104 מלגאים חדשים

עיריית נשר והטכניון העניקו מלגות ל-104 סטודנטים תושבי העיר * בטקס שהתקיים בטכניון אמר ראש העירייה אבי בינמו: "חלוקת המלגות הינה אחת מאבני הדרך המשמעותיות ביישום חזון 'נשר עיר אקדמיה' – חזון שמדגיש את חשיבות החינוך, הלמידה והמצוינות"

מחלקים מלגות בטכניון. "המלגה תסייע לנו להתמיד בלימודים". צילום: איל לרמן, דוברות עיריית נשר

מחלקים מלגות בטכניון. "המלגה תסייע לנו להתמיד בלימודים". צילום: איל לרמן, דוברות עיריית נשר

עיריית נשר והנהלת הטכניון העניקו יחד מלגות ל-104 סטודנטים וסטודנטיות תושבי העיר נשר הלומדים בטכניון. טקס הענקת המלגות התקיים במרכז המבקרים ע"ש קולר-קליפורניה, בטכניון, במעמד ראש עיריית נשר אבי בינמו, מ"מ ראש העירייה ומחזיק תיק החינוך בעירייה יחיאל אדרי, דיקן הסטודנטים בטכניון פרופ' מוריס אייזן, ודיקן לימודי הסמכה פרופ' יכין כהן.
בברכתו לסטודנטים ולסטודנטיות אמר בינמו: "עיריית נשר שמה את החינוך בראש מעייניה. חלוקת המלגות הינה אחת מאבני הדרך המשמעותיות ביישום חזון 'נשר עיר אקדמיה' – חזון שמדגיש את חשיבות החינוך, הלמידה והמצוינות. התפיסה הזו באה לידי ביטוי בכל פעולה של עיריית נשר. החלטנו להשקיע כספים רבים בחינוך ובהשכלה כדי לתרום ולפתח אתכם – בני העיר נשר – מלידה ועד ללימודים האקדמיים".
"אנחנו מאמינים", הוסיף בינמו, "שאתם, הצעירים המשכילים, משמשים דוגמה ומופת עבור תושבי העיר בכלל, ועבור ילדי נשר בפרט. אנחנו מקווים שבעזרת מלגה זו תצלחו ביתר קלות את האתגרים האקדמיים, ושבעזרתה תמשיכו ללמוד ולהוות מקור גאווה לעיר נשר כולה".
בינמו הודה להנהלת הטכניון על שיתוף הפעולה הפורה עם עיריית נשר במגוון רחב של פרויקטים וציין כי עיריית נשר תמשיך לשתף פעולה עם הטכניון גם בעתיד.
פרופ' יכין כהן הודה לעיריית נשר, לבינמו ולאדרי על תמיכתם בציבור הסטודנטים תושבי העיר ואמר: "העיר נשר בולטת בתחום החינוך כעיר שהציבה במקום גבוה במיוחד את ההשקעה בנושא החינוך בכלל ובהשכלה הגבוהה בפרט. אנחנו בטכניון מאמינים כי לימוד מקצועות ההנדסה, הארכיטקטורה והרפואה, מסייעים לקדם אתכם הסטודנטים, לקדם את העיר נשר, לקדם את החברה בכללותה ולהשפיע על האנושות כולה".
חן כהן, תושבת העיר נשר וסטודנטית להנדסת תעשיה וניהול בטכניון, בירכה בשם הסטודנטים ואמרה: "כסטודנטים נדרשת מאתנו השקעה רבה. המלגה שמעניקה לנו עיריית נשר תסייע לנו להקדיש זמן ומשאבים כך שנוכל להתמיד בלימודים ולהשתלב בעתיד במעגל העבודה. אני מתמלאת תחושת גאווה על שעיריית נשר שמה לה למטרה לתמוך בציבור הסטודנטים שנה אחרי שנה. 'תודה רבה' בשמי ובשם כל הסטודנטים".
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • מה דעתכם על מחירי המנות לחתונות באולמות אירועים?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בנשר