שתי חיילות מהקריות מצטיינות חטיבה 474

שתי חיילות צעירות, רב"ט לירז בנד מקריית מוצקין וטוראי עדן בטאשוילי מקריית אתא, מקבלות היום את אות ההצטיינות ממפקד החטיבה

היום (שלישי) יעניק מפקד חטיבה 474, אל"מ אחסאן דקסה, אות הצטיינות לשתי חיילות מהקריות, רב"ט לירז בנד מקריית מוצקין וטוראי עדן בטאשוילי מקריית אתא, המשרתות בתפקיד סמלת מבצעים.

חטיבת הגולן (חטמ"ר 474) היא חטיבה מרחבית באוגדת הבשן אשר אחראית על הביטחון השוטף בגזרת רמת הגולן ובגזרת הר החרמון.

לירז בנד התגייסה באוגוסט 2021 ושובצה כסמלת מבצעים בחטיבת הגולן והחרמון בגבול סוריה. בתפקידה היא מקבלת דיווחים מבצעיים מהשטח ואחראית על תכלול, תפעול מהיר וסגירת מעגלים מול כלל הגורמים הרלוונטים.

לשרת כסמלת מבצעים בגבול סוריה זו חוויה מאוד משמעותית עבורה והיא מספרת: ״אני מקבלת את הדיווחים בזמן אמת ועושה הכל לתפעול מהיר והצלחה של האירוע. יש לי משפחה שגרה בגזרה ולכן רציתי להגיע לשרת במיוחד במרחב רמת הגולן, אני מרגישה שאני מגינה עליהם וזה נותן לי סיפוק ענק״.

בנד מספרת כי חווה את התרומה הגדולה ונהנת מהעשייה והתפקיד והן מהמפקדים והאנשים בחטיבה. רב״ט בנד תקבל את תואר מצטיינת מפקד חטיבה 474 בעקבות מסירותה ועבודתה הטובה בתפקיד, נרתמת לסייע בכל מה שצריך.

טוראי עדן בטאשוילי. צילום: דו"צ

עדן בטאשוילי התגייסה בדצמבר 2021 לתפקיד סמלת מבצעים בחטיבת הגולן והחרמון בגבול סוריה. בתפקידה, עדן אחראית על הקשר בין הצבא להתיישבות ברמת הגולן ועל שיתוף פעולה והעבודה המבצעית יחד.

השירות הצבאי עבורה הוא משמעותי והיא מספרת: ״אני הילדה הראשונה במשפחה שהתגייסה והיה לי חשוב לשרת את המדינה דרך הצבא. אני מרגישה שהשירות שלי משמעותי בכך שאני מחוברת לחברה האזרחית ועוזרת בדאגה לגזרה שקטה ולמענה לכל תרחיש מטעם הצבא".

בטאשוילי מקבלת את ההצטיינות בשל מסירותה ועבודתה הטובה בתפקיד, ובזכות הירתמותה לסייע בכל מה שצריך. היא מספרת כי היא חווה את התרומה הגדולה ונהנית מהעשייה והתפקיד והן מהמפקדים והאנשים בחטיבה.
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם לדעתכם יש להתיר לנשים לבצע הפלות?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחדשות