לאחר ויכוחים והאשמות: הליך גישור בין עיריית חיפה ומועדון השייט

בהסכם ביניים הוחלט כי ההליכים לפינוי המועדון יוקפאו והצדדים ינהלו הליך גישור באמצעות עו"ד שיוסכם על שני הצדדים


עיריית חיפה ומועדון השייט חיפה הסכימו להקפיא את ההליכים לפינוי מועדון השייט מהחוף השקט על מנת לערוך הליך גישור למציאת פתרון למשבר שפרץ בעקבות דרישת העירייה לפינוי מועדון השייט ממיקומו הנוכחי.

העירייה דרש ממועדון השייט להתפנות לאחר שלא חתם על הסכם פעילות מול העירייה. חילוקי הדעות בנושא נמשכו כמה שבועות במהלכם אף נערכה מחאה המונית של מועדון השייט מול בניין העירייה ודרישה להרחיק את ממלא מקומה של ראש העירייה, נחשון צוק, מלעסוק בעניין מועדון השייט.

 


הצדדים ינהלו הליך גישור לפתרון המשבר. צילום: מועדון שייט חיפה

 

היועצת המשפטית של העירייה עו"ד ימית קליין ועו"ד אסף אורן שמייצג את מועדון השייט הגיעו לסכמה על הקפאת הליכי הפינוי של מועדון השייט. עד לסיומו של הליך הגישור הסכימו העירייה ומועדון השייט להקפיא את הליכים לפינוי המועדון. הליך הגישור יתבצע באמצעות עורך דין מוסכם על שני הצדדים. כעת מקווים בעירייה ובמועדון השייט שיימצא פתרון מסוכם על שני הצדדים על מנת להימנע מפנייה לערכאות משפטיות.

עם זאת, עדיין קיימים פערים בין הצדדים שכן מועדון השייט רוצה להישאר במיקומו הנוכחי בחוף השקט, אזור שבו רוצה העירייה לערוך שינויים תשתיתיים כך שעדיין קיים סיכוי שהצדדים יגיעו לבית המשפט.
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם לדעתכם יש להתיר לנשים לבצע הפלות?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בלוקאל פוליטי