התארחו או צאו לבילויים. מפגשים אלה עשויים להיות תועלתיים. הזוגיות במיטבה , שימרו עליה.

תאומים

מצב רוחכם טוב ואופטימי, אנשים אוהבים אתכם ונהנים להיות בקרבכם. הגיעה העת לשיפור מצבכם הכלכלי. בעלי העסקים יראו רווחים נאים. זמן טוב לפעילות חברתית, ניהול, התנדבות, ארגון דברים חדשים, היכרויות חדשות.

סרטן

השבוע אתם עלולים להיתקל  במכשולים. זמן פחות  טוב להתחלות חדשות. הימנעו מסיכונים. היו זהירים והתרחקו מבעיות. אל תאמינו לשמועות.

 

מזל גדי. לחלומות שלכם מסר חשוב, התייחסו אליהם בכובד ראש

מזל גדי. לחלומות שלכם מסר חשוב, התייחסו אליהם בכובד ראש

 

אריה

הדברים מתחילים להסתדר והבעיות מתחילות להיפתר- גם המורכבות שבהן. ביכולתכם לאבחן מקור הבעיה ולפתור אותה בדרככם היצירתית. אין מקום לייאוש! גייסו את מרצכם ותצליחו בגדול. בזוגיות –נהגו בזהירות.

בתולה

השבוע תמצאו את עצמכם בהרמוניה ובאהבה עם הסביבה, יחסיכם טובים במשפחה והזוגיות במיטבה. זמן טוב לקבל החלטות נבונות ולבנות תכניות ארוכות טווח. היו גלויים עם עצמכם והחליטו מה אתם רוצים באמת. השבוע תצליחו ובגדול- החלומות יתגשמו, אם תרצו בכך ומכל הלב. הקפידו על טריות מזונכם והיזהרו מאלכוהול.

מאזניים

השבוע שינויים מזדמנים לחייכם. הזכות להחליט, אם לקבלם או לדחותם היא בידכם בלבד. אל תתעלמו  הזדמנויות חדשות, כדאי לנצלן. שמרו על הזוגיות שלכם.

עקרב

השבוע עשיר בהיכרויות חדשות ובמפגשים. אתם גם נוטים לגלות פתיחות יתר. לקראת סוף השבוע ייתכנו שינויים לטובה. בעבודה– חשוב להתאים את עצמכם לאנשים אחרים.

קשת

השבוע תרגישו טוב יותר, הכוחות יחזרו  אליכם ותוכלו לעבוד במלוא המרץ. סוף השבוע מזמן לכם סיכוי לבצע פעולה שמזמן רציתם בה.

גדי

לחלומות שלכם מסר חשוב, התייחסו אליהם בכובד ראש. השבוע תלמדו להעריך את המשפחה, לרווקים – התקדמו לכוון בנייתה. לאלו מכם המצויים במסגרת  יחסים שאינה מתאימה- השבוע תגיעו לתובנה זו  ותדעו לשים להם קץ. כל מה שיתרחש השבוע הוא לטובה!!!

דלי

השבוע תקצרו פירות על עמלכם. ההתבוננות על המתרחש, תהיה בהירה ולקיחת ההחלטות תהיה נכונה.  השבוע פחות טוב להתחלות חדשות, אך בהחלט מתאים לסיום דברים, אבחון, הסקת מסקנות ותכנון העתיד. זכרו  את המשפחה.

דגים

השבוע רגוע, טוב ומטיב. נצלו את יכולתכם לחוש את האנשים בכלל ואת מצב רוחם בפרט. יכולתכם להתאים עצמכם למצב רוחם של אחרים היא המפתח להצלחתכם השבוע בכל תחום מתחומי החיים.

