מצטייני כרמל

באירוע חגיגי באודיטוריום ביה"ח הוענקו פרסי ואותות ההוקרה וההצטיינות של מצטייני בית החולים כרמל לשנת 2021.
 

מנהל ביה"ח ד"ר אבי גולדברג, נציגי הנהלת בית החולים יחד עם ראשי הוועדים ברכו את המצטיינים על זכייתם.

בפרסי הוקרה והערכה מיוחדים זכו : צוות הנדסה ואחזקה בניהולם של דורי בז'רנו מהנדס ביה"ח ושמוליק סנדר, צוות סיעוד אורתופדיה בניהולו של מנהל הסיעוד אלכסיי דבורקין, מחמוד עבדאללה עובד משק, אבראהים מרעי עובד מטבח וחדר אוכל, ורחל לקאו עובדת כוח עזר מהמחלקה הפנימית ג'.

מצטייני כרמל קרדיט – אלי דדון ורוני כרמל

בפרסי מצוינות מנהל בית החולים זכו : צוות טיפול נמרץ קורונה, יונתן אזוב משנע רפואי, וד"ר מריה חודיאקובה סגנית מנהל המחלקה הפנימית ב'.
בפרס מצטיינת מנכ"לית הכללית זכתה האחות נג'אוה עוסמעאן אחות אחראית מרפאת בריאות העובד ואחות אחראית מחלקה פנימית ג'.

מצטייני כרמל קרדיט – אלי דדון ורוני כרמל

הזוכה האחרונה שזכתה בפרס הגבוה ביותר באירוע, פרס מנהל ביה"ח ובפרס מנכ"לית הכללית לשנת 2021 נבחרה ועלתה לבמה נג'ואה עוסמאן אחות אחראית המרפאה לבריאות העובד ואחות בצוות פנימית ג'.
נג'ואה החלה לעבוד בכרמל בשנת 2009 מיד עם סיום לימודי הסיעוד באונ' חיפה, היא החלה את דרכה במחלקה פנימית ג', תפקיד אותו היא ממליאת עד היום. בשנת 2016 מונתה לתפקידה כאחות אחראית של המרפאה לבריאות העובד. עם פרוץ משבר הקורונה, הפכה נג'ואה למוקד ידע ותמיכה לכל הצוותים מכלל הסקטורים זמינה סביב השעון כולל הקפצות בלילות, הדרכות צוותים ומבצעי חיסונים. מנהליה של נג'ואה משבחים את מחויבותה הרבה, המסירות יוצאת הדופן, יכולת עבודה צוותית מול כלל הממשקים והגורמים השונים בבית החולים בזכות אופייה הנעים והחיוך התמידי.

מצטייני כרמל קרדיט – אלי דדון ורוני כרמל

ד"ר אבי גולדברג מנהל ביה"ח סיכם את האירוע המוצלח ברך את המצטיינים ואמר,  "למרות שנת הקורונה המאתגרת אתם הבולטים שבמצטיינים שלנו ויחד אתכם כרמל נבחר השנה כבית חולים המצטיין של הכללית. אתם הגזע שתמך ענפים רבים ותמך את כל ביה"ח שלנו. אתם הצלתם חיים בימים ובלילות ונתתם הרבה ומעבר. אני שואב השראה מכם אני גאה בכל אחד ואחד מכם ועל כך כולנו בכרמל  גאים בכם", סיכם בברכה את אירוע המצטיינים מנהל ביה"ח ד"ר אבי גולדברג.

מצטייני כרמל קרדיט – אלי דדון ורוני כרמל

את הטקס המוצלח הפיקה והנחתה בכישרון רב לאה שוורצמן מלכה ממשאבי אנוש.

מצטייני כרמלקרדיט – אלי דדון ורוני כרמל

 

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם לדעתכם יש להתיר לנשים לבצע הפלות?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בבריאות