חבר המועצה קארטניק: לערוך סקר שביעות רצון לכל מחלקות עיריית חיפה

חבר מועצת העיר מסיעת חיפה מתחדשת, מבקש מהעירייה לפתוח את האפשרות לקבלת משוב שביעות רצון מתושבי העיר


סקר שביעות רצון הפך היום לכלי באירגונים כגון דואר הישראל וחברות הביטוח. לאחר כל שיחה או פעולה עם נציג של אחת החברות מקבל הלקוח הודעה לטלפון הנייד שבה הוא מתבקש לציין את שביעות רצונו מהשירות שקיבל.

 

 

כעת, מבקש חבר מועצת העיר, קיריל קארטניק (חיפה מתחדשת), ליישם את סקר שביעות הרצון של תושבי העיר משירותי העירייה בכל מחלקות העירייה.

בהצעתו לסדר יומה של מועצת העיר מציין קארטניק: "דוח מבקר העירייה האחרון ראינו ששביעות רצון התושבים מרמת השירות שמקבלים נמוכה לדוגמא במחלקות מנהל ההנדסה והשירות הווטרינרי. על מנת לעלות את רמת שביעות רצון התושבים, אותם אנחנו פה כדי לשרת, עלינו לשפר את רמת ואיכות השירותים הללו".

קארטניק מוסיף כי אומנם קיים סקר במוקד 106, כאשר תושב מתקשר בנוגע לפניה מסויימת או למפגע בעיר. התושב משאיר פרטים, כולל מספר טלפון נייד ליצירת קשר ולאחר סיום טיפול הוא מקבל הודעה עם קישור לסקר שביעות רצון, אשר אותו מבקש קארטניק להרחיב לסקירת פעילויות נוספות כדוגמת שירותים במחלקות השונות.

על פי הצעתו של קארטניק, תפתח העירייה את האפשרות למשוב של התושבים לכלל מחלקות העיירה אשר נותנות מענה לתושב  וכך ניתן יהיה לנטר ולשפר את שירותי העירייה.
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם לדעתכם יש להתיר לנשים לבצע הפלות?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בלוקאל פוליטי