 

 

פשר החלומות. מרדכי. אלבום פרטי

פשר החלומות. מרדכי. אלבום פרטי

חלומות/ ליאור מרדכי

מהו בעצם חלום?                                                             

חלום הינו מסר שאנו מקבלים על העבר או ההווה או העתיד. למעשה, זהו אמצעי תקשור יעיל ביותר. במוח האדם נוצר מאגר זיכרון, מרשמים חושיים ורגשיים מחיים אלו ומחיים קודמים. בזמן השינה, המוח מפרק מהמאגר "הודעות" היכולות להיות אזהרות, או תשובות לשאלות, או מידע רב ערך בקשר לעבר ואף הודעות המנבאות את העתיד. בזמן החלום, המוח אינו כלוא במגבלות ההיגיון היומיומי. תת המודע משחרר דברים שהדחקנו, מעברנו בחיים אלו ומחיים קודמים. למעשה, חלום הינו המציאות של עולם הרוח, העולם שמעבר  לחמשת החושים. לכל אחד מאתנו ישנה נשמה קטנה ונשמה גדולה. בגוף הפיזי שלנו שוכנת הנשמה הקטנה ויש הטוענים שמקומה בלב. הנשמה הגדולה שלנו נמצאת בשמיים. ברגע שאנו ישנים שינה עמוקה הנשמה הקטנה יוצאת מתוך הגוף ומתאחדת עם הנשמה הגדולה. כאשר הנשמה מתנתקת מהגוף אנחנו עוברים תהליך הנקרא ניקוי. התוצאה של הניקוי היא חלומות. כאשר הנשמה מתנתקת בזמן השינה, ישנו חוט בצבע כסף, או זהב, המקשר בינה לבינה.

מדוע אנו חולמים?

המדע הוכיח, שכל האנשים חולמים, גם אלו שנשבעים שמעולם לא חלמו. ככל שהאדם פתוח יותר, רגיש יותר, הוא יזכור את החלומות. רוב החלומות נשארים בתודעתנו במשך 10-20 שניות בלבד ונמשכים בין 3 דקות לחצי שעה, לכן חשוב להחזיק מחברת ועט ליד המיטה ומיד לרשום את החלום. בזמן השינה והחלימה אנו עורכים מסעות רוחניים. רבים מכם ודאי מכירים את תחושת הניתור, הלא רצוני, שאנו חשים לעיתים בזמן השינה. ניתור זה, מהווה חזרה פתאומית של הנשמה לגוף הפיזי. בזמן מסענו אל הנשמה הגבוהה אנו מעבירים לה אינפורמציה על מעשינו באותו יום ובמקביל עוברת הנשמה גם תהליכי ניקוי אנרגטיים. אנו נטענים במשך המסע באנרגיה קוסמית, כדי שנוכל להתאזן מחדש ומקבלים מידע חדש מהנשמה הגבוהה.

סוגי חלומות

החלומות מגיעים אלינו כמסר משמיים, אך לרוב הם מופיעים בצורת משל ועלינו להבין את הנמשל ולהתייחס אל כל חלום כאל מסר.

חלום נבואי

יש אנשים אשר חולמים חלומות נבואיים על העתיד ,דברים אישיים או אוניברסליים. חלום זה בא להכין אותנו נפשית למה שעומד לקרות. הדוגמא הטובה ביותר הינה חלום יוסף במצרים, בו ניבא על שבע שנות הבצורת דרך החיזיון של שבע הפרות הרזות. כאשר אנו חולמים חלום נבואי  קמים עם ידיעה ברורה ואין מקום לספקות. גם אם באותו הרגע לא הבנו את פשר החלום, צריך להבין שהנשמה נותנת לנו הכנה לבאות.

בקשת מסר בחלום

כאשר אנו נמצאים בבעיה מסוימת, התלבטות, או כל שאלה שלא נמצא לה פתרון ביומיום, ברוב המקרים, אם מבקשים מסר בחלום מקבלים. לפני השינה, שחררו את ראשכם מכל דאגה ומחשבה ובקשו לקבל מסר על אותה בעיה המטרידה אתכם. חשוב מאוד שבאמת תתכווננו עם שאלות חשובות, תקבלו תשובות ענייניות. חשוב לדעת, שכל אדם נולד עם הדרכה צמודה אשר מלווה אותו במשך כל חייו. בזמן השינה, כאשר אנו מנוטרלים מהרציו, באים מדריכנו הרוחניים ומעבירים לנו מסרים חשובים.

חלומות שווא

חלומות אלו מגיעים אלינו בגלל דאגה. לדוגמא, אם הבן חולה ואנחנו דואגים לו, אנחנו יכולים לחלום שקורה לו משהו מפחיד או לא נעים. זהו חלום שווא. אך ברגע שחלמנו שברנו את הדאגה וסביר להניח שחלום כזה לא יתגשם. לפעמים אנו מביאים את בעיות/ דאגות היומיום אלינו לפני השינה. דבר זה משפיע באופן ישיר על החלומות. לעיתים חלומות אלו יגיעו בצורה מאוד מוגזמת אך ורק כדי להכניס אותנו לפרופורציה.

