רונן סגל נבחר למתכנן מחוז חיפה במינהל התכנון

סגל החליף את ליאת פלד, ששימשה 11 שנים כמתכננת מחוז חיפה וקודמה לאחרונה לתפקיד סגנית למנכ"לית מינהל התכנון לתכנון מרחבי


 

רונן סגל, נבחר היום (ראשון) לתפקיד מתכנן מחוז חיפה במינהל התכנון. הבחירה נערכה במסגרת מכרז שנערך על ידי ועדת המכרזים של נציבות שירות המדינה.

סגל (53), מתגורר בחיפה, שימש ב-11 השנים האחרונות כסגן מתכננת מחוז חיפה. במסגרת התפקיד, שימש כממלא מקום של מתכננת המחוז בוועדה המחוזית לתכנון ובניה וכיו"ר בוועדות המשנה שלה. כמו כן, היה מעורב בקידומן של תוכניות מתאר כוללניות לישובים במחוז.


בשנת 2017 נבחר כעובד מצטיין של מינהל התכנון. בנוסף לתפקידו כסגן מתכננת המחוז, משמש סגל מאז חודש נובמבר 2020, כיו"ר ועדה מרחבית זמורה (בתחומה הישובים: קרית עקרון, מזכרת ביה ובני עי"ש), עד למינוי יו"ר קבוע. במסגרת תפקיד זה העביר תקציב לשנת 2022, קיים ישיבות ועדה באופן שוטף מידי חודש וניהל את שיגרת העבודה בוועדה.

 

רונן סגל, מתכנן מחוז חיפה. צילום יח"צ

 

הוא בעל תואר MA (מגיסטר) בתכנון ערים ואזורים בפקולטה לארכיטקטורה בטכניון בחיפה, ו-BA בחוג ללימודי ארץ ישראל ובחוג לגיאוגרפיה באוניברסיטת חיפה.

במסגרת תפקידו יהיה אחראי בין השאר על מכלול הפעילויות התכנוניות במחוז, עמידה ביעדים שנקבעו בתוכנית העבודה ואושרו על ידי מינהל התכנון, מעקב ובקרה שוטפים על קידום התכנון, ייזום וביצוע התכנון במחוז בהתאם למדיניות התכנון הארצית, מסמכי המדיניות והנחיות מקצועיות של מינהל התכנון, בדיקת התוכניות המובאות לדיון בוועדות המחוזיות ומעקב אחריהן, מילוי מקום יו"ר הוועדה המחוזית בוועדות משנה.

סגל החליף את ליאת פלד, ששימשה 11 שנים כמתכננת מחוז חיפה וקודמה לאחרונה לתפקיד סגנית למנכ"לית מינהל התכנון לתכנון מרחבי.

מחוז חיפה משתרע על שטח כולל של 866 קמ"ר, מחדרה בדרום ועד קריית מוצקין בצפון, מהים במערב ועד ואדי עארה במזרח. במחוז קיימים 94 יישובים בהם יישובים עירוניים, קיבוצים, מושבים וכפרים ובהם אוכלוסייה של כ-1,053,426 תושבים.

סגל ייכנס לתפקיד באופן מיידי.

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם לדעתכם יש להתיר לנשים לבצע הפלות?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בלוקאל פוליטי