הרמת כוסית לפסח וטקס הענקת פרסי עובד מצטיין בבית ההסתדרות במרחב חיפה

השבוע נערך בבית ההסתדרות בחיפה טקס הרמת כוסית לכבוד חג הפסח ובהמשכו התקיים טקס הענקת פרס עובד מצטיין לעובדי בית ההסתדרות בחיפה

משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה פתח את הטקס והודה לכל עובדי הבית על ההרגשה של 'הביחד', הנתינה, המשפחה, ותחושת הבית של העובדים.

מימין לשמאל: מרים פרקש, דנה אלמליח, משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה, פנינה חדד ודליה לוי  קרדיט: הסתדרות מרחב חיפה

אינה צ'ירקס יו"ר ועדת בחירת העובד המצטיין סיפרה שבעבר כל ממונה המליץ על עובדים במחלקה שלו והועדה בחרה. הפעם עובדים המליצו אחד על השני, היתה קלפי שלתוכה הוכנסו פתקים והבחירה היתה ברוב קולות.

בקטגורית המנהלה, עובדי המשק והמזכירות. הזוכה המצטיינת שזכתה בקטגוריה זו היא דנה אלמליח, עליה כתבו חבריה לעבודה: עובדת נחמדה וטובה, חרוצה בהגזמה, פועלת בתחומים רבים, לא נושמת, נערת טיק טק, מוסר עבודה גבוה, תמיד אדיבה וחייכנית, נאמנה ומסורה, תמיד איכפתית.

קרדיט: הסתדרות מרחב חיפה

דנה אלמליח אמרה בהתרגשות "זה לא מובן מאליו, מאז שהגעתי לפה הרגשתי שהגעתי למשפחה. אני באה כל בוקר בכייף ובהרגשת שליחות שאנחנו מייצגים את כל העובדים במדינה".
בקטגוריית האיגוד המקצועי, שהוא המהות של ההסתדרות, בחרו עובדי בית ההסתדרות בחיפה ברוב קולות בעובדת מיוחדת וותיקה, פנינה חדד. על פנינה כתבו עובדי בית ההסתדרות: חברה עם לב טוב, מסורה ומקצועית, עוזרת בחפץ לב, בעלת מוסר עבודה גבוה, עושה כל משימה בשמחה ואהבה.

קרדיט: הסתדרות מרחב חיפה

פנינה חדד "תודה לכולם, אלה שבחרו בי וגם אלה שלא. אני אוהבת את כולכם. אני באה כל בוקר שמחה וברוח טובה. אני אוהבת את ההסתדרות, הבית שלי ואני אוהבת לעזור. מודה לעובדים, למשה ולועדת הבחירות".
בקטגורית הועד הפועל, סיפרה אינה כי היום מרגישים את השייכות להסתדרות ולבית ההסתדרות. מרגישים שמאז כניסתו של משה מזרחי יש הרגשת משפחה ובית. העובדת המצטיינת שנבחרה היא דליה לוי. על דליה כתבו חבריה לעבודה: חרוצה, מסורה, אחראית, ראש גדול, עוזרת בכל דבר, כמו אמא של כל עובדי המרחב, נותנת שירות ואיכפתית.

קרדיט: הסתדרות מרחב חיפה

דליה לוי "שמחה שנותנים לי אפשרות לממש את עצמי. אוהבת את המקום הזה, אני כבר 30 שנה פה ומרגישה שזה הבית".
בקטגוריית ראש אגף או מרכז נבחרה על ידי הועדה ועל ידי משה מזרחי יו"ר המרחב – מרים פרקש,"מי שארגנה קורסים לועדי עובדים עם המרצים הכי טובים, גם בזמן קורונה והרצאות בזום, הגיעו משתתפים רבים".
משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב "ההחלטה היתה של הועדה ואני בחרתי במרים, שהרימה פרויקט לתפארת. היא ממוקדת מטרה ולא מרפה עד שהיא משיגה את מה שהיא צריכה. היא מקצועית ומחוברת לאנשים. נעימה מאוד בהתנהלות שלה ואני מאחל לה בהצלחה".
אביטל גוטמכר הייט ביקשה להדגיש שכל העובדים המצטיינים הן בעצם נשים, עובדות מצטיינות. "שימו לב מי  מוביל את הבית".

מרים פרקש הודתה למשה, על הזכות שנתן לה להרים ולהוביל את פרויקט הקורסים ליושבי ראש וחברי הוועדים. "אין לי מילים איך להודות ואני שמחה על האמון שנתת בי". מרים הודתה ליעקב גבאי סגן יו"ר המרחב, דוד לוי יו"ר האגף לאיגוד מקצועי, אילן ברנשטיין יו"ר הועד ולאינה יו"ר ועדת הבחירות.

קרדיט: הסתדרות מרחב חיפה

יעקב גבאי ביקש לומר שיש מצטיין אחד, משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה. "אם היו עושים היום בחירה בין יושבי ראש המרחבים, משה היה זוכה בפער ענק. כל המרחבים מסתכלים עלינו כמודל לחיקוי בכל התחומים, בעיקר בהרגשת המשפחה והנכונות של כל עובדי המרחב להתגייס לכל רעיון ובקשה של משה".
אילן ברנשטיין יו"ר ועד עובדי בית ההסתדרות  "אני מתרגש, אחרי הרבה שנים בועד עובדים ואיגוד מקצועי, אני עדיין מתרגש. אני שומע ורואה את האנשים במרחב, ביחס וההרגשה שהם מקבלים מאיתנו ובעיקר ממשה. אני רוצה לומר למשה תודה רבה על הרוח הגבית הטובה, על ההבנה של האנשים והדרך שבה אתה מנהיג אותנו בדרך חיובית וטובה. גם כשיש חילוקי דיעות, אתה יודע להבין את האנשים ולתת לנו הרגשה וחשק לבוא לעבודה. בנוסף אני מברך את כל עובדי הבית וכמובן את העובדים המצטיינים. שיהיה לכולנו ולמשפחות חג שמח ושנהיה בריאים".
עם סיום טקס העובד המצטיין משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה בירך את העובדים וכולם הרימו כוסית לחיים.
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם לדעתכם יש להתיר לנשים לבצע הפלות?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד במספרים ש...