חלומות שחוזרים על עצמם

חלומות אלה מצריכים תשומת לב מיוחדת. חלומות אלו מראים לנו שיש משהו לא פתור בחיים. מומלץ לבדוק מדוע החלום חוזר, מה המסר שלו ולנסות לפתור את הבעיה עד שהחלום ייפסק.

חלומות על גלגולים קודמים

זמן החלימה הוא גם הגשר שלנו לחיים קודמים. מקובל לחשוב שחלומות עשויים לספק לנו מידע יעיל בנוגע להווה או העתיד, אך החלומות מספקים לנו גם מידע רב ערך בקשר לעבר. חלומות על גלגולים קודמים נראים אמיתיים יותר מחלומות רגילים, ולעיתים קרובות אלו הם חלומות שחוזרים על עצמם שוב ושוב.

מריבות בחלום

כאשר בחלום אנו רבים עם אנשים מסוימים מחיינו בהווה או מהעבר, סימן ש"חשבונות" עדיין לא נסגרו או שכעסים מודחקים צפים. מומלץ לדבר עם אותו אדם ולסגור את הדברים הפתוחים ביניכם. אם לא ניתן, מומלץ להזמין את הנשמה שלו, גם אם האדם חי, לדבר איתו ולהסביר מדוע כועסים ולנסות "לסגור חשבונות".

כיצד לזכור חלום?

ערוץ החלומות שייך ליסוד המים (לרגשות), לכן מומלץ להניח כוס מים ליד ולבקש מהמים שיעזרו לכם לפתוח את ערוץ החלומות. תפקיד המים הוא לספוג את כל האנרגיות השליליות שמונעות מכם לחלום. אסור לשתות מים אלו!  בבוקר שפכו אותם לכיור.

אם ישנה מראה מול העיניים, רצוי לכסות אותה בלילה. המראה גורמת להפרעות ולא נותנת לנשמה להתנתק בזמן השינה מהגוף.

מומלץ להחזיק מחברת ועט ליד המיטה ולרשום את החלומות. על ידי החזקת המחברת אנו מראים ליקום שהכוונה שלנו רצינית ואנו מוכנים לקבל מסר.

מומלץ להחזיק אבנים המחזקות את יכולת החלימה: גארנט, אזורית, לברדורייט, לאפיס ואמטיסט.

נסו להירגע ככל האפשר לפני השינה. ככל שתהיו רגועים יותר, כך למסרים יהיה קל יותר.

 

מרכז ליאור מרדכי-

טלפון לקבלת מידע ותאום פגישות אישיות- 050-6825465

אתר הבית- http://www.liorm.co.il/


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד במגזין

 • צפו: ברודווי במוצקין!

  צפו במאחורי הקלעים של המחזמר 'אנני', שנחת היום בתיאטרון מוצקין הישר מברודווי!
 • תמונה: יחסי ציבור

  ג'ודי ניר מוזס שלום מרתקת את הקהל החיפאי

  לאחר ביטול הרצאתה של רונית זיגלשטיין, הגיעה ג'ודי ניר מוזס שלום למרכז פנורמה והותירה את הקהל מרותק למשמע סיפורה
 • "כל תחלופה כזאת היא ירייה בגלגלים". תמונה: אלבום פרטי

  "אם זה לא נראה כמו להקה ולא מריח כמו להקה, זו לא להקה"

  קובי מנדלבאום, 'קוקי לבנה' בשבילכם, מדבר על הכל: על הדרך החדשה לבד ואיך אפשר בלי 'כמה הייתי רוצה'
 • מיהי המתמודדת מהאיזור שהיממה את אייל גולן?

  הצעירה מטירת כרמל אשר מתמודדת בתכנית 'אביב או אייל' בראיון מיוחד ל"ניוז חיפה קריות": "אייל גולן הוציא ממני את הדברים הנכונים". וגם: קבלו הצצה לפרק שישודר הערב
 • איפה אמא תרזה?

