"צעירי ביאליק" בת 20

להקת "צעירי ביאליק" חגגה 20 שנה להיווסדה יחד עם בוגרי הלהקה לדורותיהם בערב מרהיב שכלל חלוקת תעודות הוקרה למלווי הלהקה לאורך השנים, והופעה של חברי הלהקה הנוכחית

 

אחרי 20 שנה: בוגרי "צעירי ביאליק" לדורותיהם נפגשים. צילום: עיריית ק. ביאליק

אחרי 20 שנה: בוגרי "צעירי ביאליק" לדורותיהם נפגשים. צילום: עיריית ק. ביאליק

להקת "צעירי ביאליק" חגגה במוצאי השבת שעברה 20 שנה להיווסדה בערב מרגש ויוצא דופן, שהתקיים באשכול פיס, "הבית של הלהקה".
בוגרי הלהקה התקבצו ובאו מרחבי הארץ ואף מחו"ל וגדשו את האולם. בין הבוגרים נמצאים היום שחקנים, זמרים, אנשי במה "שהגשימו את החלום" וכמובן נושאי משרות בכל התחומים: עורכי דין, רופאים ובעלי מקצועות חופשיים.
הלובי של אשכול הפיס קושט בתמונות, בדיסקים ובתלבושות של הלהקה ועורר בבאים פרץ של נוסטלגיה והתרגשות. חלק מהבוגרים הגיעו עם הוריהם שביקשו לקחת חלק בחגיגה מיוחדת זו.
את הערב כיבדו בנוכחותם ראש העירייה אלי דוקורסקי, אורה זק, מנכ"ל העירייה עזרא חכם, חבר מועצת העיר משה בכר, מנהל קרית החינוך אורט קרית ביאליק רמי פורת, מנהל אגף החינוך עמי ראובן, מנהלת חטיבת אפק אביגיל גרינברג ועוד רבים וטובים.
בערב חולקו תעודות הוקרה לאנשים שליוו את הלהקה במהלך השנים ותרמו לקידומה ולהתפתחותה.
ראש העירייה אלי דוקורסקי ציין בדבריו את תרומתו של ראש העירייה לשעבר דני זק ז"ל בהצלחת הלהקה והודה לרעייתו אורה זק, שלא הסתירה דמעה.
ראש העירייה חזר והדגיש את תרומתם של חברי הלהקה לייצוגה של קרית ביאליק בארץ ובחו"ל והבטיח "שאת המנגינה הזאת אי אפשר להפסיק".
ראש העירייה הודה לצוות הלהקה, הצוות המייסד, שמלווה את הלהקה מיום היווסדה: קרני בלס – מנהלת אגף גיוס משאבים, קשרי חוץ ואירועים והמפיקה בפועל של כל תוכניות הלהקה, רחל אמיר – מנהלת הלהקה, רותי סולומון – הכורואוגרפית, רונן ויליאמס – המנהל המוזיקאלי, ותומר רוסו – הבימאי שגם הנחה את הערב.
על הבמה עלו ובאו: הלהקה הנוכחית שהפליאה בביצוע והוכיחה שמדור לדור הלהקה רק משתבחת, בוגרת הלהקה שירן יוסף הידועה בשמה המקצועי "גיטלה", השחקנים בן רביד ואורי שילה וכן 3 פאנלים שבהם הועלו זיכרונות וקטעים ידועים ופחות ידועים.
להקת "צעירי ביאליק" הפכה למותג כאשר ייצגה את המדינה באיטליה, בגרמניה, בניו יורק, בוושינגטון, במיאמי, באורלנדו, בלאס ווגאס, בבוקה רטון. היא הופיעה בבית הנשיא, בכנסת, בחידון התנ"ך ובתוכניות אירוח בטלוויזיה ועוד.
בסיום הערב עלו בוגרי הלהקה בשיר מרגש "חלומות מתגשמים" – שיר מקורי שכתב רונן ויליאמס במיוחד לערב זה.
אל חברי הבוגרים הצטרפו כל חברי הלהקה לדורותיהם שהמשיכו לרקוד ולשיר להתחבר.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ביאליק