קורס למנהיגות צעירה ממקומות העבודה במרחב חיפה

בתמיכת יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה ניפתח לראשונה בהסתדרות במרחב חיפה ולראשונה בהסתדרות במדינה

 

את הקורס  מנהלת עו"ד מרים פרקש יו"ר האגף לתרבות והשכלה, ומנהלת ההשתלמויות לוועדי העובדים בהסתדרות במרחב חיפה. אבי יחזקאל סגן יו"ר ההסתדרות ויו"ר אגף ארגון ומרחבים, פיני קבלו סגן יו"ר ההסתדרות ויו"ר האגף לצעירים ומנהיגות ורפי סדן מנכ"ל אגף ארגון ומרחבים של ההסתדרות, החליטו יחדיו על קידום מיזם חדש של מנהיגות צעירה למען העובדות והעובדים במקומות העבודה במרחבים, שיתקיים בכל מרחבי ההסתדרות ברחבי המדינה.

בהתאם, אבי יחזקאל, פיני קבלו ורפי סדן פנו לכל היו"רים של מרחבי ההסתדרות ברחבי המדינה,  וביקשו לפתוח קורס של מנהיגות צעירה -ממקומות העבודה,שיתקיים  בכל המרחבים של ההסתדרות ברחבי המדינה.

משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה החליט להצטרף ליוזמה המבורכת הזאת – לפתיחת המיזם החדש והחשוב הזה המיועד לטיפוח מנהיגות צעירה מקרב העובדות והעובדים ממקומות העבודה במרחב חיפה, והחליט לפתוח  לראשונה בהסתדרות במרחב חיפה את הקורס  למנהיגות צעירה ממקומות העבודה במרחב חיפה.

משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה מינה את עו"ד מרים פרקש יו"ר האגף לתרבות והשכלה ומנהלת ההשתלמויות לוועדי העובדים בהסתדרות חיפה, לארגן את קורס המנהיגות הצעירה בבית ההסתדרות במרחב חיפה.

משה מזרחי יו'ר ההסתדרות במרחב חיפה מברך את הוועדים בקורס המנהיגות. לצידו פיני קבלו ומרים פרקש קרדיט: הסתדרות מרחב חיפה

פרקש נרתמה למשימה המבורכת הזאת, והצליחה לרשום 35  חברות וחברים לקורס הזה, ביניהם יו"רים של וועדי עובדים, חברי וועדי עובדים, ועובדות ועובדים ממקומות העבודה במרחב חיפה, שהגיעו ממגוון רחב של מקומות עבודה במרחב חיפה, כמו: בזק, הביטוח לאומי- סניף הקריות , גדות ממגורות (דגון לשעבר), חברת החשמל, מספנות חיל הים, מיסוי מקרקעין -מס רכוש, מתנ"ס נווה יוסף, נמל -מספנות ישראל, ברת רפאל, וחברת תרו.

ההסתדרות במרחב חיפה בראשותו של משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה, הוא המרחב הראשון של ההסתדרות מכל המדינה שהצליח לפתוח בבית ההסתדרות במרחב חיפה את קורס המנהיגות הצעירה.

במפגש של קורס המנהיגות. מימין – אלון מרכוס מנהל אגף הצעירים והמנהיגות בהסתדרות הכללית .ציון אדירי יו'ר סיעת העבודה בהסתדרות חיפה. פיני קבלו סגן יו'ר ההסתדרות ויו"ר האגף למנהיגות וצעירים. עוד מרים פרקש יו'ר האגף לתרבות והשכלה ואחראית על ההשתלמויות לוועדים  קונר אלכס- פעיל בסיעת העבודה בהסתדרות  קרדיט: הסתדרות מרחב חיפה

במסגרת קורס המנהיגות צעירה, המתקיים בשעות אחרי הצהריים בבית ההסתדרות  בחיפה וכולל 6 מפגשים עם טובי המרצים, יקבלו הלומדות והלומדים בקורס  המנהיגות מגוון רחב של יידע שיקדם אותם וייתן להם מבט מקיף על המערכות הציבוריות במדינה, על ההסתדרות הכללית, ועל קידום תהליכים במקומות העבודה שלהם, וכן יקבלו סקירה כוללת על  המערכת הכלכלית במדינה, שוק העבודה והאדם העובד, תוך שילוב הרצאות פרונטליות וקיום סדנאות  פעילות  של המשתתפים בקורס.

בתחילת המפגשים של קורס המנהיגות מתקיים  מפגש היכרות של המשתתפים בקורס, באופן של סדנאות היכרות, Political storytelling – סדנה לבניית הנרטיב הציבורי על ידי תרגול אומנות הסטורי-טלינג  והמשתתפים לומדים כיצד לספר סיפור/מקרה, המבוסס על ערכים והמחבר אנשים למטרה משותפת , על מנת להניע אותם לפעולה.

במהלך הקורס ירכשו המשתתפים ידע רב בתחומים חשובים כמו: כלים שימושיים להעברת מסרים מול קהל, קידום מנהיגות השתתפותית, כלכלה ופוליטיקה- ניתוח מדיניות הממשלה והשפעתה על העובדים בישראל, ההסתדרות כתנועה חברתית, נושאים חברתיים וכלכליים חשובים שעומדים על סדר היום במדינת ישראל, ועוד. בסיום הקורס, המשתתפים יקבלו תעודת סיום מהודרת.

משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה ועו"ד מרים פרקש קרדיט: הסתדרות מרחב חיפה

בפתיחת הקורס אמר פיני קבלו סגן יו"ר ההסתדרות הכללית  ויו"ר האגף לצעירים ומנהיגות : יש לטפח מנהיגות צעירה בקרב העובדות והעובדים במקומות העבודה במרחבי ההסתדרות בכל המדינה. בהתאם לכך, פיתחנו  מודל של קורס מנהיגות- שייתן מענה לצורך הזה , ויכשיר דור חדש של מנהיגים , המאמינים בעבודה מאורגנת ופועלים לאור ערכי ההסתדרות.

תכנית זו פונה לצעירות וצעירים המעוניינים להגביר את יכולת ההשפעה שלהם במקומות העבודה ולתמוך בערכי העבודה המאורגנת ונציגיה. במהלך הקורס יקבלו המשתתפים כלים וידע שיסייעו להם בחיזוק יכולותיהם ובקידום העשייה החברתית. בכל מפגש יכירו המשתתפים מרצים מן השורה הראשונה בתחומם: עמידה מול קהל, ניהול קמפיינים ברשתות החברתיות, בניית תוכניות עבודה ועמידה ביעדים ועוד.

פיני קבלו הודה למשה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה, שהבין את החשיבות של הפרויקט הזה, ונרתם מיד לביצוע הפרויקט המבורך הזה, ועשה את המקסימום הנדרש להצלחתו של הקורס הזה.    פיני קבלו ציין שביוזמת האגף שלו ובשיתוף עם משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה, הצלחנו לפתוח  בהסתדרות במרחב חיפה, את הקורס הראשון של מנהיגות צעירה, שהינו הראשון מכל מרחבי ההסתדרות במדינה .

פיני קבלו הודה למשה מזרחי על כך שמינה את עו"ד מרים פרקש- יו"ר האגף לתרבות והשכלה בהסתדרות בחיפה ואחראית על ההשתלמויות לוועדי העובדים, לארגן ולנהל את הקורס מטעם ההסתדרות במרחב חיפה, וזה בוצע בהצלחה רבה.

משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה, ברך את כל המשתתפים בקורס המנהיגות "תודה לפיני קבלו -סגן יו"ר ההסתדרות הכללית  ויו"ר האגף לצעירים ומנהיגות, אשר יזם את הרעיון המבורך, ולאור התמיכה שלי בפרויקט המכובד הזה-  נפתח הקורס בהסתדרות במרחב חיפה".

מזרחי פנה למשתתפים בקורס המנהיגות ואמר: "חברות וחברים יקרים ,אני מתכבד לקדם בברכה רבה, את הצטרפותכם לקורס המנהיגות  הצעירה  של ההסתדרות  הכללית , שמתקיים  לראשונה בבית הסתדרות במרחב חיפה. תכלית הקורס  הינה להקנות לכם ידע בסיסי, עדכני והכרחי, כדי שתוכלו להתמודד עם המשימות והאתגרים הרבים , שהמציאות  המורכבת , תציב בפניכם במהלך מילוי  תפקידיכם הציבורי החשוב. אני יודע ומודע לכך , שהמארגנים של הקורס שקדו במלוא הרצון ואף השקיעו מחשבה מרובה,  בבניית תכנית עשירה וראויה,  שתהווה  עבורכם  ארגז כלים משופר ומועיל, שביכולתו לסייע לכם  בייצוג הולם , במאבקכם לטובת העובדים שלכם ורווחתם, ובפעילות במקומות העבודה שלכם. אני מאמין, כי בעידן הנוכחי,  לכהן כנציג וועד עובדים איננו עוד רק אידיאולוגיה אלא גם עניין מקצועי לכל דבר ועניין. בכל הקשור לשמירה על זכויות עובדים, חלה על כולנו החובה להיות בעלי ידע ומקצועיות מקסימאלית. לצורך כך עליכם להכשיר עצמם כדי שנוכל לתת מענה הולם וראוי לעובדים שלנו, ואני גם מודע לגודל האחריות והמחויבות המונחת על כתפיכם".

משה מזרחי- יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה ברך את מרים פרקש על כל פועלה המבורך  ועשייתה המרובה, "אני רוצה להודות לעו"ד מרים פרקש, אשר עושה את עבודתה למען וועדי העובדים, עם הרבה אהבה ומסירות והרבה חריצות למען הענקת ההכשרות המקצועיות  המקיפות והחשובות, ובהתאם גם נפתח בהצלחה, בהסתדרות במרחב חיפה – קורס המנהיגות הצעירה.

לסיום דבריו משה מזרחי ברך את כל המשתתפים בקורס להמשך מהנה ופורה בלימודים  שלהם בקורס המנהיגות,  ולמיצוי המקצועי שלכם באופן הכי מכובד שיש, וסיים בברכת חג פסח שמח למשתתפי הקורס ולמשפחותיהם.

עו"ד מרים פרקש- יו"ר האגף לתרבות והשכלה בהסתדרות בחיפה ואחראית על ההשתלמויות לוועדי העובדים, שמנהלת את  קורס המנהיגות ציינה כי ברצונה להודות מקרב הלב למשה מזרחי-יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה, אשר תמך בפרויקט המבורך הזה  ועל כך שמינה אותה  לארגן  את  קורס המנהיגות, ולהביא  את המידע החשוב מאד ,עבור יושבי ראש הוועדים וחברי ועדי העובדים במרחב חיפה, והעובדים והעובדות ממקומות העבודה במרחב חיפה .

פרקש הודתה גם לפיני קבלו- סגן יו"ר ההסתדרות הכללית ,ויו"ר האגף למנהיגות וצעירים , על שיתוף הפעולה המבורך למען הפרויקט החשוב הזה.

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם לדעתכם יש להתיר לנשים לבצע הפלות?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד במספרים ש...