  "אמא תרזה איננה": דרמת מתח פסיכולוגית חדשה, חושנית ומטלטלת בתיאטרון חיפה בהשתתפותם של ג'ורג' אסקנדר, יעל לבנטל, קרן צור ואוהד קנולר
 • מיהי הרקדנית הצפונית שתייצג את ישראל בגביע העולם בריקוד?

  DWC הוא גביע העולם לריקוד, ובכל שנה משתתפים בו יותר מ-12,000 רקדנים מכל רחבי העולם בכדי להכריע מיהי המדינה שתזכה באליפות העולם בריקוד. אז מיהי הצפונית היפהפיה שתייצג את ישראל, ואיך שורדים נאמבר שלם על עקבים?
 • "גם לנשים מותר לרצות. סקס זה צורך טבעי"

  איך 'סקסי מאמא' הפכה לקבוצת ענק בפייסבוק בה חברות למעלה מ- 130 אלף מאמות סקסיות? מייסדת הקבוצה: "זה התפתח למימדים שלא דמיינתי"
 • הגיעו לשמוע. צילום: עצמי

  חוג הבית של ישראל סביון

  אמש נערך חוג בית למועמד למועצת העיר ישראל סביון: קבלו ראיון מיוחד עם סביון על הנושאים הבוערים בחיפה
 • צילום: עצמי

  "הבנתי שכשלאישה יש מקצוע שהיא אוהבת, זו הגשמה עצמית"

  יום האישה הבין-לאומי כאן, וזהו יום באמת מיוחד עבורנו הנשים. לכבוד היום הזה, קבלו ראיון מיוחד עם נאוה קולאז', מייסדת ובעלים של המכללה למקצועות היופי של נאוה קולאז', אישה שבנתה הכל בעצמה ומעניקה כלים להצלחה והעצמה עצמית לנשים אחרות
 • בנות עם ביצים

  העולם הנשי הוא עולם מורכב וקשה, וכל יום הוא התמודדות חדשה. מורן אזערי, החליטה לעשות מזה צחוק במופע משעשע ואמיתי, "בנות עם ביצים", שצוחק על מה שמותר ועל מה שאסור. בראיון היא סיפרה לנו הכל, ובעיקר על הגברים שמזדהים אפילו יותר מנשים
 • "הכאב האישי שלי, שהוא הנוכחות של תושבי הקריות בתוך חיפה" תמונה: פייסבוק

  "הילד שלי מקבל קנאביס מיומו הראשון"

  בשיחה אחד על אחד עם גדי וילצ'רסקי: סיפר לנו על האבהות הטרייה "הילד שלי מקבל קנאביס מיומו הראשון", על הסלוגן 'חיפה- לחיפאים קרייתים החוצה' ועל המאבק ללגליזציה של קנאביס
 • לא רק פנים יפות

  קייט ואור הן צמד הבנות הלוהט שכדאי שתכירו: בראיון צפוף הן סיפרו על החיבור "נהיה לנו 'רומן' אינסטגרם וכך התחברנו", על השאיפות "להביא את הצמד הנשי שאנחנו לעולם", ועל המקרה עם סטטיק "הכי התעלם ממני בפרצוף, ורק רציתי שנעשה תמונה"
 • "הרגשתי שיש לי משהו בלב שבוער". תמונה: אינסטגרם

  ילד הפלא מכרמיאל

  גיל ויין, או דיג'יי אונלי לשעבר, הוא האחראי ללהיט 'אל תשאלי' שגרם לכולנו להתמכר. אז שוחחנו על קפה, ומסתבר שיש עוד פרוייקט שלם בדרך
 • לא חיפשה את זה. אופיר הרוש.

  "התחלתי בטוב"

  אופיר הרוש, רק בת 16, וכבר הספיקה לכבוש את לב כולנו בתכנית "הכוכב הבא", ולהמיס את לב השופטים. עכשיו היא מתכננת להוציא סינגל ראשון, ולוקחת הכל בפרופורציות, גם את ההדחה. ראיון מתוק עם מתוקה אמיתית
 • "בסופו של דבר רוצים שהקהל הזה יבוא אלינו". תמונה: רז סימון

  עם הרגל על הגז

  את רז סימון אתם בטח מכירים, כי היא אחד השמות הלוהטים בסצנת הדיג'יים בצפון. היא סיפרה לנו על ההתחלה הלא פשוטה "אני הכי אמיתית, אף אחד לא ספר אותי", על ההצלחה "אני שמחה שלמרות הכל כן הצלחתי להתברג פה בין השמות החזקים" ועל החלומות "מאוד הייתי רוצה לשלב בין אירועים לאומנות"
 • שובר את החומות

  עומר נצר, רק בן 23 וכבר עם שני אלבומים, ורקורד מכובד של הופעות מסביב לעולם. ישבנו לראיון עם יוצר צעיר ובועט שמבקש לשבור את הסטיגמות
 • קואוצ'ינג זה דרך חיים

  אסף מימון הוא מאמן אישי של אמנים ועסקים אצל אלון גל, ואח של הזמרת המדהימה שירי מימון. ישבנו איתו לשיחה על איך הכל התחיל, על החלום שלו להיות זמר, ואיך הגיע לתחום הקואוצ'ינג
 • ראיון עשר עם: יצחק שפי

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את יצחק שפי, בעלי רשת "אופטיקה שפי"
 • ראיון עשר עם: מבי גאוי

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את מבי גאוי, מנהל השיווק של המכללה האקדמית "כנרת"
 • ראיון עשר עם: הילה בן משה

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את הילה בן משה, מנהלת מתחם תל חנן מקבוצת "מבנה"
 • ראיון עשר עם: דלית אגמון

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את דלית אגמון, מנכ"לית מרכז חורב
 • ראיון עשר עם: סאמיה דיאב

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את סאמיה דיאב, המנהלת החדשה של מתנ"ס ליאו באק
 • ראיון עשר עם: ירון ספיר

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את ירון ספיר, מנכ"ל קניון עזריאלי קריית אתא
 • ראיון עשר עם: ד"ר סער הראל

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את ד"ר סער הראל, מנהל מחוז חיפה במשרד החינוך
 • ראיון עשר עם: לימור רייך

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את לימור רייך, מנהלת שיווק ושירות של מחוז חיפה וגליל מערבי בכללית
 • עשר של ראיון עם: פרופ' רפי ביאר

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את פרופ' רפי ביאר, מנהל המרכז הרפואי רמב"ם
 • עשר של ראיון עם: ניצן מרסיאנו

  ניוז חיפה קריות מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את ניצן מרסיאנו, מנכ"לית קסטרא חיפה
 • עשר של ראיון עם: אייל רביד

  "ניוז חיפה קריות.נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את אייל רביד, מבעלי רשת "ויקטורי"
 • עשר של ראיון עם: שלומי פורמן.

  בכל שבוע ניוז חיפה קריות מציג בפניכם דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה ואת פועלה. השבוע תכירו את שלומי פורמן, איש עסקים חיפאי.
 • שמעת מה שמעתי - הפסטיבל הבין־לאומי למוזיקה צוענית ובלקנית

  אמפי קיסריה יארח בשבוע הבא את הפסטיבל הבין־לאומי למוזיקה צוענית ובלקנית, ויוכיח שכשהמוזיקה טובה – לא חייבים לדעת את כל המילים כדי לרקוד אותה
 • שמעת מה שמעתי. מדור הזהב ועד "זהב"

  דקלון וסגיב כהן עושים כבוד למואיז'ו, סטטיק ובן אל תבורי חוזרים לתלם, לילי פרנקו מגייסים לאלבום השלישי ושלומי שבת מחכה שתשפטו את השיר החדש שלו. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - הנה הילד

  איפה הילד בשיר חדש, כך גם כנסיית השכל. הרכב חיפאי מגיע הישר מקופנהגן לכרמל וה־tiny fingers באים לבלבל אתכם. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - פרידה ממאיר בנאי

  יובל מנדלסון באלבום ילדים חדש, אבי סינואני בעצות מניסיונו, תת־מדור חדש שייתן לכם המלצה אחת לאן לצאת ופרידה ממאיר בנאי. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - פסטיבל הבלוז הרביעי

  שילוב בין מוזיקה עיראקית לבלוז, הרכב על טהרת המין הנשי ולייזר לויד אחד שכולכם פשוט חייבים להכיר. פסטיבל הבלוז מגיע בפעם הרביעית לתל אביב עם 40 הופעות. אנחנו כבר התנענו בשבילכם
 • שמעת מה שמעתי - פותחים שנה

  אביאור מלסה הופך מתגלית לפוטנציאל ממומש, פטריק סבג באלבום שלישי, ספי ציזלינג באלבום בכורה ופלד מגיע להעיף את הוונדרבר בחיפה. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - י"ט כסלו

  אלפי אנשים, תזמורת שבאה לעשות שמח, 3 אמנים ואברהם פריד אחד. אירוע י"ט בכסלו שהתקיים בבנייני האומה בירושלים הוכיח שמופע רוק יכול להיות גם חסידי
 • שמעת מה שמעתי - יומולדת 70 לחווה

  מוקי בשיר חדש ללחן של שלמה ארצי, חנן בן ארי בסינגל ראשון לקראת אלבום שני, ישי לוי חוזר לשרוט, מלכה באיה לקראת אלבום מספר 4 ומזל טוב לחווה. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - מנועה קירל ועד ספוטניק היי פיי

  נועה קירל ממשיכה לתת בראש, אגם בוחבוט נצמדת לטוב ולמוכר, מוסקט ושם טוב מכים שנית וספוטניק היי פיי בשיר מחאה בסגנון דאב. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - הפסקול השבועי

  שמעון בוסקילה ואליעד מראים איך עושים דואט, אביגייל רוז בשיר חדש, טיפקס מביאים נושא חדש לסדר היום הציבורי ושלמה ארצי חוגג יום הולדת פנסיה. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - חשיפה בין־לאומית

  פסטיבל חשיפה בין־לאומית, שנועד לחשוף את אמני ארצנו למפיקים, עיתונאים ובעלי לייבלים מחו"ל, חזר לשנתו השביעית. בואו לשמוע את מה שישמעו בהמשך גם ברחבי העולם
 • שמעת מה שמעתי - מאינדינגב לאינדיסיטי

  המדור חוזר מחופשת חגים ארוכה ומפסטיבל האינדינגב במדבר – לטובת פסטיבל האינדיסיטי שיתקיים השבוע בירושלים. נסו לעמוד בקצב
 • שמעת מה שמעתי - מתנה לחג

  אושיק לוי בשיר חדש, אנסמבל שם טוב לוי בביצוע ליונה וולך, מומין ססלר באלבום פיוטים וממשיכים להתכונן לאינדינגב. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - מתכוננים לאינדינגב

  מתיסיהו בשיר חדש, הדס לחר מגשימה חלומות, תמיר מוסקט בפרויקט חדש ותת מדור חדש – מתחילים להתכונן לאינדינגב. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - ממודי, "החצר האחורית" ועד צלילי שופר

  שופר בגרסת קאנטרי, שיר אהבה עצוב לים המלח, קאבר לשיר מהמאה ה-18 ואלבום מחאה מרחבי העולם. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - שלומי ברכה עד עלמה זוהר

  שלומי ברכה באלבום סולו שני, יואב יצחק ממשיך בשלו, עלמה זהר בשיר ים תיכוני ולהקה מקווינס עושה רוקסטדי. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - מיובל דיין ועד דה לוקו

  יונתן רזאל מתחבר לקראת אלול, יובל דיין בחותם ווקאלי, אלון דה לוקו מראה לצעירי הז'אנר מי היה פה קודם ומזל טוב לגלעד כהנא. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי

  עמיר בניון מפרגן לאשתו, לוקץ' בשיר מחאה גברי, אלון עדר בחרדת נטישה ובוטן מתוק בקרקס שוב כאן. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - מהאחיות כרקוקלי ועד יהורם גאון

  יהורם גאון בשיר חדש, אורטגה באולדסקול היפ הופ, קינדרלעך בשיר מחאה, להקת מטאל במחווה לג'ורג' קוסטנזה ופרידה מנחצ'ה היימן. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי

  ראפרים חנונים, רגאטון הודי, דיקלה בשיר שורט חדש וקאזו סוף סוף מוציאים אלבום בכורה. קבלו את הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי

  גרסה ברזילאית לשיר ילדים, להקת דאב מפורטו ריקו, ראפר יהודי לבן, פרויקט צברים וחיפאי אחד. קבלו את הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - הפסקול של השבוע

