מכבי: אומרים תודה לאחים והאחיות

מחר יצוין בישראל "יום האחים והאחיות" המדגיש את התפקיד המיוחד אותו ממלאים צוותי הסיעוד בחיי הקהילה. לכבוד האירוע, הנהלת מכבי שירותי בריאות בצפון יצאה היום לבקר במרפאות להוקיר את האחים והאחיות על העשייה היומיומית, האתגרים מסביב לשעון והדבקות במטרה
הנהלת מחוז הצפון של 'מכבי שירותי בריאות' יצאה הבוקר לבקר ולהוקיר את צוותי הסיעוד במרחבי הצפון לכבוד 'יום האחים והאחיות' המצוין מדי שנה.

ראש מחוז הצפון, ד"ר אייל פורמן, המנהלת הרפואית המחוזית, ד"ר ריזאן סח'ניני, מנהלת התפעול המחוזית, נאווה ספקטור  ובכירים נוספים, הגיעו למרפאות 'מכבי' להודות לצוותים על טיפולם המסור בחברי מכבי.

 


ראש מחוז הצפון דר אייל פורמן והאחות המחוזית שרית שוט מוקירים תודה. צילום מכבי

 

יום "האחים והאחיות" מצוין מדי שנה ברחבי העולם ב-12 במאי, מתוך הערכה ולציון תרומתם וחשיבותם של האחים והאחיות. הם הראשונים להחזיק בתינוק הרך לאחר הלידה, מלווים אותנו לאורך כל שלבי החיים, מקדמים את בריאות האוכלוסייה, הן בשגרה וביומיום, והן בעתות חולי. אחים ואחיות הם חלק עיקרי ומשמעותי במערך הרפואי בשירות למטופל, הדבר ניכר במיוחד במשבר הקורונה כאשר לקחו חלק פעיל ומרכזי בהצלת חיי אדם.

 

האחיות של מכבי. צילום מכבי

 

"יום האחים והאחיות הוא הזדמנות לומר ולהוקיר תודה על העשייה, המחויבות, המקצועיות והנתינה ללא פשרות בכל יום. תודה לכם אחים ואחיות יקרים, גאה ומרגישה כי זכות גדולה נפלה חלקי להיות חלק, מסרה שרית שוט, האחות המחוזית של מכבי בצפון.

 

האחיות של מכבי. צילום מכבי

 

ראש מחוז הצפון של מכבי, ד"ר אייל פורמן, סיכם: "היום אנחנו מביעים את הערכתינו לצוותי הסיעוד המצוינים של מכבי הפרוסים על פני כל מחוז הצפון. חשוב לנו להעניק חיבוק גדול ולהודות לאחים ולאחיות שמביאים איתם את רוח מכבי ומעניקים טיפול מקצועי, אמפטי ומלא בחמלה מדי יום לאלפי מטופלים".

 

מנהלת השיווק דגנית וינינגר עם צוות האחיות. צילום מכבי

 

צילום מכבי

 

צוות הסיעוד. צילום מכבי

 

צילום מכבי
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • לאור תחרות הדגלים הלאומנית - האם תשקלו לתלות דגל ברכב/דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בבריאות