כבוד: כרמל נבחר כבית החולים המצטיין של הכללית לשנת 2021

מנכל"ית הכללית בחרה בכרמל עקב היותו בית חולים מוביל בחדשנות, מחקר וטכנולוגיה, מצטיין בגיוס והנגשת כלל המשאבים לטובת המטופל, מצטיין ביעילות תפעולית ואיזון תקציבי
 

בטקס מרשים נבחרו בית החולים והמחוז המצטיינים של כללית לשנת 2021. מנכ"לית הכללית, רות רלבג וסמנכ"לית בתי החולים בכללית, ד"ר אורלי וויינשטיין, העניקו את הפרס לבית החולים כרמל שמוביל את בתי החולים של כללית בדירוג.

מנהל כרמל, ד"ר אבי גולדברג אמר לאחר קבלת הפרס: "בשנה קשה ומלאה באתגרים וחוסר ודאות, הפגין בית החולים כרמל יכולות יוצאות מהכלל שבאו לידי ביטוי במיצוי הפוטנציאל האדיר הגלום בצוות הנפלא של בית החולים. זו היתה שנה ברוכת הישגים ואני שמח מאוד על ההכרה שבאה עם הזכיה בתואר בית החולים המצטיין של כללית".


 

הנהלת כרמל בטקס קבלת פרס הצטיינות ומגן זהב. צילום: שאולי לנדנר

 

בית חולים כרמל נבחר ע"י מנכ"לית והנהלת הכללית כבית החולים הכללי המצטיין לשנת 2021, כשהוא מדורג ראשון ובציונים הגבוהים ביותר בציון המשוקלל.

כרמל נבחר עקב היותו בית חולים מוביל בחדשנות, מחקר וטכנולוגיה, מצטיין בגיוס והנגשת כלל המשאבים לטובת המטופל שבמרכז, ועל היות ביה"ח מצטיין ביעילות תפעולית ואיזון תקציבי.

יוחנן לוקר, יו"ר דירקטוריון הכללית, פתח את האירוע המכובד ואמר, "מצטיינים זה לא אירוע חד פעמי, מצטיינים זו דרך חיים, זו חתירה לעשייה יומיומית שרוצה לעשות הכי טוב, זה משהו שמגיע מהבית, משהו הרבה יותר עמוק. זו תפיסת עולם שיש בה הוקרה. ההוקרה הזו היא ביטוי לעשייה המדהימה שלכם בשנה שחלפה. מהיום יש לכם אחריות – אתם נותנים דוגמה אישית. אני רוצה לומר לכם תודה על מסירות מדהימה לכללית ולטובת עם ישראל".

אירוע הוקרה למצטייני מנכ"לית ולמוסדות מצטיינים לשנת 2021 נערך ב"גבריאל תרבות אירוח" שבנס ציונה והוא נחגג השנה בסימן "מצטיינים בקצב".

 

בית חולים מצטיין לשנת 2021. בית חולים כרמל. צילום: אלי דדון

 

בפתיחת האירוע בירכה מנכ"לית הכללית, רות רלבג, את המשתתפים שהגיעו מכל רחבי הארץ ואמרה:

"הבחירה במוטיב 'מצטיינים בקצב' לאירוע, לא הייתה מקרית. הקצב של התקופה האחרונה היה מסחרר. הקורונה הציבה בפנינו אתגרים שדרשו מאיתנו מענה מהיר, איכות מקצועית, אומץ, גמישות מחשבתית והרבה אהבת אדם. מי כמוכם יודע עד כמה… הצטיינות ומצוינות הן מילים שלובות, המשקפות חתירה לשיפור מתמיד. אתם לא בחרתם רק מקצוע, בחרתם שליחות – ואתם מגשימים ומקיימים אותה מדי יום, במסירות שאין שנייה לה.

מצוינות היא דרך חיים, בחרתם בחיים של נתינה ואהבה לזולת. אתם מהווים השראה וגאווה גדולה לכולנו. כל הכבוד לכם על העבודה המסורה והמצוינת, המשיכו בדרככם הברוכה ואין לי ספק שאתם הדוגמה והמודל. התברכנו בכם שאתם חלק מהארגון המיוחד והעוצמתי שלנו", אמרה מנכ"לית כללית.

אל בימת הכבוד בטכס המרשים והחגיגי שנערך במרכז הכנסים בנס ציונה, עלו נציגי הנהלת כרמל כדי להתכבד בתעודת הזהב ובמגן ההוקרה המיוחד.

 

מגן הזהב הזוכה של כרמל. צילום אלי דדון

 

מנכ"לית הכללית העניקה לכרמל את פרס ההצטיינות יחד עם ד"ר אורלי וויינשטיין – סמנכ"לית וראש חטיבת בתי חולים, יורם סגל – סמנכ"ל וראש חטיבת קהילה ופטריסה צימרמן, מנהלת הסיעוד.

המנכ"לית הוסיפה ואמרה בכנס: "מקצוענות ומצויינות הינם ערכים חשובים בכלל ובכללית בפרט, המביאים אותנו למובילות. הכללית מובילה ומגיעה להישגים. בתי החולים של הכללית עומדים באופן מרשים ביעדים הלאומיים שנקבעו ע"י משרד הבריאות".

באירוע השתתפו ובירכו גם פרוספר בן חמו – יו"ר ארגון העובדים הארצי וד"ר אריה ביטרמן – יו"ר ועד רופאי חטיבת בתי חולים ומנהל המחלקה הכירורגית א' בביה"ח כרמל.

את האירוע הנחתה תמי אמבר, מנהלת מחלקת מחקר והערכה בחטיבת משאבי אנוש. באירוע שהיה חגיגי במיוחד, לאחר שנתיים של אי מפגשים בגלל הקורונה, הוענקו גם פרסים ותעודות לעובדים שזכו כמצטייני מנכ"לית הכללית.

מביה"ח כרמל נבחרה האחות נג'ואה עוסמן, אחות בריאות העובד, ואחות מוסמכת במחלקה פנימית ג' כמצטיינת מנכל"ית הכללית. נג'ואה אמרה בטקס כי "מצויינות היא לדעת לשים את עצמך במקומו של האחר".

את האירוע כיבדו בנוכחותם יו"ר דריקטוריון הכללית האלוף במילואים יוחנן לוקר , סמנכ"לים, מנהלי המוסדות, יושבי ראש הוועדים, מנהלים ועובדים בכירים מכל רחבי הארץ.

במכתב לכל עובדי כרמל כתב מנהל ביית החולים, ד"ר אבי גולדברג:

"עובדי כרמל יקרים, השנה זכינו כולנו בפרס בית החולים המצטיין של הכללית לשנת 2021. הנהלת הכללית והמנכ״ל בחרו בכרמל כמוביל ומצטיין מבין כל בתי החולים של הכללית וזאת בזכות הישגים יוצאי דופן באיכות, שירות, בעמידה אחראית ביעדי התקציב, בעבודה מרחבית לדוגמה ומימוש חזון ״כללית אחת״ ובזכות הישגים נוספיםזכיה זו היא תוצאה של עבודה קשה, נחישות והתמדה, רצון למצוינות ומסירות יוצאת דופן למען המטופלים. ההישג כולו שלכם.

הוכחנו שוב שיש לנו בית חולים מצוין, איכותי ומתקדם שבנוי על מצוינות אישית, נתינה מכל הלב ורוח צוות מנצחת. אני מבקש בשמי ובשם חברי להנהלה, להודות לכל אחד ואחת מכם באופן אישי על תרומתכם להצלחה", סיכם ד"ר גולדברג.
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם לדעתכם יש להתיר לנשים לבצע הפלות?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בבריאות