  סופרגרופ מרגש ובועט, שחקן ודוגמן שמפליא גם בשירה, בל קנטו ישראלי ופיוט לקראת חודש אלול. קבלו את הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - הכוכב בא

  ילדות צורחות, פלאפונים שלופים ונער בן 17 שמעיף את כולם באוויר. נדב גדג' השיק אלבום בכורה והוכיח שהוא כבר פופ-סטאר
 • שמעת מה שמעתי - קח את שנות ה-90

  פריצת האינטרנט והסלולרי, סוף המלחמה הקרה, מלחמת המפרץ והמון מוזיקה טובה. המדור מצדיע לאמני שנות התשעים שממשיכים להיות רלוונטים גם היום
 • שמעת מה שמעתי - טובים השניים

  המדור השבוע בסימן דואטים: גבר ואישה, ישראלי ואיראני, כוויתי וטורקי, תפוחים ותימניות וחיים רומנו אחד. ככה זה כשיש שניים
 • שמעת מה שמעתי - מזל טוב ארה"ב

  לכבוד הפעם ה-20 בה חוגג הדוד סם בת מצווש (240 לכל מי שטרם נכנס לתוכנית 5 היחידות של משרד החינוך) המדור הפעם בסימן יוצרים ישראלים שהחליטו כי עדיף להם לזמר דווקא באנגלית. look and listen
 • שמעת מה שמעתי? פסטיבל הבלוז

  עשרים ושלוש שנים אחרי שפרח ודעך בחיפה, חוזר פסטיבל הבלוז בפעם השלישית – לתל אביב. בין המופיעים: תמר אייזנמן, ירון בן עמי ודני דורצ'ין
 • שמעת מה שמעתי?

  הקיץ הגיע ואתו הופעות שוות, מעניינות, לכל הטעמים המוזיקאלים. קבלו כמה המלצות מפלד שמופיע הערב ברמת ישי, פסטיבל טראבוש וירמי קפלן וספנסרוסו שקופצים לשאנן בר חיפה ועוד..כנסו לגלות את המקום שלכם במוזיקה
 • שמעת מה שמעתי?

  הקיץ הגיע ואתו הופעות שוות, מעניינות, לכל הטעמים המוזיקאלים. קבלו כמה המלצות מפלד שמופיע הערב ברמת ישי, פסטיבל טראבוש וירמי קפלן וספנסרוסו שקופצים לשאנן בר חיפה ועוד..כנסו לגלות את המקום שלכם במוזיקה
 • שמעת מה שמעתי? להיטי קיץ 2016 שבאים עליכם לטובה

  איזי, אליעד מלכי, ליאור נרקיס, סטטיק ובן אל תבורי, פאר טסי ועדן בן זקן ועוד…כל הלהיטים שיעשו לכם נעים בקיץ 2016
 • שמעת מה שמעתי?

  ברוח תקופת הביכורים מסע בין סינגלים של כמה יוצרים מאלבומי הבכורה שלהם – ממיכל שפירא, ענבל ביבי ופלא אוזן ועוד…אז תכירו!
 • שמעת מה שמעתי?

  מדור המוזיקה מביא לכם את כל ההופעות השוות באזור חיפה, קריות והסביבה ששווה לכם לקום מהכיסא, לצאת מהבית, להתניע את הרכב ולצאת אליהם. צלילי המוזיקה של השבוע ממרסדס בנד ועד התזמורת האנדלוסית ואפילו קונצרט סוף השנה באוניברסיטת חיפה
 • מדור המוזיקה: שמעת מה שמעתי?

  מדור המוזיקה לוקח אתכם הפעם לביקור בכמה וכמה כיווני מוזיקה עם ביקורת על כמה הרכבים, דיסקים חדשים וסינגלים. והפעם על הגריל: סאבלימינל, "האחיות לוז", "לולה", נדב גדג' ועוד. אז איך הם?
 • מדור המוזיקה החדש: שמעת מה שמעתי?

  המלצות, הופעות ואירועים בכל אזור חיפה, הקריות והסביבה בשבוע הקרוב. מדור המוזיקה החדש שיגרום לכם לקום ולצאת מהבית והפעם: בית הבובות, הדג נחש, קרולינה, אהובה עוזרי ואפילו ירדנה ארזי והגבעטרון ויש עוד…
 • הכיסא הריק מתמלא.

