X

סימנים מובהקים שהגבר שלך בוגד?

האינטואיציה הנשית פעמים רבות היא זו שמכוונת את האישה לדעת כי בעלה בוגד בה. תחושת הבטן הפתאומית הזו, יחד עם כמה סימנים ברורים, יכולה להעיד מעל לכל ספק כי אכן יש כאן בגידה, ולא כדאי לך להתעלם מתחושת הבטן הזו

במשרד ׳חוקר פרטי סער חקירות׳ מעידים כי רוב רובם של הלקוחות מגיעים גם עם תחושות בטן עזות וגם עם בטחון מלא שהכן מתרחשת בגידה וזקוקים להוכחות חותכות בכדי להפיג את השקרים וההכחשות שנזרקים מכל עבר.

עבור נשים רבות, זה הסיוט הגדול ביותר שלהן, ואם את רוצה לדעת להבחין בסימנים לכך מוקדם ככל האפשר ולדעת מתי כדאי להתעורר ולבדוק לעומק האם הגבר שלך בוגד בך, קראי את המאמר הבא ותמצאי כמה סימנים שיכולים להעיד על כך.

הקשיבי למוח שלך

כפי שפתחנו בתחילת המאמר, האינטואיציה הנשית לא משקרת. אם המוח שלך אומר לה שהוא בוגד – אל תתעלמי מזה. יחד עם זאת, עלייך לקחת בחשבון הבנה אמיתית. ישנן נשים אשר בשל טראומות מהעבר פיתחו אי אמון מול גברים באופן כללי וכל דבר קטן נראה להן כבגידה. לכן, הקשיבי לראש שלך, אך גם בדקי סימנים אחרים וחפשי הוכחות לפני שאתם יוצאת בהצהרות והאשמות.

הטלפון שלו תמיד אצלו

גברים רבים לא מסוגלים לשחרר מהטלפון שלהם, אך אם הוא יותר מידי מקפיד על כך שהטלפון יהיה צמוד אליו, לוקח אותו איתו גם למקלחת ואפילו מניח מתחת לכרית בלילה, יכול להיות שיש לו מה להסתיר. אם את יושבת עם הגבר שלך לארוחה והוא תמיד מקפיד שמסך הטלפון יונח כלפי מטה והצלצול יושתק כשאתם ביחד, אם הוא מתכתב הרבה ומסתיר ממך את ההתכתבויות הללו וכדומה – זה יכול להעיד בצורה משמעותית מאוד על בגידה.

עבודה מוגזמת ופתאומית

אם הגבר שלך היה רגיל להגיע הביתה בשעה מסויימת ופתאום בכל יום יש לו תירוצים של עבודה שהתארכה עד השעות הקטנות של הלילה, יציאות מוגזמות לפגישות עבודה וכדומה, וכל זה ללא קידום משמעותי בתפקיד ובלי שאת רואה תרגום לזה בשכר שלו – כנראה שהפגישות הללו לא קשורות כלל לעבודה והשעות המאוחרות משמשות ככיסוי למפגשים מסוג אחר.

חשיבות פתאומית ולא אופיינית למראה החיצוני

אחד השינויים הבולטים בהם מבחינים אצל גברים שבוגדים הוא חשיבות מוגזמת ופתאומית למראה החיצוני. גברים אשר עד כה לבשו כל מה שמצאו בארון ולא הקדישו יותר מידי זמן למראה החיצוני שלהם ופתאום חשוב להם להתלבש בהידור, להוציא סכומי כסף גדולים על בגדים חדשים, לבצע טיפולים קוסמטיים שונים ולשפר את המראה החיצוני שלהם באופן מוגזם – כנראה שיש להם עניין שגורם לכך.

חוסר חשק מיני

בניגוד לאמונה הרווחת, גם לגברים יש לפעמים רגעים שלא מתחשק להם, אבל אם זה הפך לעניין קבוע, ואם מגבר שהיה יוזם תמיד ומקיים יחסים באופן סדיר הוא הפך לגבר שלא מעוניין בכלל, מעדיף אפילו לישון במיטה אחרת ומתחמק בתירוצים שונים, יכול להיות שהחשק לא נעלם לו, הוא פשוט ממלא אותו במקום אחר.

רצון לשינויים בתחום המיני

גבר שפתאום לומד מהלכים חדשים, רוצה לנסות דברים חדשים שבעבר לא ניסה או מחפש הרפתקאות מיניות חדשות, גם אם זה יחד איתך, ובמיוחד אם זה קורה בגילאים מבוגרים, זה יכול להעיד על כך שהוא מנהל קשר נוסף בו גילה את הדברים הללו. אמנם, יכול להיות שזה פשוט רצון לעורר את הקשר ולשמר, אבל אם בפעם הראשונה שהוא מנסה משהו חדש איתך הוא כבר מומחה בזה, יכול להיות שאת הלימוד הוא ביצע עם מורה אחרת…

שינויים קיצוניים במצב הרוח

אם הוא מראה שינויים קיצוניים במצב הרוח, פעם הוא מאהב לטיני ופעם הוא מרוחק מאוד וכעוס, ייתכן כי היחסים האחרים שלו כבר משפיעים על הקשר שלכם.

השלכות משפטיות של בגידה

לבגידות יש גם השלכות משפטיות, המעשה לא תמיד נסלח ומוביל לפירוק התא המשפחתי, אישה שמרגישה שהגבר שחי איתה, בוגד עם אחרת, ורוצה לפרק את התא המשפחתי, יודעת שדבר עלול להוביל גם לדיונים בבתי משפט בכל הקשור לרכושם המשותף וכמובן משמורת הילדים ולכן ראיות לעצם הבגידה יכול לבוא לטובת האישה בהסדר הגירושים.

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

האם אתם נעזרים בשירותי נקיון לבית?

צפה בתוצאות

Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בעסקים