הצעה למועצת העיר חיפה: הגבלת שעות הפעילות של המועדונים

חבר מועצת העיר מוטי בליצבלאו, קורא לעיריית חיפה להגביל את שעות הפעילות של המועדונים הסמוכים למקומות מגורים בקריית חיים


בעקבות תלונות רבות של תושבים בקריית חיים, בעיקר בשדרות דגניה, על רעש שמגיע מדי סוף שבוע מהמועדונים הסמוכים, מבקש חבר מוצעת העיר, מוטי בליצבלאו, להטיל עליהם מגבלות אשר ימנע פגיעה ברווחת הציבור.

 

 

מזה שנים שמדי סוף שבוע מגיעים קולות המוסיקה המושמעת במועדונים לאורך רחוב התעשייה והרחובות הסמוכים, אל בתיהם של תושבי קריית חיים. הקולות נשמעים היטב בעיקר בבתיהם של הדיירים לאורך שדרות דגניה אשר מוצאים עצמם שותפים בעל כורחם בבילויים שנמשכים אל תוך השעות הקטנות של הלילה.

גם לאורך רחוב אח"י אילת נמצאים מקומות אשר משמיעים מוסיקה ופועלים אל תוך השעות הקטנות של הלילה.

 

חבר המועצה מוטי בליצבלאו. צילום: יח"צ

 

בעקבות כך, פנה בליצבלאו (הירוקים של חיפה) למועצת העיר בהצעה לסדר על מנת להסדיר את פעילות המועדונים.

"ההצעה לסדר באה להסדיר את פעילותם כך שתיתן מענה למי שרוצה ליהנות מהם ומהצד השני למנוע פגיעה והפרעות לתושבים", אומר בליצבלאו, "בעיר ובקריית חיים פעילים מועדונים שונים ופאבים חלקם בתוך השכונות ובקרבת בתי מגורים. על פי כללי התקנות אסור להפעילם מעבר לרעש בלתי סביר, ויש לדרוש מהם בדיקת רעש כדי שיעמדו בתקנים המתאימים".

 

צילום אילוסטרציה pexels

 

לדבריו: "הדרישה לסוג זה של בילוי ברורה ואין עינינו צרה בכך, אולם יש לנקוט ברגישות רבה ובהתחשבות בכלל הציבור, כך שהבילוי מצד אחד לא יהווה פגיעה באוכלוסייה אחרת". על פי הצעתו, יחוייב כל מועדון במדידת עש אקראית המוכיח כי הוא עומד בתקנות הנוגעות לעוצמת המוסיקה המושמעת בו.

כמו כן, מועדונים ופאבים הנמצאים ממש בתוך השכונה וליד בתי מגורים יש להגביל את שעות פעילותם בלילה, עד חצות. עוד אומר בליצבלאו כי יש להגביר הפיקוח על פעילות המועדונים ואלו הקרובים לבתי מגורים יש לחייבם לפעול באולמות סגורים.
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם לדעתכם יש להתיר לנשים לבצע הפלות?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בלוקאל פוליטי