  מי צריך להשקיע בעצמו ומי במשפחה, מי יכול לנסוע לחופשה בלב שקט ומי צריך להישאר קרוב לבית, מי צריך לשמור על הבריאות ומי בתקופה הכי יפה…. הכל ועוד בטור השבועי של ליאור מרדכי.
 • הורוסקופ: נכנסים לטלה

  המלצות לשידוכים. תאריכים טובים יותר וכאלה שטובים יותר, מה מותר לגברים ומה מומלץ לנשים. איך להתנהג איפה ומתי. ליאור מרדכי בטור ותחזית שבועית כולל המלצות מסוגים שונים.
 • הורוסקופ: מתחילים בדגים

  "תפרגנו, תודו, תיזכרו שלכולנו יש עבר כאוב שמשפיע על ההווה ומשליך המון רעל שלא יצא בעבר ולרוב יוצא בעתיד. בן הזוג הוא רק מראה שסופגת ומתגוננת מפני הרעל." טיפ נוסף מאת ליאור מרדכי לחיים נכונים.
 • השבט והמקל...

  מי צריך לקחת צעד קדימה, למי אסור להסתכן, מי אימפולסיבי השבוע ולמי חשוב להשלים עם אחרים… ליאור מרדכי בתחזית מיוחדת לחודש שבט…
 • תחזית שבועית ומנהג סדר ט"ו בשבט

  איזו ברכה אנחנו מברכים על כל פרי ופרי ומה חשיבותה. מי צריך להשקיע הבעבודה או בחיים או בזוגיות ואיזה יום בחודש טוב לך או איזה יום כדאי לשבת ולא לעשות בו כלום. ליאור מרדכי בטור שבועי מתוק מפירות העונה.
 • הורוסקופ: נכנסים לסימן דלי

  נכנסים השבוע למזל דלי: ליאור מרדכי בתחזית שבועית לכל מזל, מה הימים הטובים שלו ומה הימים הפחות טובים לפעולה, מה צריך לעשות ומתי. וכן, תפילה חשובה להוא או היא המחפשים בכל נפשם זיווג. או בקיצור, בקשה למציאת חתן או כלה שיעשו טוב על הלב. אז אמן ושיהיה בהצלחה…
 • הורוסקופ: אהבה ללא תנאי

  מי צריך לדאוג לבריאות שלו, מי חייב לאכול בדיוק במידה, למי מחכה אהבה, מי יצליח בעסקים אם יפעל נכון, מי צריך לפעול עכשיו ומי לא לעשות צעדים פזיזים..? ליאור מרדכי בתחזית שבועית.
 • הורוסקופ: מתחילים שנה בכוכבים

  מצבו הכלכלי של מי יציב ושל מי טעון שיפור. מי צריך להתנצל ומי לשמור על הכסף. למי יהיה שבוע מצוין ומי צריך להיזהר. ליאור מרדכי בתחזית שבועית והמלצה מעניינת.
 • הורוסקופ: סוגרים שנה

  מהם הימים הטובים שלכם בחודש? מה הכי כדאי לרווקים לעשות השבוע? למה הנשואים צריכים להתכונן? ליאור מרדכי בתחזית לסוף השנה וטיפים מהלב.
 • הורוסקופה: מתחילים בסימן גדי

  ליאור מרדכי בטור כפול ומיוחד על חלומות. מריבות בחלום, חלום שווא, חלום נבואי, חלומות על גלגולים קודמים ועוד. בנוסף, ליאור מספר לנו בתחזית השבועית על הקשר בין המזל לחלום שלו בשבוע הקרוב.
 • הורוסקופ: שבתאי ונקודת המבט על החיים

  מה טוב לעקרב? מה רע לדגים? מה צריך לעשות האריה? ומה צריך להשקיע הדלי? ליאורנ מרדכי בתחזית שבועית של אחרי חנוכה ותחילת הגשם…
 • הורוסקופ: חותם וחותמת החיים

  יש מי שהשבוע מזמן לו הפתעות גדולות, יש מי שצריך להיזהר בהשקעות, יש מי שלא משנה מה יעשה המזל איתו ויש מי שהשבוע לא מבשר לו טובות. ליאור מרדכי בתחזית שבועית ומאמר קצר על חותמי המלך שלמה וכוחם.